Genel Yazılar

DANIŞMANLIK ALMAK SİZE NE KAZANDIRIR?

Danışmanlık Almak Size Ne Kazandırır?

Vedik Astrolojisine göre “Yıldız Haritası” dediğimiz doğum haritanıza baktırmak veya Yıldız Haritası Analiz Seansı almak öncelikle kendinize verdiğiniz bir hediyedir.

Vedik Astroloji sisteminde hepimizin bir tekamül yolculuğu olduğuna inanırız. Bu yolculukta kendi potansiyellerinizi öğrenmek adına hayatınıza ışık tutacak önemli yollardan birisi de kuşkusuz astroloji ile yaşamanıza ışık tutmanızdır.

Hayat yolculuğunuza farklı açıdan bakarak karmanız, kadersel alanlarınız kadar değiştirebileceğiniz ve fark edeceğiniz alanlarınızı da bir bütün olarak inceleyerek, size bir yol haritası sunmaktayım. Bu yol haritası size düzeltmeniz gereken alanlarınızı gösterirken, önünüzdeki dönemlerde sizi nelerin beklediğini ve nerede, ne zaman, ne yapmanız gerektiği konusunda bir anlamda uyaran, destek alacağınız bir pusula gibidir.

ANALİZ SEANSLARINI NASIL YAPIYORUM?

Danışmanlık seanslarımı pandemi süreci nedeniyle bu dönemde sadece online olarak Skype üzerinden görüntülü olarak vermekteyim. Analiz seansım bir buçuk saat sürmektedir ve önceden doğum bilgilerinizi almaktayım, randevu ile çalışıyorum.

Randevu ve Danışmanlık Seansları İçin: 0530 593 71 31

Yolunuzun sevgi ve ışık ile aydınlanmasını dilerim.

Sevgilerimle.

ŞEBNEM EKŞİB

Vedik Astrolog, Eğitmen ve Yazar 

13 comments

 1. Ayşe 9 Ağustos, 2017 at 17:20 Cevapla

  Merhabalar,
  Danışmanlık ücretinizi ve kapsadığı alanları öğrenmem mümkün mü? Tek konu ve genel analizler şeklinde ayrı çalışmalarınız var mı? Bir de İstanbul dışındakiler için, skype dışında, yazılı ya da video şeklinde rapor sunmanız imkansız mı?
  Teşekkürler

 2. Elif Çetin 15 Eylül, 2020 at 16:54 Cevapla

  Merhaba Şebnem Hn.
  Danışmanlık ve Rektifikasyon ücretleriniz ile ilgili bilgi alabilir miyim?
  Teşekkürler.

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *