Genel Yazılar

DANIŞMANLIK ALMAK SİZE NE KAZANDIRIR?

Danışmanlık Almak Size Ne Kazandırır?

Vedik Astrolojisine göre “Yıldız Haritası” dediğimiz doğum haritanıza baktırmak veya Yıldız Haritası Analiz Seansı almak öncelikle kendinize verdiğiniz bir hediyedir.

Vedik Astroloji sisteminde hepimizin bir tekamül yolculuğu olduğuna inanırız. Bu yolculukta kendi potansiyellerinizi öğrenmek adına hayatınıza ışık tutacak önemli yollardan birisi de kuşkusuz astroloji ile yaşamanıza ışık tutmanızdır.

Hayat yolculuğunuza farklı açıdan bakarak karmanız, kadersel alanlarınız kadar değiştirebileceğiniz ve fark edeceğiniz alanlarınızı da bir bütün olarak inceleyerek, size bir yol haritası sunmaktayım. Bu yol haritası size düzeltmeniz gereken alanlarınızı gösterirken, önünüzdeki dönemlerde sizi nelerin beklediğini ve nerede, ne zaman, ne yapmanız gerektiği konusunda bir anlamda uyaran, destek alacağınız bir pusula gibidir.

ANALİZ SEANSLARINI NASIL YAPIYORUM?

Danışmanlık seanslarımı İstanbul Bağdat Caddesi Caddebostan da bulunan ofisimde uygulamaktayım. 

Yoğunluğum nedeniyle bu dönemde analizlerimi sadece yüz yüze uyguluyorum.

Şehir dışında ve yurtdışında yaşayanlar için Skype üzerinden görüntülü analiz uygulamaktayım.

Analiz seansım bir buçuk saat sürmektedir ve önceden doğum bilgilerinizi almaktayım, randevu ile çalışıyorum.

Seans sırasında ses kaydı alabilir veya not tutabilirsiniz. Ses kaydı için cep telefonunuzu kullanabilir veya kayıt cihazı getirebilirsiniz.

Randevu için;  0216 350 14 05 den (sabah 10 ile akşam 19 arasında) arayabilirsiniz.  Randevu için asistanım Belgin Hanım size yardımcı olacaktır.  Danışmanlık Seansları İçin: 0216 350 14 05 veya 0530 593 71 31

Yolunuzun sevgi ve ışık ile aydınlanmasını dilerim.

Sevgilerimle.

ŞEBNEM EKŞİB

Astrolog ve Eğitmen

12 comments

  1. Ayşe 9 Ağustos, 2017 at 17:20 Cevapla

    Merhabalar,
    Danışmanlık ücretinizi ve kapsadığı alanları öğrenmem mümkün mü? Tek konu ve genel analizler şeklinde ayrı çalışmalarınız var mı? Bir de İstanbul dışındakiler için, skype dışında, yazılı ya da video şeklinde rapor sunmanız imkansız mı?
    Teşekkürler

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *