Vedik Astrolojisine göre yılın hemen başında Ocak ayında başlayan tutulma serisi burcunuzla bağlantılı olacak ve seneye hızlı ve yoğun bir tempoda başlayacaksınız. Burcunuzda bu yılın sonuna kadar ilerlemeye devam edecek olan Satürn ile sorumluluklarınızın arttığı ve çok çalışma, elde edeceklerinizi uğraşarak alma potansiyellerinizin yüksek olduğu bir sene geçireceksiniz.

Satürn burcunuzda devam ettirdiği seyrine Ocak, Temmuz ve Aralık aylarında önemli tutulmalar ile vurgu yapacak. Bu aylar değişim dönemleriniz olarak dikkat çekmekte. İkili ilişkiler, ortaklı konular gibi başkalarıyla birlikte devam ettireceğiniz alanlarınızda duygusal kararlardan ziyade daha çok mantık ve akıl yürüterek ilerlemeniz yerinde olacaktır.

Ay burcunuz Yay ise Vedik Astroloji de Sadesati döneminin önemli bir aralığını yaşayacaksınız demektir ki Ay burcu Yay olanların bu yıl riskler almamaları, deneyimlerine odaklanmaları ve genişleme, büyüme sürecinden geçmediklerini daha çok sahip olduklarını korumaya özen göstermeleri gerektiğini bilmeleri yerinde olur.

Yükselen burcunuz Yay ise sorumluluklarınız bu sene de devam ediyor. Ailenizin veya kişisel alanlarınızın maddi yükleri artabilir ki gelir gider dengenize önem vermeniz doğru olacaktır. İş alanlarınızda tecrübelerinizin öne çıktığı, öğrenme ve fark etme senesi geçireceksiniz.

Sosyal alanlarınız aile ilişkileriniz adına ise seçim döneminden geçeceksiniz. Sizi yoran ekstra her şeyden kopmaya bakın. Yüklerinizin fazla ama tecrübelerinin de güçlü olduğu bir yıl geçireceksiniz. Vedik Astroloji’ye göre Satürn’ün bu yıl da burcunuzda konaklayacak olması öncelikle kişiliğinizin, hayata bakışınızın değişmesine neden olmakta. Tecrübelerinizi biriktirirken, bu yılın sonunda hayata bakışınız farklı bir kulvara doğru dönüşmüş olacak.

2019 Yay Burcu Kariyer

İş ve maddi alanlarda Ocak ayına hızlı gelişmeler, ani beliren durumlarla başlayabilirsiniz. Bu yıl yaptığınız iş dışında farklı arayışlarınızın arttığı bir sene olacak. Değişik sektörleri denemek, farklı tarzlarda işleri ele almak veya biraz ara vermek, dinlenmek arzunuz artabilir. Unutmayın ki hangi konuya veya işe yönelirseniz yönelin, Satürn yıl boyunca sizinle ve ele aldığınız her konuda liderlik etmeniz, sorumluluk taşımanız gerekecek. Durum böyle iken bilmediğiniz ve yepyeni konuları başlatmak adına bu sene çok ideal bir zaman olmayabilir. Daha çok bildiğiniz sularda, işlerinizi düzenli tutarak ve iyi organize olarak güzel sonuçlar alabilirsiniz. Ay burcunuz Yay ise bu değişim etkilerini daha yoğun yaşayabilirsiniz.

Yurtdışı kontaklarınız varsa, yurtdışı bağlantılı işler yapıyorsanız bu sene farklı ülkelerden, yurtdışından teklifler almanız söz konusu.

İş ve kariyer konularında Nisan ve mayıs aylarına dikkat etmek, bu ayları rutin konularla geçirmeye çalışmak yerinde olur.

Temmuz ve Ağustos aylarında teklifler, yeni iş olanakları açısından güzel fırsatlar çıkabilir.

Yılın sonu Aralık ayını da biraz daha sakin ve radikal adımlardan uzak geçirmek yerinde olacak.

2019 Yay Burcu Aşk ve İlişkiler

Bu yılın tutulmaları ilişkiler adına önemli kararlar alarak, evlilik başta olmak üzere ilişkilere bakış açınızı değiştirmenize neden olacak etkiler vermekte. Kişisel olarak kendi sorumluluklarınız ve yükleriniz artarken, partneriniz veya eşinizden beklentileriniz de artıyor. Bu yıl size destek olacak, sorun üretmeyen ve çözümsel yaklaşan kişilerle yürüteceğiniz ilişkilere daha sıcak bakacaksınız. Bu etki sizi yoran ve zorlayan ilişkilerde rahat edemeyeceğinizi, birlikte yol alabileceğiniz kişilerle ılımlı ve esnek ilişkilere yönelmek isteyeceğinize işaret etmekte.

Sizi zorlayan ve yoran ilişkilerde Ocak ve Temmuz aylarındaki tutulmalarda kopmalar ve ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Ancak bir yandan da ilişki alanınız yalnız kalmanızı fazla uzatmayan göstergeler ile şenlenmekte. Bu etki birlikteliklerde ani ve keskin kararlar alabileceğinize ve katlandığınız değil, iyi hissettiğiniz kişilerle devam edeceğinizi göstermekte.

Şubat ayında burcunuzda konaklayacak Venüs ile ilgi çekeceğiniz bir dönem geçireceksiniz. Karşı burcunuza haziran sonu temmuzla birlikte konaklayacak olan Venüs evlilik, flört gibi duygusal ilişkilerle bağlantılı konularınızı destekleyecek.

Mayıs ayında ilişki alanınızda ilerleyecek olan Venüs bu yılın birliktelikler açısından Mayıs’tan itibaren hızlanacağına işaret etmekte.

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

1 comment

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *