Bu Hafta Sezgilerinize Güvenin

Vedik Astroloji ile bu Hafta

Sezgiler artarken, ele aldıklarımızı disiplinli şekilde dönüştürme ve ayrım yapma gücümüzün arttığı bir hafta yaşayacağız. Öncelikle Vedik astroloji de önemli bir yeri olan Rahu ile Neptün hafta boyunca olumlu bir kontak içinde olacaklar ve aynı derecede birbirlerini görünüm içinde tutacaklar. İçsel gelişmenin arttığı, yaratım gücünün bilendiği bir enerji açığa çıkarken, sezgilerin yükselmesine neden olacak bu durum özellikle hava grupları Kova ve İkizler için yaratım enerjisini güçlü kılacak.

Düşüncelerinize dikkat edin, değişik fikirlerin zihninizde aktif olduğu bu hafta boyunca ideallerinizi gerçekleştirme, evrenden destek alma potansiyelleri yükseliyor. Samimi olan, net ve açık şekilde ilerlemeye çalışan bu hafta kazanır.

Bu hafta 6 ve 9 sayısı ile Jüpiter enerjisi öne çıkıyor…

Sezgisel taraflarımızı ve 3.gözü yöneten 6 etkisi ilginç rüyalar, fark edişler adına bizi farklı deneyimler içinden geçirebilir. Diğer yandan ön yargılarımızla mücadele etmemiz de gerekebilir. Aile ve yakın çevremizle bağlantılı konular vurgulanırken, güvenlik ihtiyacımız da artacak.

9 ise tamamlamalar, bitişler ve döngü kapanışları ile bağlantılıdır. Özellikle ilişkiler, kadınlar için eşleri ve çocuklarla ilgili konularda bir durumun sonuna gelinmesi, bir sürecin kapanırken zihinsel ve duygusal olarak yeni bir döneme hazırlık haftasından geçilecek.

Haftanın etkilerinde Vedik Astroloji de kader noktası olarak aktarabileceğimiz Atma Karaka gezegen hafta boyunca Jüpiter olarak dikkat çekici. Bilgi akışının, inandığımız şeylerin peşinden gitme arzumuzun vurgulanması bir yana, hafta boyunca merhamet duygumuzu besleyerek ilerlemeliyiz. Jüpiter ayrıca çocuklar ve kadınların eşlerini de temsil eder. Genel olarak zaten dişil enerjinin yüksek olduğu bir hafta olacak ki eşiniz, eşinizle ilgili gelişmeler, çocuklar, çocuklarınızla bağlantılı konular haftanın etkileri içinde daha fazla yer tutabilir. Ayrıca eğitimle ilgili bir girişim veya adım atmayı planlıyorsanız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Adalet ve hakla bağlantılı sorgulamalar artacak. Adalet ihtiyacı ve arayışı öne çıkacak ki kişisel deneyimlerinizde ele aldığınız her şeyi adil ve hakkaniyetli şekilde ilerletmek önemli olacak. Uğradığınız haksızların aniden çözülme olasılığı ise bu etkilerin bonusu 😊

9/19 ile tamamlama ve yeni döngülerin kapılarının açıldığı bir haftayı ve kuvvetli bir dolunay enerjisini geride bıraktık. Bu hafta sezgilerin güçlü titreşimleri altında ilerlerken iç sesinize kulak verin ve güçlü metaforlardan geçtiğimiz geçen haftanın enerjilerinden sonra biraz daha sevgi dolu alanlar yaratmak gerektiğini unutmayın. Özellikle çocuklarınızla ilişkilerinize dikkat edin, sevgi ihtiyaçları artabilir. Çocuklarla bağlantılı her türlü iletişim ve kontaklarınızda anlayış ve yumuşaklıktan uzaklaşmadan, daha sakin ve sevgi merkezli yaklaşımlar sergilemek gerekiyor.

Duygusal konularda ise Çarşamba’dan itibaren Ay’ın Oğlak burcuna ulaşması ile ay ve Venüs arasında sert bir enerji alışverişi başlayacak. Esasen bu hafta duygusal konular, ilişkiler adına hafta ortasından itibaren çok da bu noktalara odaklanmadan, akılcı şekilde hareket etmek gerekiyor. Genel enerjiler duygulardan ziyade toprak enerjisini yani dünyevi ihtiyaçlarımız ile güvenlik alanlarımızı daha fazla besleyecek. Cuma günü biraz daha öne çıkacak Ay ve Venüs arasındaki sert kontak ilişkilerle ilgili şartları çok zorlamadan ilerlemek gerekliliğini vurgulamakta.

Diğer yandan bu hafta ay artık küçülme fazına geçti. Dolunay sonrası ışığı azalırken, diyet ve beslenme programlarınızdan bu hafta boyunca yeni ay döngüsüne geçeceğimiz 15 günlük süreçte daha iyi sonuç alabileceksiniz. Özellikle Çarşamba gününden itibaren Oğlak enerjisinin aktif olacağı etkiler ile disiplin duygusu da yükseleceği için hafta ortasından itibaren beslenme düzeninizde daha sıkı bir duruş sergileyebilme gücünüz artacak. Zaten yeni aya kadar da beden küçülme eğiliminde olacağı için diyet programına başlamak isteyenler için Çarşambadan itibaren destekleyici etkiler söz konusu.

Bu hafta piyasalar açısından Salı ve Çarşamba günü gergin olabilir, özellikle Salı gününe dikkat ederek, parasal adımlar ve yatırımlar, finansal kararların aktive edilmesi açısından dikkatli olmakta fayda var.

Bu hafta burçlarda genel olarak Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve İkizler burçları etkileri daha yoğun yaşayacaklar. Akrep, İkizler ve Kova için iç sezgilerin arttığı, ruhsal enerjilerin yoğunlaştığı bir hafta olacak. Balık ve Yay adına kadersel gelişmeler söz konusu olurken, çocuklarıyla bağlantılı konulara daha fazla odaklanabilirler.

Toprak enerjisine sahip Oğlak, Başak ve Boğa maddi alanlarda kararlar vermek durumunda kalabilirler. Ele aldıklarına çözümsel ve akılcı yaklaşımlar sergileyecekler. Hafta ortasından itibaren toprak enerjisi artacağı için Oğlak, Başak ve Boğa etkisi yüksek kişiler haftanın ikinci yarısını daha etkin geçireceksiniz.

Koç, Yengeç, Aslan ve Terazi burçları ise iç gerginliklerinizi, aniden artabilecek öfke dalgalarınızı iyi yönetin. Koç ve Terazi burçları ilişkiler adına bu hafta da gelişmelere açıklar ama odakları daha çok özgürlük alanlarında, ilişkilerde daha rahat hareket etme isteklerinde yoğunlaşacak.

Kısaca haftanın günlerinin göz atacak olursak;

20 Mayıs Pazartesi günü Ay Jüpiter kavuşumu Akrep burcunda ve Ay keskin bir fazdan geçiyor. Ruhen mücadeleye dönük olabiliriz. Duygusal ihtiyaçlarımızın arttığı bir gün olurken Vedik astroloji de Ay Jüpiter kavuşumları güzel fırsatlar ve şans faktörleri açısından uğurlu sayılır. Disipline olmak, kararlar almak, bir konuda araştırma ve planlama yapmak adına etkiler destekli. Akrep ve boğa burçları adına haftanın ilk günü hareketli etkiler getirebilir.

21 Mayıs Salı günü, Ay artık Yay burcuna geçiyor ve Mula takımyıldızında konaklayacak. Finansal işlerde önerilmeyen bir yıldız olan Mula gün boyu aktif olurken, parasal alanlar, finansal yatırımlarda dikkat etmek gerekecek. Piyasalar açısından dalgalanmalar olabilir. Mula enerjisi taktiksel değildir. Bu nedenle diplomasi ve taktik gerektiren işleri iyi yönetemeyebilirsiniz. Daha çok derinliğine araştırmak, anlamak idrak etmek destek buluyor.

Salı günü Mars Ay karşıtlığı var. Hırsla ve acele ile hareket etmemek gerekiyor. Bu enerji günün etkilerini daha sert ve sonuç odaklı kılarken, duygusal ilişkilerde restleşmeler artabilir. Kadın erkek ilişkilerinde zorlanmalar, yanlış anlaşılmalar adına riskler var. Eşiniz veya partnerinizle diyaloglarınıza Salı günü dikkat etmekte fayda olacak. İkizler, Yay burçları başta olmak üzere Yengeç, Akrep ve Koç burçları duygusal gerginliklere dikkat etsinler.

22 Mayıs Çarşamba Günü ay halen Yay burcunda ancak içinden geçtiği yıldız değişti ve Venüs ile yönetilen Purva Aşadra etkisi güne hakim olacak. Sanatsal konular, yaratıcı enerjiler, su ile ilgili işler, denizcilik sektörü ile bağlantılı konular desteklenirken, bir şeyi sonlandırmak, bitirmek için Çarşamba günü acele etmeyin.

İkizler, Yay, Aslan, Koç, Terazi ve Kova burçları için Çarşamba günü etkileri daha yoğun bir enerji verebilir. Bu burçlar diğerlerine göre bugünün etkilerini daha aktif bir biçimde yaşayabilirler.

23 Mayıs Perşembe etkiler Oğlak enerjisine dönüyor. Ay artık oğlak burcunda ve güneşle yönetilen bir takımyıldızda konaklayacak. Perşembe gününün enerjileri Satürn ve Güneş etkisi taşırken, iş ve işle ilgili konuları ele almak adına destekli günlerden geçeceğiz. Eğitim, organizasyonlar, yeni başlangıçlar planlamak, plan yapmak, yeni bir şeye başlamak, dini ve ruhani aktiviteler, ilişkileri düzene koymak, kontrat imzalamak, tanıtım yapmak, iş ve toplantı aktiviteleri, yasal konular, kamu işleri adına her türlü uğraşı bugün destekleniyor.

Oğlak burcu ve toprak enerjisi gün boyu aktif olurken, Oğlak burcu yanında Aslan, Başak, Boğa için özelikle iş hayatıyla bağlantılı konularda hayli aktif bir gün olabilir.

24 Mayıs Cuma günü de devam edecek Ay Oğlak kontağında günün takımyıldızı değişiyor ve ay ile yönetilen Şaravana etkin oluyor. Bu yıldız duyma ve işitme ile bağlantılıdır. Haberler alma, beklediğiniz bir haberin gelmesi, her türlü iletişimin hızlı geliştiği bir gün olmakla birlikte, spekülatif konuşmaların, dedikodunun da artma potansiyeli var ki Cuma günü sözlerinize, konuşmalarınıza dikkat edin. Dedikodudan, gereksiz saçma konuşmalardan özellikle uzak durun, bu tip laf kalabalığı yapmaya meyilli tiplere prim vermeyin ve size her söylenene inanmayın.

Yabancı dil öğrenmek istiyor ve girişim yapma arzusu duyuyorsanız Cuma günü başlangıç yapmak hayli destekli. Telefon görüşmeleri, her türlü görüşme yapmak, toplantı ve grup çalışmaları, sosyal alanlar, görüşmeler adına yine destekli bir gün olacak. Öte yandan finansal işlerde özellikle borç alacak verecek konularında dikkatli olmak gerekiyor. Cuma günü sözlü anlaşmalar, size vaat edilen bir işle bağlantılı konularda dikkatli olun. Resmi kontrat yapmadan sadece söze güvenerek hareket etmeyin. Diğer yandan bu hafta Cuma günü başlatılan işler uzun soluklu olur. Yani duygusal ilişkiler hariç, dünyevi konularda riskli ve spekülatif konular yine hariç olmak üzere genel olarak başlangıcı bugüne denk gelen bir adım veya işiniz uzun zaman yürütebileceğiniz bir konu olabilir.

25 Mayıs Cumartesi Ay akşam saatlerine kadar Oğlak burcunda olacak ve yaklaşık 20 civarında kovaya geçecek. İlişkiler adına dikkatli olunması gereken etkiler söz konusu. Bilhassa akşam saatlerinden itibaren duygusal konular, partner veya eşinizle iletişiminize dikkat edin. Mars enerjisi taşıyan bir takımyıldız güne hakim olurken, Cumartesi günü yaratıcı etkileri destekleyen enerjiler, ilişkilerde dikkatli olun ve karşı tarafla iletişiminizde meseleleri büyütmeyin diyor. Öte yandan cumartesi gün içinde ortaklı işler, iş ortaklıkları, yeni bir ortaklı projeye başlamak adına da enerjiler destekli değil. Daha çok bireysel konulara ve kişisel alanlara yönelmek doğru olur.

26 Mayıs Pazar günü ise Ay artık Kova burcunda. Ayın takımyıldızı sosyalleşmekten ziyade kişisel alanlara dönük olmayı daha çok destekliyor. Bugünü daha çok kendinizle veya kişisel alanlarınızda geçirmeniz faydalı olacaktır. Mümkünse suya yakın olmak, suyla ilgili işler yapmak günün enerjisini daha akıcı geçirmenize destek verir.   Pazar günleri genellikle sosyalleşmeye dönük tercihler yapılsa da bu hafta kendi alanlarınızda bitirmeniz gereken konulara yönelerek veya sakin yerleri tercih ederek Pazar gününü geçirmek faydalı olacaktır.

20 Mayıs Haftası Vedik Burç Etkileriniz

Koç Yükselen / Ay Burcu Koç    

Hafta başını duygusal ve zihinsel olarak biraz daha sakin geçirmeye çalışın. Genel olarak perşembeye kadar olan dönemde öfke kontrolünüze bilhassa ilişkilerinizde ve ikili iletişimlerinizde dikkat etmenizde fayda var. Perşembe gününden itibarense kariyer ve iş konularında hızlanacaksınız. Çalışıyorsanız bu hafta işlerinizi, toplantılarınızı Perşembe ve Cuma gününe denk getirebilirsiniz. Bu hafta duygusal alanlarınızla ilgili kararlar alma, size fazlalık gelen yüklerden ayrılma ihtiyacınız devam ederken, iç gerginliklere dikkat edin. İş alanlarında ise hafta ikinci yarısı daha akıcı etkiler söz konusu olacak.

Burcunuzla ilgili haftalık etkilere ayrıca Youtube kanalımdan ulaşabilirsiniz.

Boğa Yükselen / Ay Burcu Boğa

Hafta başı ikili ilişkileriniz, ortaklı alanlar öne çıkacak. Salı gününden itibaren maddi konular, parasal işler bu konulardaki beklentilerinizle ilgili biraz daha dikkatli olmanız gereken bir aralık var. Salı ile Perşembe arasına maddi alanlarda ve bu alanlarda çıkabilecek aksiliklere dikkat edin ve riske girmeyin. Perşembe gününden itibaren ay burcunuza geçiyor ve haftanın etkileri sizin adına daha rahat bir akışa dönüyor. Bu hafta ilişkilerde Cuma ve cumartesi günleri daha özenli ve dikkatli olmanızda fayda var, partnerinizle iletişime bu aralıkta dikkatli olun. Cumartesi gününden itibaren hafta sonu boyunca ise sosyal alanlar ve aktivitelere artabilir.

Burcunuzla ilgili haftalık etkilere ayrıca Youtube kanalımdan ulaşabilirsiniz.

İkizler Yükselen / Ay Burcu İkizler

Yoğun bir hafta geçireceksiniz. Salı gününden itibaren ortaklı işleriniz, iş ortaklarınızla bağlantılar, konuşmalar, yeni kararlar, yeni proje girişimleri adına hayli aktif ve yaratıcı enerjiler söz konusu. Sezgilerinizin arttığı, dünyevi konular kadar ruhsal olarak da yüksek bir enerjiye sahip olduğunuz bir hafta yaşayacaksınız. Ele aldığınız konulara çözüm odaklı yaklaşmaya çalışın. Ayrıca arkanızdan yapılan konuşmaların, dost görünenlerin dedikodularının kulağınıza gelmesi söz konusu ki Cuma günü bu anlamda yoğun etkileriniz söz konusu. Bu hafta başkalarının en söylediği ile ilgilenmek yerine kendi alanlarınıza ve hedeflerinize odaklanmanız haftayı daha başarılı ve keyifli geçirmenize destek verecektir.

Burcunuzla ilgili haftalık etkilere ayrıca Youtube kanalımdan ulaşabilirsiniz.

Yengeç Yükselen / Ay Burcu Yengeç

Sağlığınıza dikkat edin. Bağışıklık sisteminize önem vermeniz yerinde olacaktır. Duygusal gelgitlerin arttığı bir hafta söz konusu olurken, Perşembe gününe kadar gerek iş gerekse aşk alanlarında ani patlamalar yaşayabilirsiniz. Perşembe gününden itibaren ortaklı alanlar ve ilişkiler adına daha net bir görüş alanına sahip olmanız, isteklerinizi rahat ifade edebilmeniz söz konusu. İş ortaklıkları, projeler, iş görüşmeleri adına Perşembe cumartesi arası gelişmelere açık olacaksınız.

Burcunuzla ilgili haftalık etkilere ayrıca Youtube kanalımdan ulaşabilirsiniz.

Aslan Yükselen / Ay Burcu Aslan

Ev ve aile alanlarınız, yakın çevre, kardeşler, ebeveynlerinizle ilgili konular, onların sizin vasıtanızla halletmeleri gereken işlere koşturma gerekliliği haftanın ilk yarısını daha çok ailevi alanlar ve konularla haşır neşir olmanıza sebep verebilir. Perşembe gününden itibaren sağlığınıza dikkat edin. Özellikle kemikler, siyatik sinirleri, bel bölgesi hassasiyetleriniz bu hafta artabilir. Sağlıkla ilgili işlere hafta ikinci yarısı yoğunlaşmanız gerekebilir. İş alanları, mesleki konular, iş kontakları ve hatta günlük rutinde bitirmeniz çözmeniz gerekenleri Perşembe ile cumartesi arası daha rahat halledeceksiniz.

Burcunuzla ilgili haftalık etkilere ayrıca Youtube kanalımdan ulaşabilirsiniz.

Başak Yükselen / Ay Burcu Başak

Çocuklarla ilgili konularda planladığınız ama bir türlü istediğiniz gibi başlatamadığınız konularda bu hafta hızlı gelişmeler olabilir. kişisel gelişim alanları, hobiler, ilgi alanınızda olan ama adım atamadığınız bir konuda süreci başlatmanız, eğitim veya benzer bir etkinliğe katılmanız söz konusu. Bu hafta kişisel alanlarınıza önem verin. Bu konularda bir türlü disipline olamadığınız konuları daha rahat ve net şekilde ele alabilir, planlamalarınızı hayata geçirebilirsiniz. Özellikle Perşembe ve Cuma günü etkileri uzun süredir kafanızla olan organize etmeye çalıştığınız şeyleri hızlı bir tempoda sonuca ulaştırabilecek.

Burcunuzla ilgili haftalık etkilere ayrıca Youtube kanalımdan ulaşabilirsiniz.

Terazi Yükselen / Ay Burcu Terazi

Maddi konular öne çıkıyor. Parasal alanlarda bir yatırımınız, beklediğiniz bir gelişme hız kazanabilir. Girişimler ve maddi alanlarda sonuç alma adına aktif bir hafta olacak. Ancak Salı ve Çarşamba etkileri finansal alanlarda genel olarak dikkat gerektiriyor ki özellikle Salı günü parasal konularda sabırsız adımlar atmayın. Bu hafta ailevi konularda bir süredir sizi duygusal olarak yoran bir konuda rahatlamanız söz konusu. Ebeveynler, kardeşler veya yakınlarla alakalı bir konuyu kafanızda çözmüş olacaksınız. Hafta sonu ise duygusal ilişkiler hareketlenecek.

Burcunuzla ilgili haftalık etkilere ayrıca Youtube kanalımdan ulaşabilirsiniz.

Akrep Yükselen / Ay Burcu Akrep

Ailevi konular veya ev, gayrimenkul alanlarınızla alakalı uzun süredir sizi yoran, sürüncemede olan, tıkanmış bir konu bu hafta aniden yola girebilir. Çözülmelerin hızlı olacağı bir hafta geçireceksiniz. Geçen haftanın baskın enerjileri sizi ruhsal ve zihinsel olarak yormuştu. Bu hafta duygusal ve ruhsal olarak toparlanma bilhassa Salı gününden itibaren rahatlama potansiyeli taşıyorsunuz. Salı Perşembe arası maddi alanlara odaklanacaksınız. Perşembe gününden itibarense bir süredir beklediğiniz bir girişim, iş kontağı, görüşme adına hızlı gelişmeler veya sonuçlar alabilirsiniz.

Burcunuzla ilgili haftalık etkilere ayrıca Youtube kanalımdan ulaşabilirsiniz.

Yay Yükselen / Ay Burcu Yay

Pazartesi gününün meşhur sendromu bu hafta sizi daha yoğun etkileyebilir. Bu nedenle Pazartesi gününü mümkün olduğu kadar rutin işlerle geçirin. Ağır ve zorlayıcı, karışık konuları haftanın ilk gününe almayın. Hatta olanağınız varsa o günü evinizde dinlenerek geçirin. Salı ile Perşembe arası burcunuzda konaklayacak ay ile daha aktif ve dışa dönük olacaksınız. Sosyal alanlar, işle ilgili halletmeniz gerekenler, kişisel bakım ve benzeri özel alanlarınızla ilgili konuları Salı ile Cuma arasına denk getirebilirsiniz. Cuma günü partnerinizle iletişiminize dikkat etmek yerinde olur. Aranızda çözmeniz gereken bir durum veya konu varsa bunu Pazar gününden önce kurcalamamak daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır.

Burcunuzla ilgili haftalık etkilere ayrıca Youtube kanalımdan ulaşabilirsiniz.

Oğlak Yükselen / Ay Burcu Oğlak

Bu hafta Perşembe gününe Ay burcunuza geçene kadar duygusal ve zihinsel olarak hassas bir dönem geçirebilirsiniz. Bu süreçte kalabalıkta olmak, karmaşık işlerle uğraşmak size iyi gelmeyebilir. İnançlarınız, çözmeye çalıştığınız iç dengeleriniz adına hesaplaşmalarınızın artacağı, kendinizi ortaya koymakta zorlanacağınız bir süreç perşembeye kadar aktif olacak. Düşmanlar, rakiplerle ilgili farkındalıklarınız artarken dostlarınızla ilişkilerinize bu hafta da dikkat etmeniz gerekiyor. Bu konularda durumları kişiselleştirmeden ilerlemeye bakın. Perşembe gününden itibaren rahatlayacaksınız ve ele aldıklarınızı daha rahat çözebileceksiniz. Kişisel alanlarınızla ilgili yapmanız gerekenler varsa bunları da daha çok perşembeden itibaren aktive edin.

Burcunuzla ilgili haftalık etkilere ayrıca Youtube kanalımdan ulaşabilirsiniz.

Kova Yükselen / Ay Burcu Kova

İş ve kariyer alanlarında yoğun bir hafta geçirebilirsiniz ancak iletişime ve rekabet ettiğiniz kişilerle iletişimize dikkat etmek yerinde olacak. Hedeflediğiniz konularda veya bir süredir üzerinde çalıştığınız, uğraştığınız alanlarda çözümsel yaklaşımlar ve etrafınızdan gelebilecek destekler adına güçlü enerjiler var. Dikkatinizi iyi toparlamanız önemli olacak. Bu hafta sezgisel yönleriniz hayli aktif. Kadersel değişimlerin içinden geçiyorsunuz ve planlı olmak şartı ile güzel sonuçlar alabilirsiniz. Perşembeden itibaren düşmanlar ve rakiplere dikkat edin. Arkanızdan iş çevrilen işleri fark etme döneminiz devam ediyor. Düşmanlarınızla mücadele etmeniz söz konusu. Size anlatılan her şeye inanmayın ve 3. Şahısların söylemleri ile hareket etmeyin.

Burcunuzla ilgili haftalık etkilere ayrıca Youtube kanalımdan ulaşabilirsiniz.

Balık Yükselen / Ay Burcu Balık

Kariyer ve sosyal alanlar adına hayli aktif bir hafta yaşanabilir. Öncelikle bu hafta temponuz hızlanıyor. İş konuları, mesleki alanlarda Salı gününden itibaren hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sezgilerinizin de hayli güçlü olacağı bu hafta boyunca ruhsal alanlarla dünyevi konuları iyi dengelemeniz şartı ile hızlı sonuçlar alabileceğiniz bir hafta geçireceksiniz. Sosyal ilişkiler, hedeflediğiniz konularda açılan yollar, arkadaşlardan gelecek destekle bir konuda sonuca ulaşmanız söz konusu olacak. Diğer yandan bu hafta rüyalar, birden gelen içsel bilişler adına ilginç deneyimleriniz olabilir. Haberci rüyalar veya birden beliren sezgilerinize dikkat edin, evrensel mesajları yoğun aldığınız etkilerden geçeceksiniz.

Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz, kopyalanamaz. ©2019 Vedik Akademi by Şebnem Ekşib

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *