Bu yıl kariyer ve iş alanlarında yeni bir döneme geçmeniz, farklı deneyimlere adım atmanız söz konusu. Kendinizi geliştireceğiniz, önemli tecrübeler elde edeceğiniz bir sene olacak. Yeni bir işe geçme, başladığınız bir iş konusunda tecrübelerinizi arttırma, dönüşüm yaşama etkileriniz hayli güçlü olacak.

Ay burcunuz Balık ise Vedik Astroloji de Kandaka Sati süreci yaşıyorsunuz ki kariyer ve iş alanlarınızda dönüşüm etkileriniz aktif olacak.

Öte yandan yükselen burcu Balık olanlar ev ve aile, gayrimenkuller, ebeveynlerinizle ilgili alanlarında hızlı gelişmeler içinde olacaksınız. Yer değişikliği, ev değişikliği, farklı bir yere taşınma veya ev ve yuva alanlarınızda değişim yaşama ihtiyacınız artabilir. Özellikle Nisan ayından sonra bu konularda aksiyon içinde olabilirsiniz.

Bu yılın tutulmaları iş ve kariyer konularında değişimler yaşamanıza neden olacak. Ocak ve Aralık ayları biraz daha ağırlıklı olmak üzere yılın giriş ve çıkış dönemlerinde kariyerinizde yeni bir yola geçmeniz, hep yaptığınızdan daha farklı yolları veya süreçleri deneyimlemeniz olası.

Değişim etkileri artarken, ailevi konularda da hızlı gelişmeler olacak. İş ve aile arasında dengeleri bulmanız gereken hem duygusal hassasiyetlerinizin arttığı yoğun bir sene geçireceksiniz.

2019 Balık Burcu Kariyer

Ocak tutulmalarından özellikle 6 Ocak civarı iş ve kariyerinizle ilgili ani gelişmeler ve değişimlere açık olacaksınız. Yeni bir iş teklifi veya farklı bir alanla ilgili geçişler yıla hızlı girişler yapmanıza neden olabilir. İş sorumluluklarınızın arttığı, yüklerinizin fazlalaştığı bir sene olabilir ki hayatınızdaki ek sorumlulukları veya fazladan yaptığınız işleri elemine etmeniz önemli olacak. Ele aldıklarınızı uğraşarak ve mücadele ile yürüteceğiniz, çok çalışmanız gereken bir sene sizi beklerken, gereksiz yük ve işlerle vakit kaybetmemelisiniz.

Ocak ayı tutulma dönemi başlangıcı olurken sizin de değişimlere geçmeye başlamanızı tetikleyecek. Emlak işleri, eğitim alanları, koçluklar, danışmanlık türü işler yapıyorsanız yılın ilk 3 aylık dönemini daha da yoğun geçirebilirsiniz.

Yılın hemen başında burcunuzda seyretmeye başlayan Mars ile özellikle yükselen burcu balık olanlar hayli tempolu bir iş dönemi geçirecekler. Ocak ve Mart arasını bu nedenle düzenli ve planlı geçirmenizde fayda var. Nisan ve Mayıs ayları ise iş konularında esnek olmak, radikal kararlar alırken iki kere düşünmek gerekiyor.

Temmuzla birlikte yılın etkileri kariyerinizde dengelenmeye başlarken, dikkat etmeniz gereken ikinci tarih ise aralık ayı olacak.

2019 Balık Burcu Aşk ve İlişkiler

Duygusal konular ve aşk ilişkilerinde daha çok duygusal ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi revize edeceğiniz bir sene olacak. Bu noktada duygusal ihtiyaçlarınızdan ziyade akılcı adımlar atmaya özen gösterin. 16 Nisan ile 10 Mayıs arası burcunuzda ilerleyecek Venüs ile bekarsanız ilişkiler adına hareketli bir dönem geçireceksiniz.

Mayıs ayı sonrası ise yılın kalan bölümünde kişisel alan ve ihtiyaçlarınız artıyor ve ilgi beklentiniz yükseliyor. Daha sakin ve rutinde giden ilişkilerde şartları zorlayabilir, ilişkiyi mercek altına alabilirsiniz. Aileniz ile ilişkiniz arasında zorlanabileceğiniz bir sene geçirebilirsiniz. Özellikle kariyer konusunda yoğun geçecek 2019 da sizi yoran ilişkilere bilhassa yılın ikinci yarısı tahammülünüz azalabilir. Eylül ayı birlikteliklerde daha titiz ve detaycı yaklaşımlar sergileyebilir, bu süreçte aşk hayatınızda radikal kararlar alabilirsiniz.

Bu yıl ilişkiler adına Temmuz Tutulmaları gelişmeler açık olacak ve uzun süredir devam eden ve değiştiremediğiniz noktalarda kararlı adımlar atmanıza olanak sağlayacak.

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *