GÜNLÜK ASTROLOJİ YAZILARIM

24 AĞUSTOS GÜNLÜK ASTROLOJİ YORUMLARIM

Bugün Mars Satürn kavuşumu aynı derecede ilerleyecek. Gün içinde ani gerginliklerden, tartışmalardan, meseleyi uzatmaktan kaçınmaya gayret edin. Su ile temas etmek, özellikle gerginliğiniz arttığından suyun dengeleyici enerjisinden faydalanmak yerinde olacaktır. Üzerinizde gümüş bulundurmaya gayret edin.

Ay Boğa burcunda ve krittika takımyıldızında konaklayacak. Bu yıldız Güneş ile yönetilirken, eleştirel yaklaşımlara, zayıf halkaya takılmanıza, bardağın daha çok boş tarafını görmenize neden olabilir. Boğa enerjisinin etkin olacağı gün boyunca inat etmeden ve herhangi bir sıkıntıda fazla konaklamadan hayata bakmaya çalışmak iyi gelecektir.

Ay Mars karşıtlığı Chandra Mangal etkisini (Mars ve Ay’ın güç birliği yapması olarak aktarabilirim) yoğun şekilde hissedebiliriz. Bu etki sizi hırslı ve hedeflerinize kitlenen ama gergin ve öfkeye çabuk dönebilen bir ruh halinde tutabilir. İç huzursuzlukları artabileceği için gerginlik verecek dış etkileri mümkün olduğu kadar hayatınızdan uzak tutmak yerinde olacaktır.

Diplomasi gerektiren işler destekli değil. İncelikli konular ve denge gerektiren detaylı durumları ele almamaya çalışın. Bugün hayatı akışa bırakmak, iç sıkıntıları veya artan öfkeleri büyütmeden ve beslemeden işinize gücünüze bakmaya gayret etmelisiniz. Alışkanlıkları bırakmak, hayatınızdan çıkarmak istediklerinizi özgürleştirmek ve kendinizi bir anlamda hafifletmek için günün etkilerinden faydalanabilirsiniz. Ancak güncel işlerinizde detaylı, gergin veya zorlayıcı konuları bugün bırakın gitsinler. Zira enerjiler zaten yeterince sert, bir de siz kendinize ek yükler almamaya çalışın.

Ayrıca bu iki günlük süreçte Satürn Ay karşıtlığını da deneyimliyor olacağız ki duygusal konularda agresif kararları ve adımları bugüne almayın veya karşı tarafın size anlayış göstermesini beklemeyin. Esnek olmak herkes için zor olabilir. Bilhassa partneriniz, eşiniz veya yakın temasta olduğunuz çalıştığınız birisi Akrep veya Boğa burcu veya yükselen ise, İkizler burcu veya yükselen ise hassasiyetleri artmış demektir bu süreçte üzerine gitmemeniz doğru olacaktır.

Akrep ve Boğa burçları bugün ve yarın tüm bu enerjilerden daha yoğun etkilenebilirsiniz, ilişkiler, eşinizle diyaloglar, partnerinizle ilgili durumlar, iş veya mesleki konular ve sağlıkla ilgili alanlar yani hayatın bir çok noktasında kendinizi zorlamayın.

Kova ve İkizler burçları kariyer, mesleki konularla günlük hayatlarındaki rutin koşturmalarında dikkatli olsun, kazalara karşı tedbirli hareket etmeye çalışsınlar.

Koç, Aslan ve Yay burçları net biçimde sakin olmaları gereken bir gün geçirebilirler. Yay burçları sezgisel enerjileriniz artarken, kendi iç çelişkileriniz ve gerginliklerinizde medcezirler yaşamanıza sebep olabilir. Uyku sorunlarına dikkat etmek yerinde olacaktır.

Yengeç ve Akrep burçları, ilişkiler, çocuklarınızla olan diyaloglar, aşk ve duygusal hayatınızda bugün esnek olmak gerekiyor.

Başak ve Oğlak burçları yakın çevreniz, sosyal alanlar, arkadaşlarla ilgili konularda tartışmalardan uzak durun. Oğlaklar, ilişkilerde inatlaşmamak doğru olacaktır. Bugün o gün değil 🙂

Balık burcu, kardeşler, iletişim alanları, haberleşme trafiğiniz açısından yoğun bir gün. Ancak zihinsel dağınıklıklara ve sebepsiz gerginliklere de yatkın olacaksınız bu nedenle çevrenizle kontaklarda sakin ve esnek olmaya bakın.

Gönlünüzce sağlık içinde bir gün geçirmeniz dileklerimle.

 

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz. 

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *