Bu yılın büyük bir bölümünü burcunuzda geçirecek olan Jüpiter şans ve talih açısından daha rahat olacağınız bir seneyi müjdeliyor. Öncelikle bu sene fiziksel olarak kiloya, beslenme biçiminize dikkat etmekte fayda var. Jüpiter kısmeti açtığı kadar iştahı da açar. Dolayısı ile 2019 boyunca dengeli beslenmeye, spor yapmaya önem vermeniz yerinde olacak.

Fırsatlar, yeni olanaklar açısından şanslı bir seneden geçiyorsunuz ama bu yıl boyunca para alanınızda ilerleyen Satürn özellikle yükselen Akrep iseniz sizi maddi sorumluluklar, kazançlarınızı uğraşarak elde etmek adına halen zorlamakta. Maddi kazançlarınız çok çalışma ve uğraşı sonucu geliyor fakat bir yandan da fırsatlara, yeni olanaklara açıksınız ve çevreniz tarafından destekleneceksiniz.

Tutulmalar maddi alanlarınızı fazlasıyla hareketlendireceği için genel olarak riskli yatırımlardan uzak durmanız yerinde olacak. Bilmediğiniz, anlamadığınız işlere girmeyin. Riskli bir yatırım ile şansınızı çok zorlamayın.

Ay burcunuz Akrep ise Sadesati döngüsünün son kısmına girdiniz ve bu yıl parasal konularda Ocak, Temmuz ve Aralık aylarına bilhassa yılın son ayları Kasım ve Aralık aylarına dikkat etmeniz ve finansal konularda gerçekçi olmanız gerekmekte.

Her durumda 2019 dönemi şans ve fırsatlar açısından bereketli bir seneye işaret etmekte. Çalışmayı ve elde edeceklerinizi uğraşarak almayı göze alırsanız, beklentilerinizi karşılayacak bir yıl geçirmeniz söz konusu.

2019 Akrep Burcu Kariyer

Tutulma dönemleri iş ve kariyer alanlarınızda gelişmeleri daha yoğun ve vurgulu yaşayacaksınız.  6 Ocak da beklenmedik gelişmeler sizi yeni fırsatlar içine alabilir. İlginç biçimde gelişen bir durum sürpriz bir iş kararı almanıza neden olabilir.

21 Ocak tutulması ise işinizle ilgili radikal karar almamak gerektiğini ve Ocak sonu ile Şubat ortasına kadar olan dönemi daha sakin ve gözlemleyerek geçirmenizin faydalı olacağına işaret etmekte.

Ocak ayında başlayacak bir girişim, adım veya kararınız Temmuz ayında sonuçlanabilir veya olgunlaşabilir.

Kariyer açısından yaz aylarını hareketli geçirebilirsiniz. Özellikle yurtdışı kontakları ve ortaklı işlerinizde Haziran ayı hareketli geçecek.

Ağustos sonu ve Eylül ayı boyunca kariyer alanınızda oturacak olan Mars ile bir proje, iş veya ticari bir adımınızda kendinizi gösterme, rakiplerle mücadele etme, ortaya çıkma etkileriniz yoğun olacak.

2019 Akrep Burcu Aşk ve İlişkiler

Aşk ve ilişkilerde burcunuzda konaklayan Jüpiter ile daha esnek ve konforunuza dönük bir süreç geçirebilirsiniz. Evlilik ve ciddi bir beraberliğe adım atma anlamında bu sene Haziran ve Temmuz ayları Venüs yardımı alacağınız dönemler olarak dikkat çekmekte.

Mart 2019 ise ilişkinizde biraz daha dikkatli olmanız gereken bir ay olacak. Öncelikle bu süreçte Merkür’ün ilişki alanınızda Retro seyrine geçmesi ve karşı alanınızda Mars’ın ilerlemesi ile zorlanan ilişkilerinizde kırılmalar, ayrılmalar, bitişler yaşanabilir. Eski bir ilişki nedeniyle kıskançlık sorunlarına, partnerinizle yaşanabilecek sıkıntılara özellikle Mart ayı boyunca dikkat etmekte fayda var.

Mayıs’la birlikte hızlanacak olan ilişki alanlarınız yaz aylarında evlilik kararları, adımları veya yeni bir birlikteliğin heyecanını yaşamanızı sağlayarak aşk hayatınıza yenilenme ve ivme kazandıracak.

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *