İlişki analizleri, birlikte olduğunuz kişiyle ilgili uyumunuzu ölçümleyen teknikleri içeren ve iki kişinin haritasında birleşen veya paralel giden unsurların çeşitli yöntemlerle incelenmesine dayanan bir analiz yöntemidir. Bu yöntem içinde kişilerin haritalarında öne çıkan burçların uyumlarına yönelik noktalar gözden geçirilir. Ancak diğer etkilerde olduğu gibi, unutulmamalıdır ki iki kişinin uyumlarının ölçüsü tek başına hangi burçlara ait oldukları ve bunların aralarında nasıl çalıştıkları değildir.

Burçlar, ilişkilerimizde hayatı algılamamız, olaylara bakış açımız, tepkilerimiz ve bazen aşka bakışımız açısından önemli ipuçları verirler kuşkusuz. Ama sonuçta sizin bir ilişkiyi yaşama şekliniz başta Venüs’ün haritanızda yerleşimine, Mars’ın Venüs ile çalışma biçimine, diğer gezegenlerin ilişki, evlilik ve duygusal alanlara yönelik kısımlarda nasıl konumlandıklarına bağlıdır. Hepsi ayrı ayrı ama bütünde bir arada dururlar. Tüm bunları yok sayıp sadece burçlara göre siz aşka şöyle ya da böyle bakıyorsunuz demek, güzel bir sofrada ki diğer yiyecekleri görmezden gelip, sadece çorba içip o sofradan kalkmaya benzer. 

Bir süredir burçların diğer burçlarla uyumlarının nasıl olduğuna dair mailler alıyorum. Bu nedenle bu konuda bir yazıyı sizlerle paylaşmaya karar verdim. Ama burçlar arası uyum etkilerine geçmeden önce bilmelisiniz ki; bu noktada öncelikli olan sizin kendi bireysel haritalarınızdır. Birazdan aktaracağım bilgiler, eğer haritanızda öne çıkan burcu biliyorsanız, bu burcun genel olarak diğerleriyleolan etkileşimini içermektedir. Bu etkileri yazarken, genel olarak bilinen enerjiler yanında, yıllardır süren görüşmelerimde edindiğim tecrübeleri de dikkate alarak aktarmaya çalıştım. Burçları okurken, güneş burcunuz (kendi öz burcunuz olarak bildiğiniz nokta) ve yükseleninizi veya Ay burcunuzu genel olarak dikkate alabilirsiniz. Burçların birbirleriyle olan ilişkisini Koç’tan başlayarak her biri ayrı bir yazı olarak düzenledim. Ulaşmak istediğiniz burcun ilgili linkine bağlanarak ulaşabilirsiniz. 

 

Koç Burcu İlişkileri
Boğa Burcu İlişkileri
İkizler Burcu İlişkileri
Yengeç Burcu İlişkileri
Aslan Burcu İlişkileri
Başak Burcu İlişkeri
Terazi Burcu İlişkileri
Akrep Burcu İlişkileri
Yay Burcu İlişkeri
Oğlak Burcu İlişkileri
Kova Burcu İlişkileri
Balık Burcu İlişkeri

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *