GÜNLÜK ASTROLOJİ YAZILARIM

21 HAZİRAN SALI GÜNÜ ASTROLOJİ YORUMLARIM

21 Haziran Salı, Mars Günündeyiz…

Bugün suya yakın olmak, suyla ilgili işlerle haşır neşir olmak kendinizi iyi hissetmeniz açısından çok olumlu. Ay, içinden geçtiği takımyıldızın etkisiyle suyla ilgili konuları, denizciliği destekliyor. Günün destek bulan etkileri anlaşmazlıkların düzeltilmesi, barışmak, ortayı bulmak ve çözüm üretmek açısından çok uygun. 

İlişkilerle ilgili bir süredir devam eden belirsiz ve gergin enerjiler uzlaşmayı ve dengede kalmayı desteklediği için sorun yaşadığınız eşiniz, partneriniz, iş ortağınız veya çocuğunuzla ilgili daha uzlaşmacı ve olumlu bir hava yaratabilirsiniz. Özelikle akşam 20 civarında iyice belirgin olacak Jüpiter Ay arasındaki olumlu kontak son günlerde gerilen sinirlerinizi rahatlatmak adına çok destekli . Mistik etkiler açısından da güzel enerjiler var. 

Dikkat etmemiz gereken alan ise dikkatimizin dağınık olması. Merkür diğer gezegenlerle olan etkileşimi ve takımyıldızının da etkisi ile düşüncelerimizin dağınık olmasına, zihnimizi toparlamakta sorun yaşayabildiğimize işaret etmekte.  Esasen bu etki bir kaç gündür kendini hissettiriyor ve hafta sonuna kadar da etkin olacak. Ayrıntı gerektiren işlerde, hesaplamalarda dikkatli olun. Yazışmalar, sözlü ve  yazılı kontaklarda yine detaylarda kontrollü olmak yerinde olur.  Ev de veya iş yerinizde ateşle ilgili konularda, elektrik tesisatları da dahil daha tedbirli olmaya çalışın. Açık alanlarda bilhassa ormanlık alanlar, çalılıklar, hatta bahçelerinizdeki otlar ve benzeri yangına meyilli alanlarda tedbirli olmak gerekmekte. Yangınlar açısından risk devam etmekte.

Yay ve Aslan burçları Jüpiter ve Ay arasındaki güzel etkileşimden daha fazla etkilenecekler. Günlük rutinde durumlara biraz daha olumlu bakabilecekler.

İkizler yükselen veya ikizler burcu, Başak veya Başak yükselen için bir süredir devam eden sıkıntılı ruh hali açısından bugün toparlanma söz konusu ama dikkatiniz dağınık olacağı için ele aldıklarınızı kontrol ederek ilerlemek yerinde olacaktır.  Trafikte tedbirli olun. Ev içi kazalara veya dikkatsizliklere karşı önlem alarak adım atmak doğru olacaktır.

Değişken Burçlar, Başak, İkizler, Balık ve Yay burçları veya bu burçlarda yükselenleri olan Merkür’ün bu dönemdeki dengesiz enerjilerinden biraz daha yoğun etkileniyorsunuz. Önemli bir anlaşma, sözleşme yapılacaksa dikaktli olun.  Teknolojik aletlerle ilgili sorunlara açık olabilirsiniz.  İstenmeyen sözler söylemek, kendinizi ifade ederken sorun yaşamak veya dikkat dağınıklıkları sizi zorluyor olabilir. Sinir sisteminize, eller, gözler, kulaklarla ilgili sorunlara dikkat edin ve alerjilere karşı bağışıklık sisteminizi güçlü tutmaya gayret edin.

Boğa ve Akrep burçları veya yükselen Boğa ve Akrep’ler ise otorite sembolü kişilerle ilişkilerinize, yöneticiniz, patronunuz veya aile büyükleriyle olan diyaloglara önem gösterin ve mücadeleye girişmeyin. Biraz daha sabırlı ve dikkatli hareket etmeniz gereken bir hafta geçiriyorsunuz.

Öncü burçlar; Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak için sabırsızlık iyi gelmez. Ele aldıklarınızda emin adımlarla ilerlemelisiniz. Akşam saatlerinde dinlenmeye ve rahatlamaya özen gösterin.

Kova burçları veya yükselen Kova için bugün sosyal alanlar, arkadaşlar ve aile büyükleriyle ilgili iş ve konular öne çıkıyor. Aile büyüklerinin sağlığına dikkat edilmesi gereken bir gün olabilir.

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

 

 

 

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *