GÜNLÜK ASTROLOJİ YAZILARIM

9 Kasım Çarşamba Günlük Yorumlarım

Hint Astrolojisine göre Ay halen Kova burcunda ilerlerken, Stabişha takımyıldızına geçiş yaptı. Bu yıldız günlük işler açısından alım satımları, satın almayı, arabalarla ilgili satış ve alımları, parasal konularda hareket etmeyi destekler, ancak Ay’ın Neptün ve Ketu ile olan kontağı belirsizlik etkilerini tetiklediği için dikkatli ve yanılgılara karşı uyanık olmak gerekmekte. Borç verme, kredilerle ilgili işlerle uğraşma veya imzalar açısından etkiler hassas bir zeminde. Diğer yandan şifa çalışmaları, yoga, meditasyon, terapi çalışmaları açısından günün enerjileri çok daha fazla destekli olacak. Başlamanız gereken bir tedavi ve benzeri bir çalışma varsa, şartlar uygun. Suyla ilgili işler, suyla ilgili konularda yine destekli alanlar arasında.

Bugün hukuksal konularda bir davayı başlatmak, ilk adımı atmak uygun değil. Ayrıca, zorlu işleri ele almayın, dikkat gerektiren kompleks konulara da odaklanmak zor olabilir. Detay ve özen isteyen konuları bugüne almamak yerinde olacaktır.

Koç Yükselen veya Koç Burcu:

Çevrenizle kontaklara bugün de dikkat etmekte fayda var. Sonuçları uzun vadeye yayılacak, karışık bir konuda bugün başlangıç yapmamaya çalışın. Duygusal konularda düne göre daha rahat olabilirsiniz.

Boğa Yükselen veya Boğa Burcu:

Araba işleri, teknolojik alanlar, ev ve benzeri alım satımlar için detaylara dikkat etmek şartıyla sizin için uygun etkiler söz konusu olurken, imzalarda temkinli olun. Kıyafet ve benzeri alışverişler desteklenmiyor, gereksiz alımlar yapabilme ihtimaliniz yüksek.

İkizler Yükselen veya İkizler Burcu:

Parasal konularda beklemediğiniz gelişmeler söz konusu olabilir. Bir süredir alamadığınız bir alacağınızın gelmesi veya bir kredi beklentinizin hal olması gibi. Ancak alış veriş ve benzeri konularda bugün hovardalık yapmak için uygun değil. Alım satımlar sizin için uygun değil.

Yengeç Yükselen veya Yengeç Burcu:

Psikolojik olarak bugün de gerginlikleriniz devam ediyor olabilir, sakin ortamları tercih edin ve gün içinde fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi yormamaya özen gösterin.

Aslan Yükselen veya Aslan Burcu:

Yurtdışı kontakları, haberleşmeler, uzun süredir görmediğiniz birinden haber alma açısından güzel etkiler var. Ancak alış verişe ve gelir gider dengelerinize dikkat etmeniz gerekmekte. Büyük bir satın alma veya genel olarak alışveriş yapmak için şartlar uygun değil, yanılmanız söz konusu.

Başak Yükselen veya Başak Burcu:

Yeme düzeninize bugün önem vermekte fayda var. Mümkünse hafif bir detoks uygulayabilirsiniz. Ağır, sindirim sisteminizi zorlayacak beslenmeden uzak durmaya çalışın. Sağlık, şifa veya alternatif tıpla ilgili uygulamak istediğiniz bir tedavi varsa bugün şartlar uygun.

Terazi Yükselen veya Terazi Burcu:

Çocuklarla ilgili konularda daha önce fark etmediğiniz bir durum birden önünüze gelebilir veya siz onlarla olan iletişiminizde ani tepkiler ortaya koyabilirsiniz. Duygusal olarak keskin kararlar alma eğiliminiz var, hobilerle veya günlük rutinde yaptığınız işlere yönelin özellikle öğleden sonra kişsiel alanlar adına daha desteklisiniz.

Akrep Yükselen veya Akrep Burcu:

Evde tadilat veya benzeri bir aksaklıkla ilgili önemli bir yapılanmayı başlatmak adına enerjiler uygun değil. Ailenizle vakit geçirmek adına şartlar uygun olmakla birlikte, yakın çevrenizle tartışmalara girmeden diyalog kurmaya çalışın. İletişimde hassas bir gün geçireceksiniz. Boğaz bölgenize ve alerjilere dikkat edin.

Yay Yükselen veya Yay Burcu:

Kısa yolculuklar, yakın çevrenize yapmanız gereken bir ziyaret açısından ani gelişmeler olabilir. Bugün düzenli olmak adına zorlanabilirsiniz. Çabuk dağılma, ele aldıklarınızı bir türlü toparlayamama söz konusu ki bir den fazla konuyu gün içinde halletmeye çalışmayın.

Oğlak Yükselen veya Oğlak Burcu:

Arkadaşlarla görüşmeler, çevrenizden destek almak, danışmanlık almak, şifa veya benzeri bir konuda veya tıbbı bir alanda tedavi başlatmak adına etkiler sizi destekliyor. Komplike ve karışık işleri bugüne denk getirmeyin.

Kova Yükselen veya Kova Burcu:

İş ve kariyer konularında, iletişimle ilgili alanlarda, teknolojik alımlar veya bağlantılar açısından yoğun bir gün olacak. Planlı olmakta zorlanmanız söz konusu. İşlerinizi planlı ele almak doğru olacaktır. Duygusal konularda bugün de dikkatli olmak yerinde olacaktır.

Balık Yükselen veya Balık Burcu:

Hastane ve benzeri yerlerde halletmeniz gereken işlerinizi düzenlemek, tamamlamak adına etkiler destekli. Ancak duygusal konuları, maddi işler bugün de mümkün olduğunca ele almadan günlük işleri tamamlayarak geçirmeniz daha doğru olacaktır.

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *