Bu yıl hedeflerinizi, yapmak istediklerinizi gözden geçirme ve yeniden belirleme senesi geçireceksiniz. Bugüne kadar yaptıklarınızı, aldığınız sonuçları iç değerlendirmeden geçireceğiniz adeta yapılanma senesi içinden geçiyor olacaksınız. Günlük rutinler, mesleki konular, meslektaşlarınızdan alacağınız yardım ve destekler açısından Jüpiter yanınızda olacak. Bu yardım özellikle yükselen burcu İkizler olanlar için meslektaşlar kadar, dayılar veya teyzeler gibi anne tarafından akrabalar vasıtasıyla da olabilir.

2019 yılının Vedik Astroloji’ye göre tutulmalarının bir kısmı da burcunuzla bağlantılı olacak ki özellikle Temmuz ayı İkizler burçları açısından hayli hareketli geçebilir. Nisan ayından itibaren burcunuza geçecek olan Rahu ile yükselen burçları İkizler olanlar için hırslı ve hedefe dönük hareket edecekleri bir sene söz konusu. İş, kariyer, ilişkiler tüm alanlarda kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. Ortaklı işler, ortaklıklar, ilginç projeler, bugüne kadar yaptığınızdan daha farklı alanlara veya projelere yönelme gibi norm dışı, farklı alanları yeniden revize edecek, hayata her yönü ile farklı bakmaya başlayacaksınız.

10 Mayıs ile 25 Haziran arasında burcunuzda ilerlemeye başlayacak Mars sizi hareketlendirirken, yılın başından itibaren organize etmeye çalıştığınız birçok konuda Mayıs ikinci yarısından itibaren mücadeleci bir tutum içinde adım atmaya başlayacaksınız.

2019 yılında Mayıs ile Ağustos arası sizin için hızlı ve yoğun etkiler içinde geçecek. İş ve kariyer konuları başta olmak üzere, yaz aylarından itibaren başlayan hızlanma ve temponuzda genel bir artış bu yılın yaz aylarından itibaren daha atraksiyonlu geçmesine olanak vermekte.

2019 İkizler Burcu Kariyer

Bir süredir beklediğiniz, umduğunuz ve sonuç almak istediğiniz birçok konuda Nisan ayından sonra hızlı gelişmeler yaşayacaksınız. Yurtdışı konuları, yurtdışıyla alakalı beklediğiniz kontaklar, yeni proje alanlarında görüşmeler adına bu yıl Mayıs ayından itibaren ummadığınız gelişmeler olabilir.

Bu yıl Jüpiter mesleki konular, iş alanları ve meslektaşlarınızdan gelebilecek destekler adına yanınızda… Yeni iş arkadaşlıkları, yeni görüşmeler ve kontakların önünü açan gezegen aynı zamanda zorlu rakipler, ummadığınız insanların sizi rakip görmesi ve düşmanlık yapmasıyla da uğraşmanıza neden olabilir. Bu nedenle fırsatlara dönük olmalısınız ama bir yandan da gardınızı iyi alıp, herkese güvenmeden ilerlemeniz de gerekmekte.

Yılın başında bilhassa yükselen burcu İkizler olanlar için Ocak ve Şubat ayları iş ve kariyerde hızlı gelişmeler olacak.

Merkür Retro’sunun etkin olacağı Mart ayı boyunca kariyer ve iş alanlarınızda önemli başlangıçlar yapmayın. Eski konular, kontaklar mart ayında yeniden revize olabilir ama yeni konulara başlamak için bu yıl Mart ayının tamamı, 7 Temmuz ile 31 Temmuz arası ve 31 Ekim ile 20 Kasım arası uygun değil.

Ortaklı işler adına özellikle Temmuz ayı önemli fırsatlar getirebilir. Temmuz ve Ağustos aylarında iş ve kariyer adına yeni olanaklar ve şanslara açık olacağınız etkileriniz var.

2019 sonunda Aralık ayı gerçekleşecek yılın son tutulması ortaklı konular, iş ortaklıkları açısından hareketli bir ay geçirmenize neden olabilir. Temmuz ayında başlayan iş gelişmelerine Aralık ayında dikkat etmek gerekebilir.

2019 İkizler Burcu Aşk ve İlişkiler

2019 yılı hayata karşı beklentilerinizi değiştirirken, ilişkiler adına da radikal kararlar alabilirsiniz. Devam eden ilişkileriniz, evliliğinizde var olan sorunlarınız varsa bu konularda değişimlere gitme, radikal kararlar alma eğilimleriniz artacak. Özellikle yılın hemen başında Ocak ve sonrasında Temmuz ayı ilişkileriniz adına yol ayrımlarından geçebilirsiniz.

İlişkiler alanınıza Nisan ayından itibaren yerleşecek olan Ketu (Güney Ay Düğümü) ile kadersel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Bir yandan da beklentilerinizin, karşı taraftan taleplerinizin değiştiği bir sene içinden geçeceksiniz.

Şubat ayında karşı burcunuzdan ilerleyecek olan Venüs evlilik ve ilişkiler adına şanslı bir ay geçirmenize destek verecek.

Yılın hemen başı Ocak ve Şubat ayları evlilik kararları alma, evlilik teklifleri veya teklifler alma adına hareketli olacaktır.

Temmuz ayında burcunuzda bulunacak Venüs sizi dikkat çekici kılıyor ki ilişkiler ve aşkta Temmuz ayı şanslı bir döneminize işaret etmekte.

Yılı kapatırken tekrar karşı burcunuza 21 Kasım ile 15 Aralık arası geçecek olan Venüs ile evlilik, ilişkiler, eşinizle alakalı kararlar açısından hareketli bir döneminiz var.

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *