Genel

19 Ağustos Haftası Gökyüzü Etkileri

19 Ağustos Haftası Gökyüzü Etkileri

Haftaya Vedik Astroloji de kıymetli bir etkileşim olan Evrensel Karmik Üçgen ile başlıyoruz. Pazartesi günü akşam 18 de başlayacak bu özel enerji Salı günü 20 de tamamlanacak.

Ay Revati yıldızında, Merkür Aşleşa yıldızında ve Jüpiter Jyeşta yıldızında iken başlayacak kombinasyon, Merkür’ün yönetiminde ve Su elementinde gerçekleşecek. Ticari konular, şifa ile ilgili işleriniz, eğitim çalışmaları, hukuki konularda başlatmak istediğiniz işleriniz varsa özellikle Salı günü karmik üçgen desteği yüksek olacak ki bugünü başlangıçlar için değerlendirebilirsiniz.

Bu hafta Vedik Astrolojiye göre Balık, Koç, Boğa, Başak, Terazi ve Akrep burçları için tempo yüksek olacak. Ayrıca evrensel karmik üçgenin oluşacağı Balık, Yengeç ve Akrep burçları özellikle Çarşamba’ya kadar olan süreçte şanslı bir süreçten geçeceksiniz.

Pazartesi günü Ay Balık burcunda Uttara Bahadra yıldızında ilerliyor…

Bugünü destekleyen faaliyetler; öncelikle şifa çalışmaları, her türlü tedaviye başlanması, taşınma, yeni bir yere geçme, iş görüşmeleri, eğitim konuları, hukuki alanlarda atılacak adımlar olarak sıralanabilir. Jüpiter Ay’ı görünümde tutarken, ruhsal alanlar başta olmak üzere gökyüzü desteği yüksek olacak. Akşam 18’den itibaren Vedik Astroloji’ye göre gökyüzünde özel bir açılım başlayacak. Özellikle ruhsal çalışmalar adına Pazartesi akşam enerji portalları hayli açık olacak.

Balık ve Başak burçları, yükselen veya Ay burçları bu alanda olanlar ve ayrıca Akrep ve Yengeç adına akıcı etkiler öne çıkıyor.

Koç ve Aslan burçları Pazartesi gününü biraz daha sakin geçirmenizde fayda var. Duygusal ve zihinsel olarak bu iki burç çarşambaya kadar zorlanabilir.

Salı Günü Ay Revati yıldızına geçiyor. Gökyüzünde evrensel üçgen var. Bugünü iyi değerlendirmek lazım. Akşam 20.00 ye kadar aktif olacak bu süreçte başlangıçlar destekleniyor. Haftalık etkiler içinde Salı gününü sert ve mücadele gerektiren işlerle geçirmeyin.

Danışmak, yardımlaşmak, ticari konularda başlangıçlar, pazarlama ve satış alanlarında çalışmalar, reklam ve iletişim işleri, eğitim ve hukuki konular, akademik konular gün içinde hayli destekli.

Balık, Yengeç, Akrep burçları için şans etkileri bugün de yüksek seyrederken, İkizler, Yay, Başak ve Terazi burçları kariyer ve iş alanlarında Salı günü başlayan konular güzel sonuçlar almanıza neden olabilir.

Aşk ve ilişkilerde Akrep ve Başak burçları şanslı iken, Boğa, Oğlak ve Kova burçları maddi konular ve sosyal alanlardan yana güzel etkilerden geçeceksiniz ve hedefleriniz, ulaşmak istediğiniz bir konuyla ilgili başlangıçlarınız destekli olacak.

Çarşamba günü Ay artık Aşwini yıldızında… Hızlanıyoruz!

Ay bu yıldızdan geçerken bir konuyu veya durumu hızlı ele almak, sonuç odaklı olmak destek bulur. Çarşamba enerjileri hızlı gelişmeler, çabuk ilerlemek adına bizi biraz daha sabırsız ve yavaş olana karşı tahammülsüz kılacaktır. Bu nedenle hızlı sonuçlansın istediğiniz her şeyi Çarşamba’ya almanızı öneririm. Koşturma gerektiren, dışarda halletmeniz gereken konuları yine bugün ele almanız doğru olur. Ancak yavaş, sabır isteyen konuları bugün es geçin.

Çarşamba günü sonlanmalar, bir konuyu bitirmek için adım atmak destekli değil. Bugün başlangıçlar için uygun olan enerjiler, sonlanmaları desteklemiyor. Bırakmanız, bitirmeniz gereken bir ilişki, evlilik, bir iş ve her konuda son noktayı koymak için günün şartları destekli değil.

Çarşamba akşam üstü 16’dan itibaren Ay ile Uranüs yan yana gelecekler ki duygusal patlamalar, zihinsel olarak gergin bir yapıya geçmek, ani kararlar almak, acele ile hareket etmek söz konusu. Çarşamba günü akşam saatlerine biraz daha sakin ve rutin işlere yer açmaya bakın. Ayrıca sürpriz gelişmelere açık etkiler söz konusu olacak ki bu noktada en fazla dikkat edilmesi gereken zihinsel gerginliklere prim vermeden akşam saatlerini sakin ortamlarda geçirmeye çalışmak olmalı.

Çarşamba günü Koç ve Yengeç burçları için aktif etkiler var. Koç, Aslan ve Yay burçları günün enerjik potansiyelinden daha fazla faydalanacaklar.

Diğer yandan kariyer ve iş konularında Yengeç burçları Çarşamba günü ani kararlar almayın ve çözüm odaklı yaklaşımlar içinde olmaya bakın. İlişkiler adına ise Yay ve Terazi burçları akşam saatlerinde duygusal konularda dikkatli olmakta fayda var.

Perşembe günü Bharani yıldızının aktif olacağı bir gün geçireceğiz. Sert bir yıldızdır. Özellikle trafikte, yolculukta dikkat etmekte fayda var.

Perşembe günü nezaket isteyen, incelik gerektiren konuları ele almak için gökyüzü destekli değil. Bugün ertelenmiş, daha önce ihmal edilmiş konu ve işleri düzenlemek, yeniden gözden geçirmek adına destekli olacağız. Bu hafta başlangıçlar için Perşembe gününü kullanmayın, eski konuları gözden geçirip, bitirmeniz, tamamlamanız gerekenleri toparlayın.

Cuma günü Vedik Astrolojiye göre Ay artık Boğa burcunda ve Krittika yıldızında ilerleyecek. Bugün de başlangıçlar destek almıyor ama bırakmak, bir alışkanlıktan kurtulmak, size yük olan bir durumdan hafiflemek adına uygun etkiler söz konusu. Örneğin, bırakmak istediğiniz bir alışkanlık, artık size yük olan bir arkadaşlık, bitmesi gereken ama uzayan bir konunun nihayet sonuçlanması gibi daha çok bitiş gerektiren iş ve konulara yönelebilirsiniz.

Cuma günü ayrıca her türlü yönetsel iş, idari alanlar, toplantı ve benzeri iş görüşmesi adına koordinasyon yapmak uygun olacak. Duygusal konular da dikkatli olmakta fayda var. Birlikteliklerinizde fazla eleştirel olabilirsiniz. Bugünün diğer bir özelliği de birine beğendirmeniz, onaylatmanız gereken bir konu, iş vs. bir alan varsa işiniz zor olabilir. Özellikle yöneticilerinizle iletişimde karşı taraf sizi zorlayabilir.

Boğa, Akrep, Oğlak ve Başak burçları adına tempolu bir gün olurken, Terazi, Yay ve İkizler burçları günün etkilerini biraz daha dikkatli yönetmenizde fayda var.

Cumartesi günü Ay Rohini yıldızına ulaşıyor ve toprak enerjisi aktif olacak. Tarımla, bahçeyle, toprakla uğraşmak özellikle enerjimizi dengelemek adına çok faydalı olacaktır. Diğer yandan Rohini yıldızı ticaret, alışveriş ve estetikle ilgili konuları da destekler. Eğer estetikle ilgili bir planınız varsa Cumartesi gününe alabilirsiniz. Günün enerjileri kişisel konularla bağlantılı başlangıçlarınızı da ayrıca destekliyor.

İkizler burcu hafta sonunu biraz daha sakin ortamlarda ve kalabalıktan uzak geçirmeniz faydanıza olacaktır. Boğa, Oğlak, Başak, Akrep, Balık adına tempolu bir hafta sonu söz konusu.

19 Ağustos Haftası Vedik Burçlar

Koç Yükselen / Ay Burcu Koç 

Pazartesi ve Salı günü Ay sizin burcunuzun arka planında kalıyor, dolayısıyla biraz daha içe kapanma, duygusal olarak biraz inişli çıkışlı etkiler yaşamanız hayli yüksek. Bu hafta Çarşamba gününden itibaren hızlanmaya başlıyorsunuz. Önemli işlerinizi Çarşamba gününde itibaren ele almanızı tavsiye ediyorum. Başlangıçlar için bu hafta Çarşamba günü sizin için çok uğurlu enerjiler aktif olacak.

***Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan https://www.youtube.com/watch?v=OGhzHSfAdE8ayrıca izleyebilirsiniz.

Boğa Yükselen / Ay Burcu Boğa

Sosyal alanlar, arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz, hedeflediğiniz şeylerle ilgili toparlamanız gereken konularla ilgili bu hafta çok güzel etkiler var. Pazartesi ve Salı günü sosyalleşmek, grupların içerisinde olmak, arkadaşlarınız ile görüşmek, uzun süredir görüşmediğiniz akrabalarınız ile görüşmek, dargınlıkların giderilmesiyle ilgili güzel etkiler söz konusu. Çarşamba ve Perşembe günleri sakinliğinizi korumanıza dikkat etmeniz gerekiyor. Cuma’dan itibaren Ay sizin burcuna geçiyor ve iştahınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

***Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

İkizler Yükselen / Ay Burcu İkizler

Çarşamba’ya kadar olan süreçte kariyeriniz, işiniz, güncel hayatınız, toplum önündeki yerinizle ilgili konular aktif olacak. Eğer çalışıyor iseniz yoğun bir tempoda olacaksınız. Çarşamba ve Perşembe günleri daha kendinizle olmaktansa daha sosyalleşerek, dışarda yapmanız gereken işleri çözmeye çalışarak geçirmenizde fayda var. Bir şeyi başlatmak istiyorsanız bu hafta sizin için Çarşamba günü çok güzel etkiler var. Hafta başından itibaren sizi etkileyen hareketli enerji içerisinde Cuma’dan itibaren sakinleşmeye ve daha kendinizde olmaya gayret edin.

***Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Yengeç Yükselen / Ay Burcu Yengeç

Şans ve kısmet enerjileriniz arttığı bir hafta sizleri bekliyor. Çarşamba’dan itibaren kariyer ve iş konuları sizin için çok aktif olacak. Özellikle Cuma’dan itibaren arkadaşlarınızla olan ilişkiler, sosyal alanlar, sosyal aktiviteler açısından çok keyifli enerjiler sizi destekliyor olacak.

***Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Aslan Yükselen / Ay Burcu Aslan

Bu hafta sizleri yoğun enerjiler bekliyor. Haftanın ilk iki günü özellikle ruhsal etkileşimler açısından çok yoğum etkileşimler var. Salı günü bir şeyleri yaparken danışarak, fikir alarak hareket etmenizde fayda var. Perşembe’ye geldiğimizde Ay’ın koç burcuna geçmesiyle hızlanacaksınız. Bu süreçte uluslararası işleriniz, yurtdışı kontaklarınızla ilgili halletmek istediğiniz konularla ilgili sizi çok destekleyen enerjiler var.

***Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Başak Yükselen / Ay Burcu Başak

Haftanın ilk iki günü ikili ilişkileriniz, ortaklı alanlarınız, eşinizle ilgili konular adına yoğun bir tempo sizleri bekliyor. Çarşamba’dan itibaren biraz aksiliklere ve düşünmeden davranmamaya çalışmanızda fayda var. Cuma gününden itibaren daha rahat etkileşimler sizi bekliyor olacak. Enerjilerin toprağa dönmesiyle birlikte Cuma ve haftasonu enerjileri sizin için rahatlatıcı olacak.

***Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Terazi Yükselen / Ay Burcu Terazi

Haftaya biraz çalışarak, yoğun, günlük işlerinizi bitirmeye gayret ederek başlamanız sizin için çok faydalı olacaktır. Pazartesi ve Salı günün şans etkileri sizin adınıza daha hizmet sektörü, çalışma alanlarınız, mesleki konularda kendini gösterecek. Çarşamba günü ikili ilişkileriniz, aşk hayatınız, partnerinizle olan ilişkiniz, eşiniz, eşinizle ilgili her türlü konu sizin için biraz daha ön planda olacak. Cuma’ya geldiğimizde biraz dikkatli olmanız gereken bir gün sizi bekliyor. Görmediğiniz, fark etmediğiniz şeylerle uğraşma potansiyeliniz hayli yüksek.

***Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Akrep Yükselen / Ay Burcu Akrep

Vedik Astroloji’sine göre Jüpiter yolcuğu burcunuzda devam ediyor. Bu yolculukta bu hafta sizin için Karmik açılım enerjileri aktif olacak. Bu anlamda Pazartesi ve Salı günleri manevi açılımlar, ruhsal açılımlar, spritüel alanlarda çok güzel etkiler sizleri bekliyor. Niyetlerinize dikkat edin. Niyetlerinizin gerçekleşme potansiyeli bu hafta çok yüksek olacak. Bu hafta Çarşamba ve Perşembe günlerinin enerjilerine biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Bu enerjileri iyi yönetmeniz, sağlığınıza dikkat etmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Cuma gününden itibaren ilişkileriniz, partnerinizle olan diyaloglarınız hayatınızın odağında olacak.

*** Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Yay Yükselen / Ay Burcu Yay

Haftanın ilk iki günü ev, ev alanları, ebebeyinlerle ilgili konular, ailevi alanlar, yuva alanlarınız öne geçecek. İş ve kariyer alanlarınızda ani değişimler olabilir. Pazartesi ve Salı gününün özel enerjilerinde rüyalarınıza dikkat edin. Çarşamba gününden itibaren hızlı enerjiler sizi bekliyor. Cuma’dan itibaren daha rutin konular ve alanlar sizin için öne geçiyor olacak.

*** Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Oğlak Yükselen / Ay Burcu Oğlak

Yakın çevreniz, yakın çevrenizle ilgili alanların yüksek olduğu bir hafta sizleri bekliyor. Sizin için iletişimin, telefon trafiğinin yoğun olduğu bir hafta olacak. Çarşamba’dan itibaren daha çok ev, ev ile kariyer arasında kurmanız gereken dengenin biraz daha düzene oturması gerekiyor. Eğer emlak sektörü ile ilgili bir işiniz varsa Çarşamba gününden itibaren sizin için çok destekli enerjiler var. Hafta sonu daha duygusal alanlarda olamaya çalışmanızda sizin için fayda var.

Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Kova Yükselen / Ay Burcu Kova

Haftaya konuşmalar, ifadeler, kendinizi anlatma gibi alanlarda hızlı bir tempo ile başlıyorsunuz. Parasal konular, maddi alanlar bu hafta dikkatinizin yoğun olduğu alanlardan. Pazartesi ve Salı gününün Karmik enerjilerinde ifadelerinize, konuşmalarınıza dikkat edin. Çarşamba gününden itibaren iletişim alanlarınız çok hızlanacak. Cuma gününden itibarense evde olmaya, dinlenmeye, ev ile ilgili konuları halletmek için güzel enerjiler söz konusu.

*** Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Balık Yükselen / Ay Burcu Balık

Pazartesi ve Salı günü gerçekleşecek olan Evrensel Karmik Üçgen sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Bu enerjiden çok güzel bir şekilde faydalanmanızı tavsiye ediyorum.

Bu günlerde güzel şeylerden konuşarak, dualardan, içinizden geçirdiğiniz şeyleri pozitifte tutmakta gayret etmenizde sizin adına fayda var. İlişkiler ve aşkla ilgili hızlı gelişmelerin olma potansiyeli var. Çarşamba’dan itibaren dikkatiniz biraz daha koşturmalar, maddi alanlarla ilgili konulara kayabilir. Başlatmanız gereken, adım atmanız gereken, hızlı davranmanız gereken işleri Çarşamba günü ele almanızda fayda var.

***Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Güzel bir hafta geçirmeniz dileklerimle…

Şebnem Ekşib

Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz, kopyalanamaz. ©2019 Vedik Akademi by Şebnem Ekşib

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *