Bu yıl maddi konular, parasal alanlar, finansal işler ve bu konularda gelebilecek fırsatlar, yeni olanaklar adına hareketli ve şanslı bir sene içinden geçiyorsunuz. Satış pazarlama, ticari konular, başkalarından gelebilecek gelirleriniz ve bu alanlarınızdaki beklentileriniz adına gelişmelere açık etkileriniz söz konusu.

Değerleriniz, değer verdiklerinizle alakalı konularınız odaklanacaklarınız arasında olacak. Bir süredir başlattığınız bir işiniz, girişiminizle ilgili bir konuda gelişmeler veya büyüme yaşayabilirsiniz. Konuşma, anlatma içerikli bir iş yapıyorsanız, eğitim veriyorsanız, tanıtımlara ihtiyacınız varsa yine hareketli ve tekliflere açık bir süreçten geçeceksiniz.

Tutulmalar ise girişimleriniz, yakın çevreniz ve sosyal alanlarınız üzerinde etkili olacak. Yılın bir teması da organizasyonlar, gruplarla kontaklar açısından hareketli bir dönem geçireceğinize işaret etmekte. Sosyal alanlarınızın değiştiği bir süreç geçirebilirsiniz. Arkadaşlar, yakın çevre, kardeşlerinizle alakalı konular ise daha çok içinizde dikkatinizi verdiğiniz diğer alanlar olarak dikkat çekmekte.

Nisan ayından itibaren yurtdışı kontakları, eğitim alanları, uluslararası işler, yabancılarla bağlantılı konularda hızlı gelişmeler yaşamanıza neden olabilir. Hukuk, eğitim, akademik işler içinde iseniz bu yılın ikinci yarısı hayli aktif bir dönem içinden geçeceksiniz.

Çevrenizle kontaklarınız, ele aldığınız konuları farklı açılardan değerlendirme açısından da kendi gelişiminiz adına yoğun bir dönem olacak.

2019 Terazi Burcu Kariyer

Satış ve pazarlama, finansal alanlar, mali konularla bağlantılı işleriniz mesleğiniz varsa bu sene gelişim senesinden geçiyorsunuz. Tanıtım, lansman, yeni bir işin veya yerin açılımı, duyurular açısından 2019 Kasım ayına kadar koşturmalarınız hayli fazla olacak. Yurtdışına açılma, yaptığınız işi daha farklı pazarlarda deneme veya büyütme potansiyeliniz artıyor.

Eğer hali hazırda yurtdışı kontakları olan bir işiniz varsa veya yabancı bir firmada çalışıyorsanız, Mayıs ayıyla birlikte yılın kalan döneminde yolculuklar, seyahatler artacak.

21 Ocak Tutulması hemen yılın başında kariyer ve iş alanlarınızda gelişmeler yaşamanıza neden olabilecek etkilerle geliyor. Ocak sonu ile başlayan döngüde Ocak, Şubat ve Mart ayı boyunca hayli yoğun bir iş temposu içinden geçebilirsiniz.

Maddi konularda Kasım ayı gerçekleşecek Merkür Retro’su parasal işler, adımlar adına daha temkinli olmanız gerektiğini vurgulamakta.

Bu yıl iş alanlarınızda bir süredir devam eden konuların maddi karşılıklarını almanız, yeni pazarlar, işler keşfetmeniz ve iş alanlarında bakış açınızı değiştirmeniz söz konusu.

2019 Terazi Burcu Aşk ve İlişkiler

İlişkiler adına dikkatli olmanız gereken süreç Mart ayı olarak öne çıkmakta. Diğer yandan yeni bir beraberlik veya aşk hayatınızda canlanma etkileriniz Mayıs ayında daha vurgulu olacak. Karşı burcunuzda Mayıs boyunca yolculuk yapacak Venüs, sizi ilişkiler, teklifler, duygusal konuların öne geçmesi adına desteklemekte.

Bir önceki yılda uzun süre burcunuzda konaklayan Venüs yılın son dönemini daha ilişki odaklı geçirmenize neden olmuştu. Yeni yılda ise 2019 daha çok iş ve parasal konulara odaklanarak başlıyorsunuz. Mayıs ayı ile birlikte tekrar canlanacak olan duygusal beklentileriniz yaz aylarında aşk hayatınızda aktif bir dönem geçirmenize neden olacak.

Bu yıl Mart ayı, Mayıs ve Haziran ayları ile Ekim ayları ilişkiler adına hareketli bir döneme işaret etmekte.

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *