Bu yıl şans ve bereket gezegeni ev, aile, yuva ve gayrimenkul alanlarınızdan geçerken, bu konularda atağa geçmenizi, ailenizden destekler almanızı, gayrimenkuller ve yuva alanlarınız, iş yeriniz veya taşınmazlarınızla alakalı karar almanızı, alım satım konularında hareketli bir sene geçirmenizi sağlayacak.

2019 senesi kendi iç enerjinizi dengelediğiniz, evinizde daha huzurlu ve mutlu olabildiğiniz, kendinize vakit ayırıp, bir süredir yapamadığınız birçok konuda harekete geçebileceğiniz bir seneye işaret etmekte.

Evden çalışma, iş ve benzeri alanlarda daha özgür olma, iş zamanlarını biraz daha kısıtlayıp, ailenize, kendinize vakit ayırmanız açısından hayli verimli bir sene olacak. Spritüel konularda ilginç araştırmalar yapabilme olanakları yakalama, önemli açılımlar yaşama potansiyellerinizin yüksek olduğu bir sene olacak.

Hedeflerinizi yeniden belirleyeceğiniz bir sene bilhassa yılın ikinci yarısı Mayıs ayından itibaren sizin adınıza aktive olacak. Özellikle yükselen Aslan Burçları kendilerini revize edecekleri, değişik konulara geçebilecekleri, fiziksel ve içsel olarak değişimden yana olacakları bir sene geçirecekler. Ay burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar daha yoğun olarak değişim senesi etkilerinden geçiyorsunuz. Bakış açınız, istekleriniz, hedeflediğiniz konular daha belirgin olacak ve beklettiğiniz işler, düşünceler, projeler için daha atak ve mücadeleci olacaksınız.

Ele aldığınız her konuda farklı bakış açıları geliştirme ve değişiklik yaşama ihtiyaçlarınız artıyor. Bu noktada kendinize zaman ayırma isteğinizde artacak.

Bu yıl arkadaş çevreniz değişiyor. Daha farklı insanlarla tanışma, görüşme farklı insanlarla kontaklar kurma ve arkadaşlık etme, yeni ve daha önce birlikte olmadığınız gruplar içinde bulunmanız söz konusu olacak. Hayatınızdan insanlar gidebilir, uzun süredir taşıdığınız bir ilişki, bir aşk veya zorla yaptığınız bir işle ilgili radikal kararlar alabilir, ani ve şaşırtıcı değişiklikler yapabilirsiniz.

2019 Aslan Burcu Kariyer

Hedeflediğiniz iş ve projeler, beklediğiniz haberler ve gelişmeler adına Ocak ve Temmuz aylarında hayli hareketli bir dönem yaşayacaksınız. Bu yıl medya, basın, eğitimler, yayıncılık ve benzeri konularda hareketli bir sene geçireceksiniz. Eğitim veriyorsanız, eğitim almayı düşünüyorsanız, akademik çalışmalarınız varsa bu konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

24 Mart’tan itibaren, 9 Mayıs’a kadar kariyer ve iş alanlarınızda aktif ve çok koşturmalı bir dönem geçireceksiniz. Girişimler, bekleyen projelerinizin aniden atağa geçmesi, özellikle Nisan ayından sonra çevrenizden gelecek desteklerle farklı bir alandaki bir süredir düşündüğünüz bir iş veya girişimin aktive olması söz konusu.

Parasal konularda ise şanslı bir sene geçireceksiniz. Bir süredir bekleyen duran bir iş maddi olarak gelir elde etmenize neden olabilir. Ancak bu yıl Temmuz ayına maddi konular ve giderler açısından dikkat etmek gerekmekte. Gelir gider dengelerinizi yaz aylarında iyi ayarlamaya, planlı olmaya dikkat edin.

Parasal konularda, Nisan ve Mayıs ayları ile Eylül ve Ekim aylarında daha verimli sonuçlar alabilirsiniz.

2019 Aslan Burcu Aşk ve İlişkiler

Aşk ve ilişkiler adına yılın ikinci yarısı özellikle sonbaharla başlayan süreç biraz daha şanslı olduğunuz bir döneme işaret etmekte. Yılın ilk yarısı dikkatiniz daha çok iş, projeler, kişisel gelişimle alakalı alanlarda olurken, sonbaharla birlikte aşk ve ilişkilerde özellikle bekar Aslan burçları için hareketli zamanlar başlayacak.

2019 yılında ilişkilerde tutulma dönemleri aktif olurken, bu yılın tutulmaları sizi aşkta radikal kararlar içine itebilir. 6 Ocak’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması sorunlu ilerleyen bir ilişkiyi bitirmenize, net kararlar almanıza neden olabilecek daha vurgulu etkiler barındırmakta. Ocak ayı ilişkiler adına hareketli ve daha önce aldığınız bir kararı veya fark ettiğiniz ama adım atmadığınız bir konuyu sizin için önemli kılacak.

Yaz aylarının tutulmalarından 16 Temmuz Tutulması, yeni bir ilişkiye geçmenize, beklenmedik bir aşk macerası yaşamanıza olanak kılacak etkiler barındırmakta.

Temmuz aylarında başlayacak veya başlayan ilişkinizi Aralık sonunda gerçekleşecek tutulma ile adeta sınayacaksınız.

Tüm bu dalgalı süreçler ise özellikle yılın ikinci yarısı daha aktif biçimde ilişkilerde yeni maceralar yaşamanıza, bitişlere karar vermenize, sizi sıkan ve duygusal olarak bittiğini düşündüğünüz ilişkilerde ise artık durmayacağınıza işaret etmekte. 2019 yılında aşkta yenileniyorsunuz.

 

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *