Hedeflerinizin öne çıktığı bir yıl geçireceksiniz. Özellikle iş ve mesleki alanlarda yükselen Kova burçları daha ağırlıklı olmak üzere gelişmeler, yeni açılımlar, kişisel çabalarınız ve kendinizi gösterme fark edilme potansiyelleriniz öne çıkıyor.

Kariyer ve iş konularında yeni projeler içinde bulunma, devam eden işlerinizin genişlemesi ve artması, bakış açınızı değişik alanlara çevirmeniz ve ilgilendiğiniz konuların geniş bir yelpazeye yayılması söz konusu olacak.

Birçok iş ile aynı zamanda uğraşacak, birçok konuyla meşgul olacaksınız. Bir önceki yılın bekleyen, duran etkileri bu sene toparlama ve düzenleme ile başlayıp, ilerleme ve hızlı yol alma şekilde devam edecek.

Tutulma süreçleri sosyal alanlar, arkadaşlarınız, hedefleriniz, aşk ve ilişkiler gibi majör konuları hayatınızda yeniden aktive ederken, bu alanları düzenleme, bakış açınızı değiştirme potansiyelleri içinde olacaksınız.

Dikkatiniz kariyer ve iş alanlarına yoğunlaşırken, yükselen Kova burçlarının bu yıl evlilikle ilgili adımlar atması söz konusu.

Nisan 2019 dan itibaren ilişkiler, hobiler, kişisel gelişim ve çocuklarla ilgili konulara sizi daha fazla yoğunlaştıracak olan Rahu ile bu alanlarda bakış açınızı değiştireceğiniz bir süreç geçirebilirsiniz. Çocuğunuz için önemli bir kararı masaya yatırmanız, onun adına bir konuda girişim yapmanız söz konusu. Özellikle mayıs ayı sonrası yurtdışı ve çocuklarla ilgili konularda karar vermeniz gerekebilecek.

2019 Kova Burcu Kariyer

Ocak ve Temmuz aylarında kariyer ve iş alanlarınızda önemli bir karar vermeniz, değişim etkilerinden geçmeniz söz konusu. Eğitim, kişisel gelişim, yayıncılık gibi işlerde uğraşılarınız varsa temponuz hayli artacak.

Ocak ayı yeni gelişmelerin olduğu, yepyeni bir başlangıca adım atacağınız bir ay olacak. Hızlı ilerleyecek olan gelişmeler Ocak sonu ve Şubat’la birlikte farklı insanları tanımıza, yeni bir çevreye girmenize ve farklı iş olanaklarına karar vermenize neden olacak.

Mayıs ayı ile birlikte yurtdışı kontaklarınız varsa bu kontaklarda artışlar ve teklifler yaşamanıza neden olabilir. Ağustos ve Eylül aylarında karşı burcunuzda seyredecek olan Mars hareketli bir dönem geçireceksiniz.

2019 Kova Burcu Aşk ve İlişkiler

Duygusal hayatınız ve aşk alanlarında Nisan ve Mayıs ayı ile birlikte tüm sene devam edecek hızlı ilerleyen bir dönem geçireceksiniz. Öncelikle ilişkilerden beklentileriniz değişiyor. Daha fazla ilgi isteyebilir veya karşı tarafın hoşnut olmadığınız yönlerini daha net görmeye başlayabilirsiniz. Bu süreçle birlikte ilişkilerle ilgili daha karmaşık ama aktif bir sene geçireceksiniz. Kişisel beklentilerinizin yükselmesi ile sizi yoran net görmediğiniz birlikteliğiniz varsa ayrılma, kendi yolunuza gitmeyi tercih etme potansiyeliniz artıyor. Özellikle Temmuz tutulmaları yarım yamalak giden her şeyi hayatınızdan çıkarıp, ilişkilerde net kararlar almanızı sağlayacak.

Mart ve Nisan aylarında burcunuzda seyredecek Venüs dikkat çekici ve ilişkilere dönük olmanızı sağlayacak.

17 Ağustos ile 9 Eylül arası ilişkiler adına şanslı olduğunuz ve bu konuya yoğunlaşacağınız diğer bir aralık olacak.

Evlilik ve benzeri bir adım içinse Ekim ayı uygun bir döneminiz var.

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *