Vedik Astroloji İle Bu Hafta Gökyüzü Ne Diyor?

Hafta ortasına kadar olan dönem özellikle Pazartesi Perşembe arası Mars’ın burç değiştirip Balık burcuna geçmesiyle, hareket ve aktivasyon isteyen işler, aletler, cihazlar adına Mars enerjisi sorunlar verebilir. Özellikle Pazartesi günü spora başlamak, bedenen kendimizi aşırı yormak doğru olmaz. Öte yandan fiziksel ve ruhsal olarak Pazartesi ve Salı günleri biraz daha dikkatli olmak, beden eforumuzu ve iç enerjimizi boşa harcamadan, gereksiz tartışma ve gerginliklerden uzak durmak yerinde olacaktır.

Mars Balık yolculuğu boyunca bir konunun çok üstüne gitmek desteklenmiyor ve özelikle haftanın ilk iki günü enerjinizi boşa harcamayın ve ekstra yüklerle iç ve dış dengelerinizi bozmayın.

Vedik Astrolojiye göre yükselen veya Ay burçları Balık olanlar haftanın ilk iki gününü biraz daha kendilerini yormadan ve sakin geçirmeye çalışsınlar.

Diğer yandan hafta ortasına kadar Ay Rahu kavuşumu aktif olacak. Duygusal ihtiyaçlarımız artarken, sonuç odaklı bakış açısı içinde olabiliriz. Yükselen Yengeç veya Ay burcu Yengeç olanlar duygusal olarak kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz.

Bu hafta yükselen burçları Yengeç, Balık ve Başak olanlar hafta başını hızlı ve hareketli geçireceksiniz. Duygusal dalgalanmalara dikkat edin. Duygusal konularda hafta ortasına kadar kararlar almayın, partnerinizle ilişkilerinize dikkat edin.

Yengeç, Balık, Başak, Aslan burçları bu haftanın aktif burçları arasında yer alıyorlar.

Çarşamba gününden itibaren Ay Aslan burcuna geçiyor ve konfor ihtiyacımız artacak. Çarşamba günü haftalık etkiler içinde akıcı enerjilere sahip günlerden biri. Üretkenlik gerektiren konular öne çıkarken, kamu işleri, yönetimsel alanlar, açılışlar, yeni bir yerin açılışı, reklamı, tanıtım konularında destekli enerjiler var. Çarşamba günü güneş enerjisi aktive olurken, yaratıcı iş ve konular ayrıca destekli olacak.

Perşembe günü Ay halen Aslan’da ama günün aktif yıldızı dinlenmeyi, sosyal konuları, rahat ve akıcı iş ve alanları desteklemekte. Bu hafta Perşembe’den gününü biraz daha esnek ve rahat işlerle geçirin. Koşturma ve telaş isteyen işleri bugüne almamaya bakın. Sosyal alanlar, yaratıcı işler, sanatsal faaliyetler adına destekli olan etkiler, tartışma, aşırı efor gerektiren yorucu konuları desteklemiyor.

Cuma günü Ay burç değiştirecek ve saat 11.30 ile 15.00 arasına önemli işlerinizi denk getirmeyin. Özellikle iş görüşmeler, yeni başlangıçlar, sonuçları uzun vadeye yayılacak bir durum, konuşma veya adım için Cuma günü bu saat aralığı destekli değil. Cuma akşam üstünden itibaren Ay burcu veya yükselenleri Başak olanlar için daha hareketli bir etki başlayacak ve hafta sonu boyunca organizasyonlar, düzenlemeler, detay ve analiz gerektiren uğraşılar destekleniyor.

Haftanın burçlarının ayrıntılarını Vedik Haftalık Burç Yorumları Yazımdan okuyabilirsiniz.

Gönlünüzce bir hafta geçirmenizi dilerim.

Sevgilerimle.

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

1 comment

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *