İlişkiler, ortaklı işleriniz, yurtdışı konuları ve planları açısından hareketli bir sene geçireceksiniz. Başkalarıyla paylaştığınız, yürüttüğünüz iş ve konular açısından aktif ve değişimlere açık, yeni fırsatların önünüze gelebileceği hızlı bir sene olacak.

2019 hemen başı özellikle ilk üç aylık döngüde sağlık konularında hassasiyetler yaşayabilirsiniz, bu nedenle özellikle yılın ilk yarısı sağlık konularında bedeninize daha fazla önem vermeniz önemli. Yılın önemli etkilerinden birisi sizin için sağlık olacak ki bünyenize ve bağışıklık sisteminize dikkat etmekte fayda var.

Bu yılın tutulmalarında 6 Ocak ve 16 Temmuz tutulması sizin için değişim ve ani dönüşümler vaat etmekte. Hayatınızda değiştirmek, farklı bir alana taşımak, kapatmak veya yenilemek istediğiniz konularda ani kararları bu tarihler civarında almanız olası. Ocak ve Temmuz ayları sizin adınıza hareketli ve yenilenme dönemleri olan öne çıkıyor. Girişimlerinize dönük olacağınız ve uzun süredir hareket etmediğiniz konularda radikal kararlar alabileceğiniz bir sene sizi bekliyor.

Taşınma ve yeni bir yere geçme, ev veya iş alanlarınızda yenilenme etkileriniz de yine bu senenin aktif alanlarından. Taşınma ve benzeri bir süreci, ev değişimleri, satın alma veya kiralama gibi önemli ve uzun vadeli konuları Mart ve Nisan aylarına almayın. Bu dönemi özellikle ev değişiklikleri adına dikkatli geçirin. Yaz ayları ev konularıyla ilgili gelişmeler yaşayabilir, ani bir kararla ev değişikliğine gidebilirsiniz.

Boğa Burcu 2019 Kariyer Etkileri

İş alanlarınızda bu yıl ortaklı işleriniz, proje çalışmaları, teklifler, yeni iş fırsatları açısından hareketli ve tempolu bir dönem geçireceksiniz. Beklemediğiniz teklifler alabilirsiniz ki özellikle Mart ayında önceden yaptığınız bir görüşme, sonuç alamadığınız bir işinizin yeniden gündeme gelmesi söz konusu. Nisan ayını teklifler adına dikkatli geçirmeniz hayrınıza olacaktır.

2019 boğa burçlarına iş ve kariyer açısından ortaklıklarını ve birlikte çalıştığınız kişileri gözden geçirme, ilişkileri yeniden değerlendirme olanağı verecek. Bazı ilişkilerde ve kontaklarınızda, ortaklarınızla bağlantılarınızda kopmalar, yenilenmeler yaşanabilir. Yapılanma sürecini de deneyimleyeceksiniz ve fark ettiğiniz ama üzerinde durmadıklarınızı daha mücadeleci bir şekilde ele alacaksınız. Parasal alanlarda kendi kazançlarınıza güvenmeniz yerinde olacaktır. Yurtdışı ve benzeri kontaklar, iş görüşmeleri, uzak yerlerle çalışmalar açısından gelişmelere ve fırsatlara açık olacaksınız. Mart ayına iş kontakları ve iş alanları açısından dikkat edin. Haziran, Eylül ve Kasım ayları ise ele aldığınız konularda kendinizi daha rahat gösterebileceğiniz ve parasal alanlarda şans etkilerinizin vurgulandığı aylar olacak.

Boğa Burcu 2019 Aşk ve İlişkiler

Karşı burcunuzda ilerleyen Jüpiter, Ocak ayında buraya burcunuz yöneticisi Venüs’ü de misafir edecek. İlişkiler adına ocak ayı hayli aktif olacak. Evlilik kararları, devam eden bir ilişkinin daha ciddi bir platforma geçmesi, adım atılması, sizin yoran bir ilişkinin bitip yeni bir beraberliğe başlamanız söz konusu.

İlişkiler adına hızlı gelişmeler yaşayacaksınız. Ocak, Eylül, Ekim ayları evlilik kararları almak, ilişkinizde ciddi bir adım atmak söz konusu.

Devam eden ilişkiniz veya evliliğiniz adına ise Mart sonu ile başlayan süreçte Nisan ayının tamamında biraz daha dikkatli olmakta fayda var. Aynı zamanda bu verdiğim aralıkta ilişkiniz adına beklenmedik kararlar da alabilirsiniz.

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

3 comments

  1. Bahattin Dedeoğlu 27 Aralık, 2018 at 06:38 Cevapla

    Şebnem hanım merhaba, 21 mayıs 1977 saat: 04:30 Almanya doğumluyum. Sizin yorumlarınızı Boğa burcundan takip ediyorum. Doğrumu yapıyorum?

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *