GÜNLÜK ASTROLOJİ YAZILARIM

21 Kasım Pazartesi Günlük Astroloji Yorumlarım

Haftanın ilk iki günü Ay Aslan burcundan geçerken, Rahu ile kavuşumda olacak. Hırslarımızın körüklendiği, iletişim kurarken kırıcı olmaya yatkın olacağımız etkiler öne çıkıyor. Öte yandan idari konular, yönetimsel işler, kamuyla veya yönetimle ilgili konuları ele almak adına şartlar daha uygun olacak. Merkür ve Satürn kavuşum etkisine geçerken, görüşmelerinizde, toplantılarınızda veya iletişim kurduğunuz kişilerle diyaloglarınıza dikkat etmek yerinde olacaktır. Durumları kişiselleştirmeye yatkın olan koşullar nedeniyle çabuk tartışmaya girmek  söz konusu. Özellikle üstlerinizle, ebeveynlerinizle ilişkilerinizi yönetmekte zorlanabilirsiniz. Gün içinde yönetmeniz, katılmanız gereken toplantı veya benzeri işlerinizde esnek olmaya ve tartışmalara girmemeye gayret edin.

Ay Magha yıldızından geçiyor…

Eğer iletişimde dikkatli olursanız, üstlerinizden veya önemli kişilerden destek alabilir, çözmeniz gereken bir konuda yardım alabilirsiniz. Ancak sözlerinize ve ifade şeklinize özen gösterin. Açılış yapmak, sunum yapmak, lansman ve benzeri etkinlikler gün içinde destekleniyor.

Duygusal olarak her şeyi abartma, çabuk tepki verme ve acele etme eğiliminde olabiliriz. Duygularınızı veya ele aldığınız konuları sakince ve büyütmeden ilerlemeye çalışın. Sorunları da, başarıları da bugün fazla gözde büyütmemek yerinde olur.

Mecbur değilseniz veya acil bir durum yoksa bugün teknolojik alet alımları destekli değil. Öte yandan teknolojiyle ilgili önemli bir sistem kurulumu veya benzeri işlerde de dikkatli olmak yine yerinde olacaktır. Finansal konulara da gün içinde dikkat etmek ve riske girmemek gerekiyor.

Aslan, Koç, Yay burçları ve yükselen burçları bu alanlarda olanlar günün enerjilerini daha yoğun yaşayacaklar.

Koç Yükselen veya Koç Burcu:

Aşk ve ilişkilerde sizin adınıza keskin etkiler var. Partneriniz veya eşinizle gerginliklere dikkat edin. İletişim sorunları bilhassa duygusal alanda başınızı ağrıtabilir. Çocuklarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.

Boğa Yükselen veya Boğa Burcu:

Aile ve evle konularına odaklanabilirsiniz. ebeveynlerinizle diyaloglarınıza dikkat etmek, ev  içi sorunları, eşiniz veya çocuklarınızla alakalı konuları abartmamak yerinde olacaktır. Mümkün olduğunca kendinizle kalarak ve sizi huzursuz edecek kişilerden uzak durmaya çalışın.

İkizler Yükselen veya İkizler Burcu:

Yakın çevrenizle iletişime dikkat etmek gerekiyor. Öte yandan reklam, halkla ilişkiler, pazarlama alanlarında işleriniz varsa, destek almak, önemli görüşmeler yapma şansı yakalamak olası. Çevrenizle diyaloglara özen gösterirseniz, günü rahat geçirirsiniz.

Yengeç Yükselen veya Yengeç Burcu:

Maddi konularda risk almamaya çalışın. Krediler ve bankacılık işlerinizde temkinli olmakta fayda var. Konuşmalarınıza, anlatım şeklinize bugün iletişimde dikkat etmeniz yerinde olacaktır. Dedikodulardan uzak durmaya çalışın.

Aslan Yükselen veya Aslan Burcu:

Hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kişisel işlerinizi halletmek, kendinize vakit ayırmak için günün etkileri çok uygun. Çalışın veya evde olun, her durumda öne çıkmak isteyecek, hareketli olacaksınız. Duygu durumunuz gelgitli olabilir, kendinizi fazla dinlemeden ve duygusal hassasiyetlerinizi büyütmeden günü tamamlamaya çalışmalısınız.

Başak Yükselen veya Başak Burcu:

Zihinsel olarak gergin olabilir, kendinizi dengesiz hissedebilirsiniz. Bugün kalabalıklar, çetrefilli işler size göre değil. Çalışıyorsanız hafif ve komplike olmaya konuları daha çok ele almaya çalışın. Çalışmıyorsanız, günü daha çok evde ve kalabalık, stresli ortamlardan uzak durarak tamamlamaya gayret edin.

Terazi Yükselen veya Terazi Burcu:

Sosyal olarak yoğun ve haberleşme trafiğinizin hızlı işlediği bir gün olabilir. Birden fazla konuyu birlikte çözmeniz beklenebilir. Sinirlenmeden ve planlı hareket etmeye bakın. Çalışmıyorsanız günü arkadaşlarınıza geçirmek iyi gelebilir ama diyaloglarınıza dikkat etmek koşuluyla.

Akrep Yükselen veya Akrep Burcu:

Çalışıyorsanız, kariyer ve iş açısından yoğun bir gün olabilir. Kadınlarla ilişkinize dikkat etmek, rekabet ettiğiniz bir kadınla tartışmaya girmemeye bakmak yerinde olacaktır. Bugün duygusal tepkilerinize özen göstermek ve akılcı davranmak gerekiyor.

Yay Yükselen veya Yay Burcu:

Kamuyla ilgili işlerinizi veya yönetim kadrolarıyla olan konuları diyaloglara dikkat ederek çözmek veya görüşmek adına şartlar uygun. Uzun yolculuklarda dikkatli olun ve dinlenmeye özen gösterin. Çalışın veya çalışmayın bugün duygusal olarak daha tepkisel ve hassas olabilirsiniz.

Oğlak Yükselen veya Oğlak Burcu:

Şartlar sizin için değişime açık olacak. Banka işleri, krediler gibi konularda işleriniz varsa, bir süredir çözemediğiniz bir alanda yardım almak, beklemediğiniz bir yerden destek görmek olası. Ancak egonuza hakim olmalı ve işlerinizi yürütürken büyük resmi görmeye çalışarak ilerlemelisiniz. Satış, pazarlama alanlarında çalışan oğlaklar güzel gelişmeler yaşayabilir.

Kova Yükselen veya Kova Burcu:

İkili ilişkileriniz bugün öne çıkıyor. Eşiniz, partnerinizle alakalı durumlarla daha fazla uğraşmanız gerekebilir. İşinizde ortaklı alanlarla, proje bazlı konularda gelişmelere açık olacaksınız. Özellikle duygusal alanlarda çabuk tartışma çıkarma, sinirlenme etkileriniz hayli yüksek ki küçük meseleleri sakın büyütmeyin.

Balık Yükselen veya Balık Burcu:

Günlük işler, gündelik veya rutin konular bugün fazlasıyla gözünüzde büyüyebilir. Gereksiz işlere yönelmeyin, acil ve mutlaka yapılması gerekenleri çözmeye çalışıp, mümkün olduğunca öğleden sonra kendinize vakit ayırmaya gayret etmelisiniz. Duygusal konularda bugün karar vermek veya adım atmak sizin için uygun değil.

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

1 comment

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *