Astroloji sizin kendinize yaptığınız bir yolculuktur. Vedik Astroloji ise sizin ruhunuz vasıtasıyla kendi içinize yaptığınız bir yolculuktur. Astroloji haritanız ile kendi yolunuzun kaptanı olmak adına elinizi değerli argümanlarla güçlendirirsiniz. Zira kendinizi tanımak ve anlamak, kendi hayat yolculuğunuzda nereye gittiğinizi bilmek ve farkındalık kazanmak kişisel serüveninize tutabileceğiniz önemli bir ışıktır.

Vedik Astroloji Sanskritçe’de Jyotish, yani ışık demektir ve bir Jyotish uzmanı başkalarının hayatına ışık tutan kişidir. Hint Astrolojisi yolculuğumda tüm danışan ve öğrencilerimin, kısacası yolu benimle buluşan herkesin yaşamına bir ışık tutmak en büyük misyonumdur. Bu misyon çerçevesinde ülkemizde Vedik (Hint) astrolojinin tanınması, bilinmesi ve öğrenilmesi adına öğrencilerimle bilgilerimi paylaşmak, bu kadim öğretiyi anlamak isteyenlere kitaplar yazmak, danışanlarımın hayatlarına ışık tutmak, yol gösterici olmak amaçlarım arasındadır.

Doğum bilgileriniz sizin el yazınız kadar kutsal ve özenli korunması gereken değerli bilgilerdir. Kişisel bilgilerinizi ve bana aktardığınız her türlü özel alanlarınızı güvenli biçimde korumak ve isteğiniz dışında kimse ile paylaşmamak en önemli kuralımdır. Vedik Astroloji etik kurallarına astrolog sorumluluğu ile sahip çıkarım ve tüm bu değerleri öğrencilerime de aktarırım.  

Bir astrolog veya kişisel gelişim uzmanı öncelikle ona danışan veya özel bilgilerini aktaran  kişiye saygı duymalı, kendi fikir veya inançlarını, yaşam biçimini, kişisel görüşlerini danışanın kendi yolculuğu ile ayrı tutarak, öznel bir yaklaşımla, danışanın kaderi ve karmasına saygı göstererek, seanslar ve görüşmeler sırasında objektif ve etik olmayı bilmelidir. Sizin bilgileriniz, paylaşımlarınız hiç bir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılamaz ve izniniz olmadan hiç bir yerde tarafımdan yayınlanmaz.

Unutmayınız ki Astroloji Uzmanı olarak diğer bir çok astrolog gibi bu yolculukta uzun yıllara dayanan eğitim, emek, zaman ve kaynak harcadım. Bilgimi geliştirme istek ve hevesim ilk günkü gibi hala devam etmektedir. Bu nedenle Hint astrolojisine göre burcunuz (Ay ve Yükselen burçlar) dışında, bireysel haritalarınız, geleceğinizle ilgili öngörülerinizle alakalı talep ve bireysel sorularınızı mail veya sosyal medya üzerinden cevaplayamıyorum. Tüm bunlar danışmanlık konusudur. Vedik astrolojiyi merak edenler eğitimlerime katılabilir, kitaplarımı alabilir, workshop ve seminerlerime başvurabilir, bireysel danışmanlıklarımdan elbette faydalanabilirler. Ancak astroloji ayak üstü veya göz ucuyla size cevap verilecek bir konu değildir. Her danışanı özel bulurum ve bilgilerini önceden alarak, seans öncesi mutlaka haritasıyla ilgili çalışma yaparım. Ben nasıl ayak üstü, özensiz bir seans yapmıyorsam, yaptığım işe ve emeğime saygı gösterilerek, kimsenin de bana özensiz sorular sormamasını beklemekteyim. Bu konuda danışanlarıma gösterdiğim titizliği, danışan kişiden de beklemekteyim.

Yolunuz ışık sevgi ve aydınlık ile buluşsun.

Sevgilerimle.

Şebnem Ekşib

Astrolog ve Eğitimci

 

 

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *