DuyurularEğitimlerim

Vedik Astroloji Derslerim Başlıyor

Vedik Astroloji Eğitimlerim

Şebnem Ekşib ile Vedik Astroloji Dersleri Başlıyor!

Vedik Astroloji, Batı Astrolojisinden farklı bir zodyak sistemi kullanan, temeli binlerce yıl öncesine dayanan kendi içinde bağımsız, Batı Astroloji’sinden teknik ve bakış açısı olarak ayrı değerlendirmelere sahip bir astroloji geleneğidir. Bu sistem doğuda 5000 yıldır uygulanmaktadır. Diğer yandan ülkemizde bilinirliği yeni oturmaya başlarken, kullandığı kendine has özel teknikleriyle sağlam bir temele oturur. Ruh ve beden arasındaki gizli ilişkiyi, karma, kader, var olan potansiyellerimiz ve bu hayata geliş amacımızı anlamlandırmaya çalışan mükemmel bir öğretidir. Kendi içinde çok özel öngörü teknikleri barındırır.

Kendinizle ve bu hayata geliş nedeninizle bağlantılarınızı güçlendirmek, bu dünya hayatındaki beklentileriniz ve potansiyelleriniz arasındaki bağı anlamak, kaderinizi çözmek adına bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız sizi VEDİK ASTROLOJİ öğrenmeye davet ediyorum.

Vedik Astroloji derslerim astrolojiyi bilen veya daha önce hiç eğitim almamış herkese uygun bir ders programı içerir. Zira Batı astrolojisinden farklı tekniklere sahip olan Vedik, öğrenirken astroloji teknikleri hakkında bilginiz olması şartını aramaz. Bilgi evrenseldir ve hem astroloji tekniklerini hem de ruhun kendi yolculuğunu ve fark etmemiz gerekenleri çözümlemeye çalışan Vedik başlangıç için büyük bir adımdır.

Batı Astrolojisini bilmeniz durumunda ise kader çözümlerini, karmayı, farklı öngörü tekniklerini öğrenip Vedik Astroloji ile yolunuzu birleştirmeniz gönül verdiğiniz bu alanda büyük ölçekli bakış açısı kazanmanızı ve kadim bir bilgiyi öğrenerek seviyenizi farklı bir alana taşımanızı sağlayacaktır. Ruhun bu dünya üzerindeki yolculuğunu en iyi anlatan ve anlamlandırmanızı sağlayan astroloji yöntemi Vedik Astroloji’den geçer, zira sistem tamamen bu bakış açısı üzerine oturmuştur. Bu nedenle özellikle ezoterik astroloji ile ilgilenenlere öğretiyi bilmelerini her zaman tavsiye ederim.

Uzun yıllardır (1999 yılından bu yana) hayatımın bir parçası haline getirdiğim Vedik Astroloji’yi 2006 yılından bu yana da profesyonel olarak sürdürürken, 2012 yılından beri de bu eşsiz sistemi astrolojiye gönül vermiş insanlara öğretmeye çalışıyorum. 2015 yılında Astroloji Okulu Yayınlarından çıkan  ülkemizde Vedik Astroloji eğitimi almak, bu konuda ilerlemek isteyenlere dönük en kapsamlı kitabı yayınladım. Vedik Astroloji kitabım sadece ülkemizde değil, dünya ölçeğinde önemli Vedik Astroloji kaynaklarından biri durumundadır.

Vedik Astroloji ışık anlamına gelen Jyotish kelimesinden gelir. Hayatımıza ışık tuttuğuna inandığımız bu sistem ile sadece astroloji bilgisine ulaşmakla kalmaz, hayata bakışınızı da değişimden geçirerek, kendi bilincinizde büyük bir fark yaratma imkanına sahip olursunuz. Derslerime katılarak sadece Vedik Astroloji temel sistemlerini değil, ruhsal ve kişisel gelişiminiz adına da size ışık tutacak önemli gelişimlerin kapısından geçersiniz. Vedik Astroloji derslerim telif hakları bana ait özel bir program dahilindedir. Ders içeriğini Vedik Astroloji kitabımda veya derslerimi verdiğim Astroloji Okulunda bulabilirsiniz.

Bu yıl yeni başlayanlar için iki sınıf açmaktayım. Başlangıç Seviyesi yüz yüze eğitime 28 Eylül Perşembe günü 14.30 da Astroloji Okulu İstanbul Caddebostan’da başlıyoruz.

Yine bu yıl başlangıç sınıfında bir de online ders programım bulunmakta. 9 Ekim  Pazartesi günü ise akşam 20.30 da online derslerim başlayacak. Çalışanlar veya İstanbul ve yurtdışında yaşayanlar için düşündüğümüz online eğitim programı görüntülü şekilde uygulanacaktır.

İleri sınıflarda ise 28 Eylül Perşembe günü saat:11 de Astroloji Okulunda Orta Seviye derslerimiz başlıyor. Bu dersler, geçen sene başlayan temel seviye sınıfının devamı niteliğindedir. Vedik Astroloji bilgi düzeyi orta seviye durumunda olanlara da uygundur.

Bu yıl 29 Eylül Cuma günü saat 14.00 de Astroloji Okulunda başlayacak Uzmanlaşma Sınıfımız ise iki yıldır Astroloji Okulu’nda temel seviye ve sonrasında orta seviye derslerime devam eden öğrencilerimizin Uzmanlaşma sınıfları olarak devam edecektir.

  • 28 Eylül Perşembe günü saat 14.30 Temel Seviye dersleri başlıyor…
  • 28 Eylül Perşembe günü saat 11.00 da Orta Seviye dersleri başlıyor…
  • 29 Eylül Cuma günü saat 14.00 de Uzmanlaşma Sınıfı dersleri başlıyor…
  • 9 Ekim Pazartesi günü saat 20.30 da Online Temel Seviye dersleri başlıyor…

Eğitimlerime kayıt yaptırmak isteyenler Astroloji Okulu’ndan Yasemin Bayer’e başvurabilirler. Görüşmek dileğiyle…

Astroloji Okulu İrtibat Telefonları:

0216 386 73 96

0216 358 12 23

0532 284 89 79

Şebnem Ekşib

Eğitimci, Yazar ve Astrolog

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

1 comment

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *