Vedik Astroloji ile Haftanın Etkileri

Bu hafta hızlı ilerlemeniz gereken konuları Pazartesi gününe alabilirsiniz. Ay Mars kavuşumu cesaret, atak, sabırsız enerjileri arttırıyor. Hafta başı kişisel ihtiyaçlarımıza yönelmek için etkiler destekli. Fiziksel aktiviteler, spor, tempolu işlere eğilmek için bu günü daha iyi kullanmanıza enerjiler destek verir. Tartışmalardan uzak durun, zira gerginlik etkileri, bir durumu çabuk kişiselleştirme söz konusu olacak. Pazartesi günü trafiğe ve trafikle ilgili sorunlara dikkat etmekte ayrıca fayda var.

Daha sabit, sakin ve dayanıklı bir enerjiye sahip Boğa burcunun etkisinin artacağı Salı gününden itibaren kritik etmeniz gereken konuları ve detaylandırmanız gerekenleri ele alabilirsiniz.

Finansal işler adına bu hafta özelikle hafta ortasıyla birlikte piyasalarda hareketli bir süreç yaşanabilir. Döviz ve benzeri konularda dalgalanmalar Çarşamba’dan itibaren daha aktif olacak.

Diyet ve beslenme açısından haftaya göz attığımızda Salı gününden itibaren Ay Boğa burcuna geçiyor ki Salı ve Çarşamba günleri beslenme düzeninize dikkat edin. Şeker ihtiyacı artabilir. Beden karbonhidratı yakmakta zorlanabilir. İştahı kontrol etmek zorlaşabilir. Bu nedenle Salı ve Çarşamba arası yeme düzeninize dikkat etmekte fayda var.

Saç kesimi, güzellikle ve estetikle ilgili yapmak istediklerinizi bu hafta Salı gününe alabilirsiniz. Merkür gerilemesi nedeniyle daha çok rutin konulara eğilmek ve radikal değişiklikler yapmamak gerektiğini de unutmayın.

Haftanın en hassas günü Perşembe olarak öne çıkmakta. Vedik Astrolojiye göre Perşembe gününün gezegen geçişleri hayli karışık. Güneş, Merkür, Jüpiter ve Ay sert derecelere ve görünümlere geçiyorlar ki kurumsal işler, yönetsel konular, yöneticilerle ilişkiler, duygusal konular ve finansal işlerde dahil bu Perşembe ve Cuma önemli adımları mümkün olduğunca bekletin ve acele ile hareket etmeyin.

Cuma günü Vedik Astrolojiye göre Güneş Balık burcuna, Merkür ise Retro seyrinde Kova burcuna geçmiş olacak. Ancak gökyüzü Cuma günü de çok rahat işaretler vermiyor. Perşembe biraz daha gergin olmakla birlikte bu hafta Perşembe ve Cuma günleri sadece rutin konuları ele almak doğru olacaktır.

Haftanın burçlar açısından etkilerine bakacak olursak, Hafta başı Koç, Aslan, Yay ve Terazi burçları hareketli olacaklar. Salı gününden itibarense Boğa, Akrep, ikizler burçları Perşembe gününe kadar haftalık etkileri yoğunluklu hissedebilirler. Cuma gününden itibarense İkizler, Yay, Kova ve Terazi burçları öne çıkacak.

Haftanın genel etkileriyle ilgili Youtube kanalıma ayrıca bir video yükledim. Bundan böyle You Tube Kanalımda Vedik Astroloji ile ilgili size bir çok video yayınlayacağım, kanalıma abone olabilir ve beni Youtube’dan da takip edebilirsiniz.

Youtube Kanalıma ulaşmak için linkten geçiş yapabilirsiniz … Şebnem Ekşib Youtube 

Koç Yükselen / Ay Burcu Koç  

Temposu yüksek bir hafta sizi bekliyor…

Haftaya hızlı başlayacaksınız. Hafta ortasına kadar da sizi aktif kılacak enerjiler devam edecek. Salı ve Çarşamba günleri finansal işler,  parasal konularla ilgili alanlara odaklanmanız söz konusu. Ancak hafta ortasından itibaren özelikle finansal işlerde daha dikkatli ve düşünerek adım atmanızda fayda var. Bu hafta boyunca cesur adımlar atmaya daha hevesli olabilirsiniz ki bilhassa duygusal ilişkilerinizde Perşembe ve Cuma günleri dikkatli olmakta fayda var.

Boğa Yükselen / Ay Burcu Boğa

Salı’dan itibaren daha rahat etkileriniz var…

Haftanın ilk gününü iç gerginliklerinizle uğraşarak geçirebilirsiniz. Çevrenizle kontaklara, ani çıkan tartışmalara pazartesi dikkat etmekte fayda var. Salı gününden itibaren burcunuza geçecek olan Ay ile rahatlıyorsunuz ancak iştaha dikkat etmek, beslenme düzeninizi sağlıklı olacak şekilde ayarlamak, şekerden uzak durmak gerekecek. Perşembe gününden itibaren iletişim trafiğiniz, konuşmalar, artan telefon trafiği iletişimde yoğun bir tempoya işaret etmekte. Finansal alanlara Perşembe ve Cuma günleri dikkat etmekte fayda var.

İkizler Yükselen / Ay Burcu İkizler

Hafta ortasına kadar duygusal hassasiyetler artacak…

Hafta başına hızlı bir tempo ile gireceksiniz. Ancak Salı ve Çarşamba günleri içsel gerginlikler artarken, kendinizle kalma ihtiyacınız, çevrenize karşı daha sabırsız olmanıza neden olabilir. Salı ve Çarşamba günleri kalabalıklardan biraz uzak durmak mümkünse yerinde olur. Karar vermeniz gereken zorlayıcı meseleleri bu iki güne almayın. Perşembe öğle saatleri ile burcunuza geçecek Ay ile iletişim temponuz artacak. Ele aldığınız konularda pratik çözümler bulabileceksiniz. Duygusal konularda ise bu hafta ilk yarısı biraz daha dikkatli olmakta fayda var.

Yengeç Yükselen / Ay Burcu Yengeç

Kariyer ve iş alanları hafta başı daha aktif…

Hafta başına iş konularında yoğun bir tempoda gireceksiniz. İş alanlarında çözümsel bakmak ve hızlı ilerlemek adına hafta başı destekli olacaksınız. Salı gününden itibaren sosyal alanlar, hedeflediğiniz bir konuda önemli bir gelişme elde etme söz konusu olacak. Kişisel konulara yönelmek için Salı ve Çarşamba günlerini kullanabilirsiniz. Perşembe gününden itibaren duygusal ve zihinsel olarak gergin hissetmeniz olası ki ikili ilişkilerinizde hafta ortasından itibaren biraz daha esnek ve sakin olmaya özen gösterin.

Aslan Yükselen / Ay Burcu Aslan

İş ile İlgili Sürpriz gelişmeler Yaşanabilir…

Bu hafta Salı gününden itibaren iş ve kariyer konularında temponuz artıyor. Beklenmedik gelişmeler, bir süredir uğraştığınız ama sonuç alamadığınız bir konuda ani bir ilerleme veya yeni bir gelişme sizi meşgul edebilir. Temposu yüksek bir hafta geçireceksiniz ve güncel konular, arkadaşlarınızla ilgili durumlar, çevrenizle kuracağınız kontaklar hayli hareketli bir hafta geçirmenize neden olabilir. Uzun süredir iletişim kurmadığınız kişiler aniden yeniden karşınıza çıkabilir.

Başak Yükselen / Ay Burcu Başak

Hafta Başı Stresle Baş Etmeniz Gerekebilir…

Pazartesi ve Salı günleri içsel gerginliklerin arttığı ve ele aldığınız konularda aksilik veya engeller yüzünden hızlı karar değiştirme zorunluluğu sizi yorabilir. Bu hafta fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi zorlamadan planlama yapmaya bakın. Bilhassa Perşembe ve Cuma günleri kariyer ve iş alanlarında sakin olup, bir karar vermek gerektiğinde ise güvendiğiniz kişilere danışmaktan çekinmeyin. Aşk ve ilişkilerde ise özellikle Pazartesi ve Salı günleri partnerinizle iletişimde duygusal davranmadan sakin hareket etmeye gayret etmelisiniz.

Terazi Yükselen / Ay Burcu Terazi

Hafta Ortasına önemli iş ve konuları almayın…

Hafta başı Ay karşı burcunuzda ilerleyecek ve dikkatinizi eşiniz veya partnerinize odaklanmanıza neden olabilecek. Ortaklı konular, eşinizle birlikte alacağınız ortak bir karar, bir planlamayla ilgili koşulları birlikte değerlendirmek durumunda kalabilirsiniz. Salı gününden itibaren haftalık etkiler sizin için biraz hassas bir platforma dönecek ki aksilikler, kazalar, ani gelişmeler ile ele aldığınız konularda şartlar sizi yorabilir. Perşembe gününden itibaren daha rahat bir sürece geçeceksiniz ancak yine de önemli adımlar atmak için haftanın genel etkileri izleyerek ve düşünerek ilerlemeniz gerektiğini vurgulamakta.

Akrep Yükselen / Ay Burcu Akrep

İlişkinizle ilgili kararlar alabilirsiniz…

Devam eden ama sizi sorunları ile zorlayan bir ilişkinizi veya bir süredir sizi yoran bir arkadaşınızla bağlarınızı yeniden gözden geçireceğiniz bir hafta söz konusu olabilir. Duygusal ilişkilerde özgürleşme arzunuz artabilir. Daha net kararlar almaya eğilim göstereceksiniz ki bu hafta dikkatinizi toplayarak ve aceleye getirmeden adım atın. İş alanlarında Salı ve Çarşamba günü hareketli bir süreç yaşanabilir ancak Perşembe ve Cuma günleri iş arkadaşlarınızla kontaklara dikkat etmekte fayda var.

Yay Yükselen / Ay Burcu Yay

Bu hafta Çocuklarla ilgili konulara Odaklanabilirsiniz…

Hafta başı çocuk sahibi olan Yay burçları için dikkatlerini daha çok bu alana vermek zorunda kalmaları söz konusu. Diğer yandan ilişkilerinizde, aşk hayatınızda Pazartesi ve Salı günleri sakin olun ve partnerinizle iletişimize dikkat edin. Çarşamba gününden itibaren genel temponuz biraz daha rutine geçerken, kişisel alanlarınız, kişisel bakımınızla ilgili halletmeniz gerekenleri ele alabilirsiniz. İçsel olarak inişli çıkışlı, kendinizi gergin hissettiğiniz bir hafta söz konusu olabilir ki şartları ve kendinizi zorlamadan haftayı yönetmeye çalışın.

Oğlak Yükselen / Ay Burcu Oğlak

Bu hafta sinirsel gerginliklere dikkat etmelisiniz…

Sinir sisteminizin testten geçtiği bir hafta olabilir. Öncelikle hafta başı ailevi konular, ev ve yuva alanlarınıza odaklanırken, çalışmıyorsanız bilhassa Pazartesi ve Salı günleri evle ilgili halletmeniz gereken işleri tamamlayabilirsiniz. Hafta boyunca ebeveynleriniz veya aile üyeleri ile iletişiminize dikkat edin. Özellikle ailevi konularda bir süredir devam eden bir sorunun üzerine gitmek için şartlar çok uygun olamayacak. Ele aldığınız konularda biraz daha esnek ve sakin olmaya gayret etmelisiniz.

Kova Yükselen / Ay Burcu Kova

Yakın Çevrenize Odaklandığınız Bir Hafta Olacak…

Haftaya yakın çevreniz, arkadaşlar, kardeşler veya kuzenlerle ilgili konularla başlarken, bu hafta ağırlıklı olarak ev ve ailevi konularla daha fazla meşgul olmanız gerekebilir. Ev gayrimenkul konuları, alım satımlar, kiralama veya taşınmayla ilgili sürpriz bir gelişme planlamadığınız bir duruma geçmenize neden olurken, bu hafta yeni gelişmeler nedeniyle zihinsel olarak sürekli meşgul olmanıza neden olabilecek etkiler söz konusu. Aşk ve ilişkiler, partnerinizle iletişime ise özellikle Perşembe günü biraz daha dikkat edin ve küçük meseleleri büyütmeyin.

Balık Yükselen / Ay Burcu Balık

Parasal konulara yoğunlaşabilirsiniz…

Hafta başı maddi alanlar ve parasal konularda halletmeniz gereken işleri toparlamakla geçebilir. Salı gününden itibaren beslenme düzeninize dikkat edin. Diğer yandan iletişim trafiğiniz, çevrenizle kontaklarınız artarken, beklenmedik karşılaşmalar, ummadığınız yardımlar tıkanan bir konuda çevreden gelen destekle bir çözüme ulaşmanıza neden olabilir. Perşembe gününden itibaren ev konusunda bir karar vermeniz, sürpriz bir gelişmeye adapte olmanız söz konusu.

Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz, kopyalanamaz. ©2019 Vedik Akademi by Şebnem Ekşib

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *