GÜNLÜK ASTROLOJİ YAZILARIM

27 HAZİRAN PAZARTESİ GÜNLÜK YORUMLARIM

27 Haziran Pazartesi, Ay Günündeyiz…

Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor ancak bir iki gün geçiş sürecinde olacak ki bugün ve yarın anlaşmalar, sözleşmeler, imza gerektiren konularda daha dikkatli olun ve detayları gözden kaçırmayın. Ayrıntıdan sıkılma, ele aldıklarınızı incelikli görememe bu iki günün önemli özelliği. İkizler, Başak, Yay burçları veya yükselen burçları bu alanlarda olanlar Merkür enerjisini daha yoğun hissedecekler.

Diğer yandan Ay Balık burcunda. Duygusal olarak hassas, sezgisel ama kırılmaya, alınmaya eğilimli olacağız. Bilhassa yükselen veya Ay burcu balık olanlar ruh hallerinin çabuk değişmesine, zihinsel olarak dağınık ama duygusal olarak daha romantik ve hassas olma eğilime çabuk geçebilirsiniz.

Bugün sezgisel enerjiler çok yüksek. Hisleriniz, telepati yeteneğiniz artabilir. Düşündüğünüz ve hissettiğiniz şeylere dikkat edin. Olumsuz düşünce ve öfkelerden uzak durmaya çalışın zira etkiler geri dönüşleri, düşündüğünüz bir durumun çabuk gerçekleşmesini daha kolay kılmakta.

Ay ve güneş arasında sert bir etki var. Akşam 20.00 civarında bu enerjiyi daha yoğun hissedeceğiz ki karşı cinsle olan iletişiminize dikkat edin. Duygusal konularda iletişim sorunlarına açık bir günden geçeceğiz. Ele aldıklarınızı kişiselleştirmeyin ve esnek ve sakin olmaya çalışın.

Genel olarak zihnimizin çok yoğun olacağı, iletişimde hızlı olmak isteyeceğimiz ama kafa karışıklıklarına, sinirsel gerginliklere açık bir günden geçiyoruz. Sözlerinize konuşmalarınıza dikkat edin. Hissettiklerinize güvenin ama konuşurken ölçülü ve tartarak ifade etmeye çalışın. Finans işleriyle uğraşıyorsanız, bugün agresif ve riskli parasal yatırım veya adımlar için şartlar çok uygun değil.

Günün enerjileri hızlı hareket etmeyin veya çabuk sonuç beklemeyin diyor. Acele işe şeytan karışır deyimi bugünle tam olarak örtüşmekte. Duygusal olarak esnek, fiziksel ve zihinsel olarak ise sakin ve dikkatli ilerlenmesi gereken bir gün diyebilirim.  

Bir süredir devam eden göz sağlığınızla ilgili sıkıntılarınız varsa (göz alerjileri, sebebi bilinmeyen kızarıklık, iltihaplanmalar veya göz şişmesi) iyi haber şu ki, çarşambadan itibaren rahatlayacak veya kullandığınız destek aldığınız yöntemlerden fayda sağlayabileceksiniz. s

Günün destekli işleri:

Sakin faaliyetler, araştırma ve meditasyon, psişik konular, finansal konular, hastalık tedavisine başlamak, yeni eve geçiş, bahçe işleri, başkalarından destek almak ve istemek.

Uzak durmamız gereken alanlar:

Yolculuklar, düşmanlarla uğraşma, rakiplerle mücadeleye girişmek, hızlı hareket gerektiren işler, agresif işler, kumar, borç verme.

Günün enerjilerinden en yoğun İkizler, Başak, Balık, Yay ve Koç burçları etkilenecek. Bu burçlarda yükselen noktaları olanlarda dahil, günü daha temkinli ve sakin geçirmeye bakın.

Koç ve Balık burçları duygusal olarak hassas olabilirsiniz. Kendinizle kalma isteğiniz baskın olabilir.

Kova‘lar maddi konularda risk alayın. Konuşmalarınıza dikkat etmek yerinde olur.

Oğlak burçları yakın çevrenizle olan iletişime dikkat edin.

Yengeç burçları, zihinsel olarak kendinizi daha gergin hissedebilirsiniz. Duygusal tepkilerinizi iyi ölçümleyin.

Aslan burçları, bankalar veya kredi alanlarında işleriniz varsa, imza gerektiren konularda detaylara dikkat edin.

Başak ve İkizler burçları ve yükselen burçları bu iki burç olanlar, organizasyon ve planlama adına olumlu etkiler olmakla birlikte harekete geçerken aceleci davranmayın. İmzaladığınız her şeye bugün dikkat etmek yerinde olacaktır.

Boğa ve Teraziler ise haberleşme, teknolojik aletler, teknik konular, ayrıntı isteyen detaylı konu ve durumlarda özenli ve temkinli olun.

Akrep burçları, ilişkiler, aşk alanlarınız, hobiler, kişisel gelişim, çocuklarla ilgili durum veya olayları ele almak zorunluluğu yaşamak veya odağınızın bu konularda olması söz konusu.

Yay burçları, ailenizle ilgili konulara yönünüzü çevirmeniz söz konusu. Bir yandan da eşiniz veya partnerinizle ilgili konularda yaklaşımlarınızı iyi ayarlamak gerekecek. Meseleleri büyütmeyin. Merkür enerjisinin geçiş sürecinde ilişkiler ve eşinizle diyaloglarda zorlanarak yaşayabilirsiniz. Esnek olmak, bu nedenle sizin için önemli olacak.

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *