Hedeflerinizin büyüdüğü ve bu hedeflere giderken, yeni bir çevreyi, deneyimlediğiniz bir sene geçireceksiniz. Büyüten enerjisi ile hedefler ve kazançlar alanınızda 2019 Kasım ayına kadar aktif olacak Jüpiter sizi kazançlarınız, maddi beklentileriniz, çevreniz genişlemesi, farklı insanlarla tanışma, yeni ortamlara girme, sosyal alanlarınızın büyümesi anlamında hayli destekliyor.

Maddi konularda şanslı bir dönem geçireceksiniz. Özellikle 2019 sonbahar sonuna kadar olan süreçte kısmetli bir dönem sizi bekliyor. Organize olmanız ve bakış açınızı genişleterek büyük resimden bu yılı görmeye çalışmanız senenin etkilerini daha verimli kullanmanıza destek verecektir.

Ortaklı konular, iş ilişkiler, yeni kontaklar önceliğiniz olacak.  Bitmesi gereken bir ortaklıktan ayrılarak, yeni bir alana, iş ortaklığına, yeni iş ve organizasyonlara odaklanacağınız bir sene geçirebilirsiniz.

Yer ve mekan değiştirme, farklı bir sektörü deneyimleme, yaptığınız ve bildiğiniz bir işi farklı şekilde ele almak isteme ana temalarınızdan birkaç olarak vurgulu olacak.

Gerek duygusal konularda, gerekse iş alanlarınızda çevreniz ve görüştüğünüz insanlar değişirken, kendi içinize döneceğiniz, ilgi alanlarınıza ve kendinize odaklanacağınız bir süreç yaşayacaksınız.

Bu yıl düşmanları, arkadaşlarla gerçek dostlarınızı ayırt ettiğiniz bir yıl olacak. Ocak, Temmuz ve Aralık ayları fark etmediğiniz bir çok durumu, kişilerin gerçek yüzlerini görme ve anlama zamanları olarak dikkat çekici. Farklı açılardan bir çok kontağınızı, ilişkinizi görme netliğinde olmanız eskileri bırakıp yeni insanlara, yeni işlere doğru geçmenizi sağlarken, değişimin öne çıktığı bir sene geçirmektesiniz.

Eğer Ay burcunuz Oğlak ise Vedik Astroloji de Sadesati döngüsünü yaşıyorsunuz ki bu yıl önemli değişimler, hayata bakışınızın değişeceği bir sene olacak. Biraz daha kendi alanlarınıza çekilerek ve duygusal gelgitleri daha yoğun yaşayabilirsiniz.  Bu etkiye sahipseniz yatırımlarınızda risk almayın.

2019 Oğlak Burcu Kariyer

Eğer Ay burcunuz Oğlak ise bu sene yatırımlarda dikkatli olmanız önemli olacak. Gelir gider dengenizi iyi ayarlamalısınız. Yurtdışı konuları, yurtdışı yatırımlarında acele kararlar almayın, tüm etkileri iyi sentezleyin.

Yükselen burcunuz Oğlak ise hedefleriniz büyürken, beklemediğiniz yerlerden destekler almanız da söz konusu.

Yılın başını iş alanlarınız açısından hareketli geçireceksiniz. Ancak bu sene boyunca ekeceğiniz tohumları 10 Kasım sonrası Kasım ve Aralık ayında yani senenin sonunda toplamanız olası. Yılın ikinci yarısı ve sonbahar döngüsü iş konularında aktif ve yoğun etkileriniz var.

Ortaklı işler, iş kontakları, proje çalışmaları adına Ocak ve Temmuz ayları gelişmelere açık olacaksınız. Yılın başında yeni teklifler, iş olanakları açısından aktif aylar geçireceksiniz. Bilhassa Ocak ve Şubat ayları yoğun bir temponuz olacak.

2019 Oğlak Burcu Aşk ve İlişkiler

Duygusal konularda yüklerinizden hafifleme senesi geçireceksiniz. Öncelikle Ay burcu Oğlak olanlar ilişkilerde, evliliklerde yol ayrımlarına geçebilirsiniz. Yürümeyen ilişkilerin bitmesi, yarım yamalak devam eden birliktelikten kopma arzunuzun artması söz konusu.

Yılın başında burcunuzda konaklayacak Venüs, 25 Şubat ile 21 Mart arası ilişkiler, duygusal alanlarda hareketli olacağınıza işaret ediyor. Dikkat çekeceğiniz bir süreç olacak.

23 Temmuz ile 16 Ağustos arasında karşı burcunuza geçecek olan Venüs, evlilik, beraberliğiniz adına önemli bir adım atmanız veya yeni bir birlikteliğin destekli olduğu zamanları göstermekte.

Bu yıl, Şubat ve Mart ayları ile yıl sonu Kasım ve Aralık ilişkiler açısından daha şanslı olduğunuz zamanlar.

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *