GÜNLÜK ASTROLOJİ YAZILARIM

22 Kasım Salı Günlük Astroloji Yorumlarım

Hint Astrolojisine göre Ay bugün de Aslan burcunda ikametine devam ederken, yeni bir takımyıldıza PoorvaPhalguni’ye geçti.

Gün içinde saat 15:50 ye kadar olan dilimi verimli geçirmeye çalışın. Ay’ın yıldızının içinden geçtiği bölüm çalışmaya, yoğunlaşmaya, sonuç odaklı olmaya ve işleri becerikli şekilde yürütmeye destek vermekte. Halletmeniz gereken işleri çözmek, aktif olmak, koşturma gereken gündelik işlerinizi düzenlemek ve sonuçlandırmak adına etkiler destekli olacak. Sabah saatleri enerjiniz daha yüksek olacaktır. Öğleden sonra yaklaşık 16.00 dan itibarense günü kişisel işlerinize, güzellikle ilgili halletmeniz gerekenlere, kişisel bakımınıza ayırabilirsiniz. Veya kişisel bakımınızla ilgili yapmak istedikleriniz varsa bugün 15.50 den itibaren etkiler destekli olacak. Bakımla uğraşamam diyorsanız, öğleden sonra özellikle 16.00 dan sonrayı dinlenerek geçirmeye gayret edin.

Salı gününün etkileri kendinizi fazla dinlemeden, zihninizi zorlamadan ve eski ve geçmişten kalmış konu ve kişilere takılmamaya gayret ederek günü geçirmenin daha doğru olacağına işaret etmekte. Efor gerektiren koşturmalı işlerinizi 16.00 ya kadar halledebilirseniz, öğleden sonrayı kişisel bakım veya dinlenerek geçirmek için şartlar çok uygun olacak. Duygusal konularda ise sevdiğiniz veya eşiniz, partnerinizle olan diyaloglara bugün de dikkat etmek, bakış açınızı duygusal konulara yoğunlaştırmadan hayatın içinde daha çok yapılması gereken işlere odaklanmak gerekmekte.

Koç Yükselen veya Koç Burcu:

Bir süredir vakit bulamadığınız hobiniz veya kişisel bir işiniz varsa, bugün özellikle oğleden sonrayı bu tip işlere ayırmak faydanıza olacaktır. Toparlamak, düzenlemek, organize etmek içinse sabah saatleri size çok uygun. Aşk ve ilişkilerde konuşmalarınıza dikkat etmek yerinde olacaktır.

Boğa Yükselen veya Boğa Burcu:

Evle ilgili düzenleme ve organizasyonlar, ev alışverişleri, bir süredir eksikliğini bildiğiniz ama fırsat bulamadığınız kişisel işlerinizi öğleden sonra 15.30 kadar düzenlemek, uygulamak için günden faydalanabilirsiniz. Aile bireyleri, birlikte yaşadığınız kişilerle çekişmelere, tartışmalara girmemeye çalışın. Bilhassa akşam saatleri evde bir arada olduğunuz saatleri gergin konularla geçirmemeye özen gösterin.

İkizler Yükselen veya İkizler Burcu:

Haberleşme trafiğiniz çok yoğun olabilir, susmayan telefonlar, cevaplamak gereken mailler veya sürekli birileri ile bir şeyleri konuşmak durumunda olduğunuzu fark etmek özellikle akşama doğru kendinizi yorgun hissetmenize neden olabilir. Aksaş saatlerini rahat edeceğiniz ortamları tercih ederek sakin ve dinlenerek geçirmeye çalışın.

Yengeç Yükselen veya Yengeç Burcu:

Bugün dengede olmak, işlerinizi huzurla yapmak sizin için önemli olurken, plansız ortaya çıkan işler veya kişiler nedeniyle çabuk sinirlenme ve gerilmeniz söz konusu. Özellikle 16.00 ya kadar olan aralıkta kendinize hakim olarak ve duygusal iniş çıkışlara prim vermeden rutininizi yönetmeye çalışın. Akşamı ise evinizde dinlenerek geçirmek sizin için oldukça rahatlatıcı olacaktır.

Aslan Yükselen veya Aslan Burcu:

Kreatif işler, sanatla alakalı yürütmeniz gereken konular, alışveriş, dekoratif işler veya alımlar için etkiler sizi destekliyor. Ancak duygusal olarak iniş çıkışlı veya huzursuz hissedebilirsiniz. Kişisel konularınıza eğilin, mümkünse kişisel bakım yaptırın ama aşk veya duygusal konularda bilhassa akşam saatlerine kadar temkinli ve sakin olun.

Başak Yükselen veya Başak Burcu:

Yurtdışı, yabancılarla ilgili işler, hastane veya benzeri yerlerde halletmeniz gereken konular, organize etmeniz gereken önemli bir konuyla ilgili adım atmak…tüm bu alanlarda desteklisiniz. Kendinizi falza dinlemeden ve bugünde fazla kalabalığa karışmadan, önemli işlerinizi 16.00 dan önce bitirmeye gayret ederek günü planlayabilirsiniz.

Terazi Yükselen veya Terazi Burcu:

Bugün beklemediğiniz karşılaşmalar yaşamak, uzun süredir görmediğiniz birinden haber almak, bir süredir unuttuğunuz aklınıza gelmeyen birini veya bir olayı birden yeniden düşünmeye başlamak gibi ilginç durumlar yaşayabilirsiniz. Hiç birine fazla anlam yüklemeden kendi yaşamınıza devam etmek yerinde olacaktır. Günlük rutinde sabah ile öğle arası enerjiniz yüksek olacak ki güne bakitli başlayıp, öğleye kadar olan dilimi iyi organize etmeniz faydanıza.

Akrep Yükselen veya Akrep Burcu:

Bir süredir sizi bunaltan sorumluluklara azıcık ara vermek, kendinize vakit ayırmak, kişisel konularınıza yönelmek adına güzel bir gün. İşinizde veya güncel hayatınızda illa halletmeniz gereken durumlar varsa daha çok öğleden sonraya kadar olan aralığı kullanmak ve 15.30 dan sonrasını mümkün olduğunca kendinize ayırmak yerinde olacaktır. Duygusal konulara karar vermek veya fazla kafa yormak için uygun bir gün değil.

Yay Yükselen veya Yay Burcu:

Duygusal konulara bugün fazlasıyla odaklanabilir, ilişkiniz veya partnerinizle alakalı durumlara yoğunlaşabilirsiniz. Ancak duygusal alanları yönetmek için günün etkileri uygun değil. Bu nedenle ilişkilerden ziyade günlük işlerinize veya kendi alanlarınıza yönelmeniz sizin adınıza çok daha iyi olacaktır.

Oğlak Yükselen veya Oğlak Burcu:

İş ve mesleki konularda çözmeniz gereken durumlar varsa, bugün öğleden sonraya kadar olan döngüde işe ve organizasyonlara yatkın olacak, güzel sonuçlar alabilecek veya şartları iyi yöneteceksiniz. Öğleden sonra 16.00 dan itibarense dinlenme veya kendinize vakit ayırmaya yönelmelisiniz. Bugün sosyal ilişkileriniz, arkadaşlarınızla diyaloglarınıza özen gösterin. Ani tepkiler vermeniz istemediğinzi durumlara yol açabilir.

Kova Yükselen veya Kova Burcu:

Eğer imkanınız varsa bugün kendinize, eşinize veya partnerinizle organizasyon veya plan yapmaya vakit ayırın. Sabah saatleri yüksek bir enerji içinde özellikle ekip çalışması, başkalarıyla ilgili konuları çözmeye veya çözüm odaklı olmaya yatkın olacaksınız. Duygusal konuları ele almak, bir süredir birikmiş hal olmamış konuları sonuçlandırmak içinde yine etkiler uygun.

Balık Yükselen veya Balık Burcu:

Çocuklarınızla veya yakınlarınızın sizin için de önemli çocuklarıyla ilgili, eğitim, sağlık veya benzeri konuları yeniden ele almak, çözüm bulmak veya çocuklarla ilgili konularda koşturmak bilhassa öğleden sonraya kadar odaklandığınız işler arasında olabilir. Duygusal tepkiler vermek günün sizin adınıza genel eğilimleri arasında bulunuyor. Karşı tarafla diyaloglarınızda duygusal tepkiler verebilirsiniz. Meseleleri büyütmeden sonuç odaklı yaklaşımlar sergilemeye çalışın.

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *