13 Haziran Pazartesi… Bugün AY günündeyiz.

Haftanın ilk gününe (Hint Astrolojisine göre) Venüs’ün burç değiştirmesiyle başlıyoruz. Venüs İkizler burcuna geçerken, Pazartesi boyunca giriş derecesi yani araftan geçecek. Salı gününden itibaren toparlanacak olan Venüs enerjileri, haftanın ilk gününde estetik, dekorasyon, kozmetik ve kimya içeren iş ve konularda bira temkinli olmak gerektiğini vurgulamakta. Özellikle estetikle ilgili konularda Salıdan itibaren adım atabilirsiniz. Ancak Pazartesi günü bu konularda bekleyin. İkizler burcu, ikizler yükselen veya ay ikizler etkileri taşıyanlar için ay sonuna kadar olan döngüde ilgi çekecekleri, fiziksel olarak daha alımlı olabilecekleri bir süreç söz konusu.

Bugün Ay Başak burcunda ilerlerken, detay konular, temizlik, ele aldıklarınızı daha rafine şekilde değerlendirme, eleştirel bakış açısı önde olacak.

Evde iseniz, temizlik veya benzeri bir konuda evi düzenlemek adına enerjiler uygun olacak. Çalışıyorsanız, planlı ve organize şekilde günlük rutininizi düzenleyebilirsiniz.

Bugün ele aldığınız işlerinizi, gündüz halletmeye bakın. Gece saatlerinde aktivite içinde olmak desteklenmiyor.

Halletmeniz gereken incelikli işler, detaylar, idari konuları ele almak yine destekli olacağız.

Günün etkileri, İkizler, Yay, Akrep, Koç, Boğa, Kova ve Yengeç burçları adına biraz daha vurgulu olacak diyebilirim.

Haftanın etkilerini genel perspektiften okumak isterseniz yazıma;

https://www.sebnemeksib.com.tr/blog/15-gunluk-astroloji-yazilarim/269-bu-hafta-gokyuzu-ne-diyor.html  ulaşabilirsiniz. 

Güzel bir hafta geçirmeniz dileklerimle…

Burçlara Göre Bugün

Koç burçları veya Koç yükselenler;

Günlük rutin, iş konuları, hizmet sektörü, hastane veya sağlıkla ilgili haledilmesi gereken konular veya işler, yakın çevrenizle kontaklar adına hareketli bir gün söz konusu.

Boğa burçları veya Boğa yükselenler,

Bugün Venüs burcunuzda yer değiştirmeye hazırlanıyor. Venüs sizin yöneticiniz ve salı dan itibaren maddi konularda bereket enerjilerini göstermeye başlayacak ama pazartesi günü estetik, maddi konular ve ilişkiler adına önemli adımlar atmayın ve günü rutin işlerle geçirin.

İkizler burcu veya İkizler yükselen;

Özellikle ilişkiler adına hassas bir gün ama yarından itibaren etkiler düzelecek o yüzden bugün biraz daha sakin olmak gerekiyor. Pahalı bir harcama yapmamak özellikle bugün önemli, gün etkileri esasen sizin için alışverişi desteklemiyor, ihtiyacınız olmayan bir şeye gereksiz bir ödeme yapma eğiliminiz yüksek.

Yengeç Burcu veya Yengeç yükselen;

Sosyal alanlar, aile büyükleri özellikle kadınlarla ilişkilerinize dikkat etmekte fayda var. Çevrenizle kontaklarda eleştirel ve detaycı davranabilirsiniz. Kişisel konularda önemli adımları bekletin. Yakın çevreyle haberleşme veya kontaklar artabilir. Ama herhangi bir konuda girişim yapmak adına etkiler çok destekli değil.

Aslan Burcu veya Yükselen Aslan;

Maddi konular, yapmanız gereken bir konuşma veya iletişimde yazılı veya sözlü dikkatli olmakta fayda var. İş konularında bilhassa kadınlarla ilişkilerde dikkatli olun. Günlük rutinde estetik konuları dışında toparlama, düzenleme yapmak adına etkiler uyumlu.

Başak Burcu veya Başak Yükselen;

Burcunuzda ilerleyen Ay ile hareketli ama duygusal olarak gelgitli hissedebilirsiniz kendinizi. Detay gerektiren işleri ele almak, düzenleme gerektirenleri toparlamak adına uygun etkiler var. Evde iseniz, temizlik veya planlama adına yine uygun. İkili ilişkilerde ise daha hassas olacağınızı unutmayın.

Terazi Burcu veya Terazi Yükselen;

Burcunuz yöneticisi Venüs’ün gergin dereceleri, özellikle duygusal konularda hassas olmanıza, çabuk alınmanıza, yanlış anlaşılmalara açık olmanıza meydan verebilir dikkatli olun. Eğer mümkünse kalabalıklarda olmak veya yorucu işlerle uğraşmayı bugün erteleyin. Kendinizle kalmak ve günü sakin geçirmek çok daha iyi gelecektir.

Akrep Burcu veya Akrep Yükselen;

İlişkiler, özellikle eşinizle ilgili sizi bir süredir meşgul eden konuları bugün halletmeye veya derin şekilde ele almaya etkiler destekli değil. Duygusal konularda adımları yarından itibaren planlayın. Kişisel işlerinize yönelmek, sosyal ortamlarda bulunmak, pek de kendinizle kalmadan günü geçirmek daha doğru olacaktır.

Yay Burcu veya Yay Yükselen;

Kariyer ve iş etkilerinizin vurgulu olacağı bir gün. Çalışan yaylar için tempo yüksek olabilir ama genel olarak duygusal iniş çıkışlara açık olacaksınız. Kendinizi fazla dinlememeye bakın. Gün içinde işlerle oyalanmak daha doğru olacak.

Oğlak Burcu veya Oğlak Yükselen;

Aşk, çocuklarla ilgili konular, duygusal alanlarda karışık bir gün olabilir. Eğer çalışmıyorsanız günü rutin işler, eğitim konuları, din alanlarla geçirmek daha doğru. Çalışıyorsanız, detaylandırma gerektiren konularda dikkatiniz yoğun olabilir. Planlamak, organize etmek adına etkiler destekli.

Kova Burcu veya Kova yükselen;

Venüs, aşk ve ilişkiler alanınıza geçmeye hazırlanıyor. Duygusal konularda önünüzdeki günlerde hareketli zamanlarınız var ama bugün acele etmeyin ve aşkta beklemede kalın. Çocuklarla ilgili konularda yine esnek olmak, acele ile önemli bir karar vermemek gerekiyor.

Balık Burcu veya Balık Yükselen;

Ortaklı işler, proje çalışmaları, başkalarıyla yürüttüğünüz konuları toparlamak ve organize olmak adına fırsatlara açık bir gün. Kişisel alanlarınızda ise eşiniz veya partnerinizle ilgili konulara odaklanmak söz konusu. Ancak duygusal alanlarda iç huzursuzlukları ve kendinizi güvensiz hissetmeniz de olası. Aşk ilişkilerinde adım atmak için uygun bir gün değil.

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz. 

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *