GÜNLÜK ASTROLOJİ YAZILARIM

BU HAFTA VE PAZARTESİ ETKİLER NE DİYOR?

Bu Hafta ve Pazartesi Etkileri Ne Diyor?

Haftanın astroloji etkileri kaygılara, endişeli olma haline bilhassa Salı günü fazlasıyla zemin hazırlamakta. Hint Astrolojisine göre Merkür Aslan burcunda ilerlemekte ve bu durum sözlü ve yazılı iletişimde abartma, büyütme etkisi verir. Her söylenene inanmayın ve her hangi bir konuda emin olmadan hareket etmeyin.

Pazartesi ve Salı günü duygusal hassasiyetler artarken, net görmek ve değerlendirmek üzerine çok da objektif olamayabiliriz. Değerlendirmeniz gereken önemli bir durum varsa bu hafta dikkatli olun. Ay, karanlık fazında ilerlerken, sizi sezgisel olarak güçlendirir, fakat değerlendirme noktasında etkiler aynı oranda düzgün çalışmıyor. Salı günü Ay’ın içinden geçeceği takımyıldızı oldukça sert bir yıldızdır. Günlük etkileri aktarırken, salı günü tekrar değineceğim ama salı enerjileri toplumsal kaosa, kaotik ruh haline yatkın olabiliriz. Endişe duygusunu tetikleyecek durum ve kişilerden Salı, Cuma ve Cumartesi günleri uzak durmak faydalı olacaktır.

Salı günü sabah saatleri başta olmak üzere dikkatli olmak, öğleden sonraya kadar olan döngüde her hangi bir konuda başlangıç yapmadan, günü rutin işlerle geçirmeye çalışmak doğru olacaktır. Salı günü bu haftanın kritik günlerinden birisi.

Çarşamba ve Perşembe günleri Ay Aslan burcunda ilerlemeye başlayacak Satürn ile gergin bir bakış açısında olacak. Bu etkiyle sorumluluklar bizi daha fazla yorabilir ve iç mutluluklarımız adına tedirginlikler artabilir.

Cuma günü Ay tamamen soluk yani ışıksız alana geçmiş olacak. Hint Astrolojisinde göre Yeni AY (Amavasya) döngüsü başlamış oluyor. Cuma ve Cumartesi günleri korunma enerjilerine önem vermek ve içsel ve fiziksel olarak ruhumuzu ve bedenimizi yormadan hareket etmek doğru olacaktır.

Ayrıntıları günlük yorumlarımdan ayrıca her gün takip edebilirsiniz.

Güzel bir hafta geçirmeniz dileklerimle, Pazartesi gününe geçelim…

26 Eylül Pazartesi AY GÜNÜ

Haftaya Ay’ın Yengeç burcu yolculuğu ile başlıyoruz. Aile, ev, ülke ve vatanla ilgili alanlar, anneliğimiz, ebeveynlerimizle ilgili iş ve konular öne çıkıyor. Ay karanlık fazında ve Güneş ile kavuşuma yani Yeni AY döngüsüne doğru ilerlemekte. Teknik konularda daha rahat çalışan zihnimiz, ele aldıklarımızı her yönü ile görmekte zorlanabilir. Yeni Ay döngüsünün aktive olmaya başladığı bu hafta boyunca duygusal konularda dikkatli olmak bir yana, ele aldıklarımızda, başlattığımız işlerde bir durumu her yönü ile değerlendirmekte zorlanabiliriz.

Ay bugün Puşyami yıldızında konaklayacak. Bu yıldız kısa ve çabuk hareket etme eğilimi verirken, bugün başlayan olaylar durumlar çabuk gelişme ve ilerleme getirebilir. Sabır isteyen, sonuçları uzun vadeye yayılacak, hantal veya ağır ağdalı konu ve durumları bir tarafa bırakmak ve daha çok hız, pratik bakış açısı gerektiren işlere yönelmek doğru olacaktır.

Sezgisel olarak güçlüyüz. Bugün sezgilerinize güvenin ve iç sesinizin size ne fısıldadığına önem verin. Özellikle su grupları, Yengeç, Balık ve Akrep burçları bu konuda daha hassas olabilirsiniz. Spritüel konularla uğraşmak, farkındalıklarınızın ve sezgilerinizin daha güçlü olduğunu idrak etmek adına günün enerjileri kuvvetli çalışmakta. İnancınıza göre dua ve benzeri konulara vakit ayırmak çok hayrınıza olur.

Bugün detoks, arınma, şifa çalışmaları, astroloji konuları, mistik konular, her türlü tedavi ve iyileştirme isteyen alanlarla ilgilenmek günün destekli etkileri arasında geliyor.

Sabah saatleri duygusal konular, ilişkiler, romantik konular destelenmiyor. Yengeç ve Terazi burçları ile yükselen burçları burada olanlar daha dikkatli olsunlar.

Pazartesi günü etkilerini DUYGUSAL konularda hassas geçirebilecek burçlar: Yengeç, Terazi, Boğa ve Koç burçları veya yükselen burçları bu alanlarda olanlar.

Maddi konular veya iş, mesleki alanlar, günlük koşturmalar açısından Pazartesi günü; Terazi, Kova, Başak ve Boğa burçları daha yoğun olma potansiyeli taşımaktasınız.

Yay, Oğlak, İkizler ve Aslan burçları ile yükselen burçları bu noktalarda olanlar, hızlı hareket etmek isteyeceksiniz, iletişim kurduğunuz kişilere karşı biraz daha sabırlı olmak, durumlara kendi açınızdan bakmamak yerinde olacaktır Duygusal konuları ele almak yerine, hızlı hareket edebileceğiniz alanlarda olmak veya kişilerle görüşmek faydalı olacaktır.

Sevgilerimle.

Şebnem Ekşib

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz. 

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *