Ay bugün Vişekha yıldızında ilerleyecek. Bu yıldız duygusal ve zihinsel olarak bizi daha çok hedefe odaklı ve kendi bildiğimizi yapma, tutkulu, duygusal tutacaktır. Venüs ve Neptün arasındaki olumlu etkileşime Ketu da eşlik ederken, ilişkilerde kadersel döngülere, geçmişteki kişileri fazlaca düşünmeye, karşılaşmaya,garip tesadüfler yaşamaya eğilim var.

Ay hala karanlık fazında ilerliyor ki ele aldıklarınızı net görmek ve durumları her yönü ile değerlendirmekte zorluklar söz konusu. Bugün ilişkilerde ilginç gelişmelere açık olurken, değerlendirmelerinizi daha çok çarşamba, hatta perşembe, cuma günlerine bırakmak daha doğru olacaktır. Sezgiler yükselirken ne istediğinize daha fazla odaklanacak, ama adım atarken değerlendirme noktasında sıkıntılar yaşayabileceksiniz.

Sorumluluklar ve yükler size bugün ağır gelebilir. Ciddi işleri, sorumluluklarınızla ilgili önemli bir adımı daha çok çarşamba gününe saklayın. Küçük bir tartışmayı bile hararetli bir savaşa veya mücadeleye çevirme eğilimi yüksek. Bu nedenle özellikle karşı cinsle ilişkilerinizi, çocuklarınız veya birlikte çalıştığınız kişilerle diyaloglarınızı dikkatli yönetin. Flörtlere, birinden fazla etkilenmeye eğilim var. Duygularınız abartılı olabilir ve sonradan yanıldığınızı fark edebilirsiniz. Bu nedenle özellikle ilişkilerde hislerinize fazla kapılmadan ve abartmadan durumları değerlendirmeye bakın.

Terazi, Koç, Kova, İkizler, Yengeç ve Balık burçları duygusal olarak daha hassas, birlikteliklere dönük ve sezgisel olabilirsiniz. Oğlak, Boğa ve Başak burçları işle ilgili konularda meseleleri büyütmeden ve gerginlik çıkarmadan ilerlemeye çalışın. Aslan, Yay, Akrep burçları ise geçmişle ilgili konular, ilişkilerde takıntılar sizi yorabilir. Bugün derinlemesine bakmak için şartlar çok uygun değil. Gözden kaçırdıklarınız olabilir.

Sevgilerimle.

Şebnem Ekşib

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz. 

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *