2 Haziran Perşembe… Bugün Jüpiter günündeyiz.

Hint Astrolojisine göre Ay Koç burcunda ve yeni başlangıçları temsil eden Aşwini takımyıldızında ilerlemekte. Sezgisel enerjiler artarken, rüyalar, fark etme gücünüzde son derece açık olacak. Bugün hissettiğiniz şeylere güvenin, iç sesiniz sizi ilginç yönlendirmelere götürürken, önce hissetmeniz sonra fark etmeniz olası.

Günün enerjileri hayal gücünüzü daha yoğun, yaratıcılığınızı mükemmel çalıştırma eğiliminde olmakla birlikte, bir yandan da yanılgılara açık olmanızı ve ele aldıklarınıza karşı sizi görmek istediğinizi gibi bakmaya sevk edecek.

Bugün belirsizlikler artabilir. Her şeyin bir düzen ve plan içinde gitmesini çok beklemeyin. Şaşırtıcı sürprizler veya fark etmediğiniz pürüzler farklı çözümler bulmak veya B planı yaratmak zorunda bırakabilir sizi. Daha çok akışta olmak ve geldiği gibi almak doğru olacaktır. Haftanın daha önce de belirttiğim sert etkileri kendi iyice belli etmeye doğru giderken, sanki yönünüzü bulmakta zorlanıyormuş gibi bir his içinde olabilirsiniz.

Bugün net ve kesin kararlar almak, ilişkilerde veya özel alanlarda keskin konuşmalar yapmak desteklenmiyor. Disipline olmakta zorlanabilir, fevri ve tepkisel davranabilir veya çabuk sinirlenebilirsiniz. Düşünmeden hareket etmemek gereken günlerden geçiyoruz.

Yaptığınız veya ele aldığınız her şeyi eğlenerek veya keyif alarak yapmaya çalışmak, konuları daha esprili ve farklı açılardan görmeye gayret etmek en doğrusu olacaktır. Gökyüzündeki sert etkiler ani gelişen aksilikler, beklenmedik durumlar yaratabilir. Ancak unutmayın ki yaratıcı tarafınızın da bilenmesi ile kendinizi bile şaşırtabilecek çözümler bulmaya da bir o kadar yakın olacaksınız.

Günün enerjileri hareketli olmayı, hem zihinsel olarak hem de fiziksel anlamda yoğun ve tempolu bir gün geçirmeyi vaat ediyor. Monoton işler veya durumlar sizi sıkabilir. Fakat etkiler bir yandan da planlı olmayı da zorlaştıracağı için, daha çok rutin konulara yönelerek, önemli bir görüşme veya toplantıyı bugüne denk getirmemeye çalışın.

Bugün Koç ve Boğa burçları veya yükselen burçları Koç veya Boğa olanlar bahsettiğim etkilerden en fazla nasiplenecek olanlar diyebilirim. Koç burçları, rutin dışı hareket etme isteğiniz artarken, farklı bir bakış açısı veya fark yaratma arzunuz, ilgi çekme isteğiniz artabilir.

Kova burçları, yükselen Kova’lar, Aslan ve Akrep’ler gerginliklere dikkat etsinler. Özellikle Kova ve Akrep burçları (yükselen burçları bu noktada olanlar da dahil) sezgilerini son derece yüksek olurken, daha hassas ve kırılgan olabilirsiniz.

Kova ve Boğa burçları duygusal olarak günü daha naif ve kırılgan etkiler içinde geçirebilirsiniz. Duygu durum değişiklikleri, moralinizin çabuk bozulması veya fiziksel olarak direnç gösterememek ve yorgunluk hissinin ağır basması söz konusu.

Güzel bir gün geçirmeniz dileklerimle…

 

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz. 

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *