Genel Yazılar

ASTROLOJİ EĞİTİMİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Vedik Astroloji Eğitimlerim

Vedik Astroloji 17 yıldır üzerinde çalıştığım, temeli çok eskilere dayanan, kadim bir astroloji türüdür. Çıkış yeri Hindistan olan Vedik Astroloji, esasen sizin kader yolculuğunuzu anlatır. Ülkemizde son yıllarda fark edilmeye başlanan bu astroloji türü, esasen çok eski bir astroloji türü olmakla birlikte hayatınızda ki kader noktalarınızı, dönüm zamanlarınızı, ruhunuzun hangi tekamül yani büyüme süreçleri için buraya geldiğini, sizi nelerin beklediğini, neleri değiştirip, neyi kabul etmeniz gerektiğini anlatır.

Vedik Astroloji hayatı anlatır.

 

Sizin bedeninizi, bedeninizde dikkat etmeniz gereken noktaları yani hastalık potansiyellerinizi, dünyevi alanlarınızı, bu alanlardaki yeteneklerinizi, kişiliğinizi, sizi nelerin beklediğini ve dönemlerinizi aktarabilirken, dikkat etmeniz gerekenleri ve sahip olduğunuz yetenek ve başarılarınızı dönemleri ile verebilir.

Tüm bunları anlatırken, bir yandan da size alternatif şifa yöntemlerinizi verir. Taşlar ve benzer konularla gezegenlerden aldığınız enerjiler için de düzeltebileceklerinizi idrak etmenizi sağlar. Oldukça kapsamlı bir konu olan Vedik Astroloji üzerine yazdığım Türkiye de örneği olmayan ayrıntılı kaynağı ülkemize kazandırdığım için çok mutluyum. İlgilenenler idefiks yayınlarından online veya kitapçılardan veya Astroloji Okulundan temin edebilirler.

Vedik astroloji öğrenmek, bu kadim ve mistik dili çözmek ve anlamak isteyenlere her yıl başlangıç sınıfları açmaktayım. Vedik astroloji eğitimlerim toplamda 18 ay sürmekte ve yaklaşık 2 sezonu kapsamaktadır. Eğitimlerimi İstanbul Caddebostan’da bulunan Öner Döşer Astroloji Okulunda vermekteyim. (www.astrolojiokulu.com)

Dersler her yıl, Eylül veya Ekim aylarında yeni sınıf açılarak başlangıç sınıfı şeklinde başlamaktadır. Ders içerikleri Başlangıç ve İleri teknikler olarak sunulmaktadır.

Başlangıç sınıfı 8 Ay sürmekte ve dersler hafta da 3 saat ve ayda 12 saat olarak verilmektedir. Hint astrolojisine giriş eğitimleri olarak da düşünülebilecek bu bölümde öğrencilere Hint Astrolojisinin başlangıç esas ve kuramlarını detaylı ama öz bilgi olarak aktarmaktayım.

Öğrenci birinci eğitim yılı sonunda yaz tatili arasını takiben ileri teknik bölümüne devam etmektedir. İleri tekniklerde Hint Astroloji’sinin detay kuralları, analiz çalışmaları ve ayrıntılı bilgiler aktarılmaktadır. Her dönem sonunda öğrenciye katılım belgesi verilir.

Her iki bölümü ve toplam 16 aylık süreci bitiren öğrenci ayrıca 2 aylık ustalık bölümü derslerine dilerse devam eder ve gireceği sınavdan başarılı olursa Uzman Sertifikası almaya hak kazanır.

Derslerin içerikleri ve ayrıntılı konu başlıkları Vedik Astroloji kitabımın arkasında veya Astroloji Okulu web sitesinde bulunmaktadır.

Kayıt ve bilgi için Astroloji Okulu 

www.astrolojiokulu.com

0216 386 73 96

Sevgilerimle

Şebnem Ekşib

Astrolog ve Eğitmen

Hint Astrolojisi Eğitimlerim Hakkında Detaylı Bilgi için Tıklayınız…

 

1 comment

  1. Tutku 23 Nisan, 2019 at 23:21 Cevapla

    Merhabalr sebnem hanim bu sene icerisinde gerceklesek bir egitiminiz, semineriniz veya buna benzer bir olusumunuz olucak mi? Tesekkurler

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *