Bu Hafta Terazi Burcunda Gerçekleşecek Dolunay Hangi Etkileri Vurguluyor?

Terazi Dolunayı ile ışığın yükseldiği bir haftaya giriyoruz. Ay hızla büyürken Perşembe gününden itibaren parlaklığı doruk noktasına ulaşacak ve Cuma günü öğle saatlerinde Vedik Astrolojiye göre Terazi ve Koç burçlarının 5 derecesinde Chitra ve Aşwini yıldızlarının gücünü yanına alarak dolunay döngüsü tamamlanacak.

Haftanın ilk iki günü özelikle pazartesi günü ilişkiler ve duygusal alanlar öne çıkarken Terazi dolunayı adale ve denge ihtiyaçlarını ve beklentilerini en yüksek perdeye taşıyacak. Karmik gezegenler Rahu ve Ketu’nun “Vargottama” dediğimiz baskın bir enerjide hafta boyunca aktif kalmaları ile karmik etkiler de güçlü şekilde devrede olacaklar.

Dolunay’ı Rahu ve Ketu görünümde tutacaklar. Bu durum karmik bir sürecin bir anlamda tamamlanıp, olgunluğa erişmesi ile yeni bir döngünün hızlı bir şekilde başlamasına işaret etmekte. Bireysel hayatlarımızda karma çözülmesi dediğimiz özel etkiler çok aktif. Bekleyen, ilerlemeyen veya bizim kendi tıkanıklıklarımız ve korkularımız ile besleyerek atmadığımız adımlar, gitmediğimiz noktalar yaşamlarımızda yeniden yüzleştiğimiz alanlar olurken, değişimin hızlı olduğu bir dönem geçirmekteyiz.

Tutkulu ve ne istiyorsak derinden arzularla besleyeceğimiz bir hafta giriyoruz. Öte yandan denge ihtiyacının, hayatlarımızdaki belirsiz olan ne varsa tüm bu alanların düzene girmesi isteğinin de arttığı bir süreç olacak. Terazi adaletle ilgili bir burçtur ve Ay’ın dolunayı tamamlayacağı yıldız Chitra isteklerimiz adına bizi daha mücadeleci kılan bir enerjiyi anlatır. İlişkiler adına zor bir yıldızdır. Huzursuz yapısı etkindir. Bu nedenle Dolunay enerjisinin aktif olacağı hafta ortasından bilhassa Perşembe gününden itibaren ilişkiler adına hassas etkiler söz konusu ki neyi biriktirdiğinize veya ilişkilerinizde özgürleşmek istediğiniz alanlara dikkat edin, bu alanlar bu hafta gündeminizi oluşturabilir.

Kişisel bakım ve benzeri bir konuda planlarınız varsa bu hafta ay hızlı biçimde büyüme fazında, bu dönemlerde ki saç kesimleri, tüylerle ilgili kişisel bakımlarda büyüme hızlı şekilde olacağı için aldığınız sonuç kısa sürer. Bu hafta acil değilse kişisel bakımla ilgili özellikle saç kesimi, tüylerle ilgili bakımları bekletin ve önümüzdeki hafta (Nisan’ın son haftası) ayın küçülme fazından yararlanmaya çalışın.

Türkiye gündeminden haftaya baktığımızda Dolunay belirsizlikleri kaldırır, yarım ne varsa tamamlanmasını sağlar. Bir süredir devam eden seçim sonrası belirsiz ortam artık netleşerek sonuca geçecek. Piyasalar ve ekonomik etkiler açısındansa maalesef etkiler çok destekli değil. Öncelikle dolunayın gerçekleşeceği yıldız ve padaları piyasalar ve parasal iniş çıkışlar adına gergin, bu nedenle hafta sonuna doğru dolunay süreci ve arkasından gelen 10 günlük süreçte piyasalarda hareketlilik olabilir.

Dolunay ülke haritasında borsa, spekülatif yatırımlar alanını etkiliyor. Ayrıca sanat dünyası, gençler, eğitimle ilgili konular, eğitim alanları daha vurgulu olacak. Sanat dünyasıyla veya bilinen bir sanatçıyla alakalı bir haber veya gündem vurgulu olabilir. Borsa ve spekülatif yatırımlar adına dolunay sonrası 10 günlük dönem dikkatli yatırımlar yapma süreci olarak öne çıkmakta.

Bu hafta ticari konular, yeni adımlar, ticari başlangıçlar, her hangi bir konuda ki başlangıç, açılışlar ve benzeri durumlar için Çarşamba destekli etkiler söz konusu…

Perşembe ve Cuma günleri ise dolunay enerjisinin en yoğun olduğu iki gün olarak dikkat gerektiriyor. Perşembe günü duygusal baskının artacağı, enerjinin yüksek olduğu ama en yöne gideceğinizi bilmekte, doğru seçimi yapmakta zorlanabileceğiniz bir gün olarak ekstra dikkat gerektiriyor.

Daha detayda bakarsak, bu hafta Pazartesi günü, Perşembe günü ve Cuma günü saat 14 e kadar olan zamanlar yeni başlangıçlar için destekli değil.

Haftanın enerjilerinden yoğun etkilenecek burçlar arasında ilk sırayı Terazi ve Koç’lar çekmekte. Ateş ve hava elementleri yani Koç, Aslan ve Yay ile Terazi, Kova ve İkizler yeni bir sürece hızlı başlıyor ve hayatlarınızda önemli tamamlamaları deneyimliyorsunuz.

Haftanın etkileri gün bazında bize en anlatıyor bir bakalım ve ayrıca burçlara göre ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.

15 Nisan Pazartesi günü

Balık, Kova, Aslan ve Başak burçları duygusal gelgitlere açık olabilirsiniz. Duygusal konularda bugün karar vermek için doğru zaman değil.

Ay büyüyor ve dolunaya doğru gidiyor ve bugün Vedik Astroloji de Aslan burcunda konaklıyor. Ancak Pazartesi günü Venüs’ün hayli sıkıntılı bir derecede seyir edecek olması Kova, Balık ve Aslan burçları için ilişkiler, parasal konular adına dikkat etmek gerektiğini vurguluyor. Bugün lüks alımlar, maddi konular, parasal işlerde risk almayın ve karar verirken iyi düşünün.

Pazartesi günü Venüs Atma Karaka ve ilişkiler gündelik ve kişisel hayatımızda odak noktamız olurken, ikili ilişkilerde huzursuzluklar artabilir. Ay Magha yıldızında zor bir aralıktan geçecek. İlişkilerde ele aldıklarınıza empati ile bakmak, durumları her yönü ile değerlendirmek kolay olmaz. Gururun ve ben bilirim etkisinin arttığı bir gün olarak, kişisel ilişkilerinizde daha esnek olmaya, önemli bir konuyu bugüne alıp çözmeye çalışmayın zira karşı tarafla anlaşmak veya uzlaşmak zor olabilir.

Kamuyla ilgili işler, adımlar ve başlangıçlar adına destekli etkiler söz konusu. Sizin önemli biriyle görüşme ve benzeri adım için şartlar uygun olabilir ama anlaşma, sözleşme veya imza için günün etkileri çok uygun değil. Bilhassa öğleden sonra biraz daha dikkatli olmakta fayda var.

16 Nisan Salı günü

Aslan ve Kova burçları günü dinlenerek geçirmeye bakın.

Venüs artık Balık burcuna ulaştı ama hala derecesi zayıf ilerlemekte. Salı günü Vedik astrolojisine göre Ay halen Aslan burcunda ilerliyor ancak farklı bir yıldıza geçti. PurvaPhalguni yıldızında ilerleyen Ay, bize dinlenme, rahatlama, biraz daha sakin ortamlarda bulunma uyarısında bulunuyor.

Salı günü normalde Mars etkisindedir. Mars Salı günlerinden sorumludur. Ancak bu hafta diğer gökyüzü işaretleri, Mars’ın dinamik ve aktif enerjisini dikkatli kullanmak gerektiğini, bedeni ve zihni yormadan ilerlemek gerektiğini anlatmakta. Çalışıyorsanız Salı günü aşırı aktif ve yoğun bir tempoda geçirmeyin, daha çok işleri toparlayarak günü yönetmek uygun olacaktır. Yapmanız gereken iş ziyaretleri, kontaklar, görüşmeler adına destekli olursunuz ama bir durumdan diğerine koşturmak için günün şartlar uygun değil.

Çalışmıyorsanız, Salı gününü sosyal işler ve konularla geçirin. Dinlenin, ağır işler yapmayın, çevrenizle görüşebilir, kendinize vakit ayırabilirsiniz. Ama zor ve karışık işleri bugüne almamak doğru olur.

17 Nisan Çarşamba günü

Ay Başak burcunda planlı olmak için ideal bir gün olacak…Başak ve Balık burçları için şans etkilerinin yükseldiği bir gün olacak.

Venüs derecesini toparladı ve yaklaşık 3 haftalık dönemde Balık burçlarına destek verecek. Bugün ticari konular, yaratıcı enerjiler, yeni bir başlangıç yapmak, bir konuda adıma atmak için destekli etkilerden geçeceğiz. Ay Başak burcuna geçti ve günlük işler, planlamalar, her türlü organizasyon ve iş alanları için gün boyunca çok destekli olacak. Öncelikle Ay ve Merkür arasında paravartan yoga yani karşılıklı ağırlama söz konusu ki Başak ve Balık burçları için hayli aktif ve şanslı bir gün olabilir. Balık, Başak, İkizler, Yay, Kova, Boğa ve Akrep burçları günün enerjilerini iyi kullanabilirler. Beklemedikleri yerlerden güzel destekler alabilirler. Diğer yandan tüm burçlar için bu haftanın en aktif ve destekli günü Çarşamba olarak dikkat çekmekte.

18 Nisan Perşembe günü

Dolunay öncesi gerginlikler artabilir. Başak, Terazi, Balık burçları özellikle dikkat etsinler…

Dolunay öncesi günlere fırtına öncesi sessizlik denir, bunun nedeni dolunay ve yeni ay enerjilerinin olduğu günler gökyüzü dengesizdir, bu süreçte bir gün öncesi ve dolunayın bitiş zamanlarına dikkat etmek gerekir. Perşembe günü sert bir gün olabilir ki bugünü daha sakin ve rutin işlerle geçirmek, önemli bir başlangıcı bugüne almadan hareket etmek önemli olacak. Bu etki Perşembe gününün tamamını etkilerken, Cuma saat 14.30 a kadar devam edecek. Terazi ve Koç etkileri yüksek biri iseniz dolunay enerjisinden ve haftanın etkilerinden daha yoğun nasipleneceksiniz.

19 Nisan Cuma günü

Terazi Dolunay’ı bugün tamamlanıyor…

Vedik Astrolojiye göre Terazi burcunun 5 derecesinde Çitra yıldızının 4. Padasında gerçekleşecek Dolunay spritüel konular, psişik alanlar adına çok aktif olacak. Gizem ve gizlenen şeyler adına dolunay olaylara ve durumlara ışık tutacak, gerçeklerin açığa çıkması, haksızlığa uğradığınız bir konuda sonuca ulaşmanız, rahatlamanız adına etkin bir dolunay yaşanırken, ilişkiler, evlilikler, duygusal beklentileriniz, ilişkilerinizle bağlantılı bilmeniz anlamanız, görmeniz gereken bir durumun fark edeceğiniz şekilde önünüze düşmesi olası.

Çitra yıldızı ilişkiler adına koşulları zorlar, beklentileri yüksek tutar. İlişkilerinizde beklentilerinizin yükseldiği, her şeyi daha net biçimde fark edip, karşı tarafa belli ettiğiniz durumlar yaşayabilirsiniz.

Sezgiler ve fark edişlerde büyük gelişmeler olabilir. Rüyalar, hissiyatlar, özel ve derin sezgiler öyle güçlenecek ki hissedip, yaşadıklarınıza, size farklı şekilde gelen veya önünüze düşen bilgilere çok şaşırabilirsiniz.

Perşembe gününden itibaren başlayacak Dolunay enerjisi ile iç enerjileriniz yükselirken, denge ihtiyacınız artacak. Hayatınızdaki dengesizlikler, sizi yoran kişiler, ilişkilerden ani şekilde kopma isteği artabilir. Dolunay enerjisi Güneş tarafında Uranüs ile kontakta gerçekleşiyor ki aniden ve beklenmedik sürpriz gelişmeler kapınızı çalabilir.

Dolunay’ın özgürleşme isteğini, sizi sıkan, daraltan ne varsa hepsinden kurtulma güdünüzü de harekete geçirebilir. Özellikle boğucu ilişkiler, hep tek taraflı özverinin beklendiği birlikteliklerde kendini baskı altında hisseden taraf beklenmedik tepkiler verebilir. Bu nedenle özellikle hafta ortasından itibaren ilişkilerinizde daha dikkatli olun ve karşı tarafa alan bırakarak, meselelerin üzerine gitmeyin veya aynı şartları zorlamayın. Karma enerjilerinin çok aktif olduğu günlerden geçiyoruz. Bu süreçler kabul etmediğimiz, yüzleşmediklerimizle bizi hızlı şekilde bir araya getirme eğiliminde ki neden başıma geliyor duygusundan çıkıp, neyi anlamam lazıma dönmemiz önemli olacak.

Vedik Burçlara göre Dolunay Haftası Ne Diyor?

Koç Yükselen / Ay Burcu Koç    

Hızlı bir tempoda geçireceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Kendiniz ortaya koymak, ifade etmek veya bir konuda net şekilde belirgin bir karar vermek eğiliminde iseniz hızlı kararlar içine girebilirsiniz. Dolunay süreci size ani ve beklenmedik birçok değişimi ve gelişmeyi getirme eğiliminde. İlişkiler ve duygusal alanlarda hayli yoğun bir süreç olacak. Sadece duygusal ilişkilerinizde değil, her türlü ikili ilişkinizde, arkadaşlarınızla kontaklarınızdan, iş ortaklarınıza kadar birçok konuda hızlı gelişmeler, yeni kararlar ve radikal adımlar atabilirsiniz. Duygusal konularda ise önemli kararlar içinden geçmeniz söz konusu ki özellikle evlilik ve ilişkilerinizde yeni bir döneme geçiyorsunuz ve kendi beklentilerinizle uymayan kişi veya durumlara kararlı tepkiler verme eğiliminiz var. Perşembe gününe dikkat edin, Perşembe günü tamamı ile Cuma öğle saatlerine kadar sakin ve mantıkla kararlar vermeye çalışın.

Haftanın etkileri ve burcunuzla ilgili ayrıntılara Youtube kanalımdan ayrıca ulaşabilirsiniz…

Boğa Yükselen / Ay Burcu Boğa

Çalışma alanlarınızda yüksek bir tempoda olabilirsiniz, meslektaşlarınızla bağlantılarınızda hayli hareketli bir dönem geçirebilirsiniz. Düşmanlıklar, rekabet ettiğiniz kişilerle bağlantılı kritik bir süreç geçirebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız veya size hizmet eden kişilere dikkat edin. Sizden gizlenen bir konu veya durumdan ani şekilde haberdar olabilirsiniz. Duygusal açılardan daha sakin ve akıllıca olmanız faydalı olacaktır. İç gözlem yapmak, sezgilerinizin artması ve daha önce fark etmediklerinizi aniden anlama açısından hayli etkin olacak. Ancak sağlığa çok dikkat etmelisiniz. Tansiyon ve benzeri sorunlarınız varsa bu hafta daha dikkatli olmakta fayda var. İş ve meslek alanlarınızda temponuz artacak ancak dinlenmeye, kendinize iyi bakmaya önem vermelisiniz. İşle veya gündelik işlerinizle uğraşırken, kendinizi ön planda tutarak bu hafta ek sorumluluk almayın, kendinizi biraz daha merkeze almaya gayret edin. Uyku düzeninize ve genel olarak yaşam kalitenize daha fazla önem vermeye gayret edin.

Haftanın etkileri ve burcunuzla ilgili ayrıntılara Youtube kanalımdan ayrıca ulaşabilirsiniz…

İkizler Yükselen / Ay Burcu İkizler

İlişkiler, aşk hayatınız, aşk ilişkilerinize odaklanmanız artabilir. Dikkatinizi partner veya birlikte olduğunuz kişiye daha fazla odaklama eğiliminiz yüksek olacak. Diğer yandan çocuk sahibi iseniz, çocuklarla ilgili hızlı gelişmeler içinden geçeceksiniz. Onlarla ilişkilerinizde daha sabırlı ve sakin olmak da önemli bir nokta. Beklentilerinizle veya bir süredir çocuğunuzla ilgili düşündüğünüz bir konuda ondan beklenmedik bir tepki veya farklı bir istek gelebilir ki bu süreci çocuklarınızla ilişkilerinizde daha sakin ve dikkatli yürütmekte fayda var. Aşk ve ilişkilerde ise ummadığınız gelişmelerden geçebilirsiniz. Ani şekilde bir beraberlik hayatınıza dahil olabileceği gibi, yarım yamalak giden bir ilişkiniz de birden son bulabilir. Özgürleşme arzunuzun arttığı bir döneme girdiğiniz, size yük gelen, yoran ilişki veya kişilerle yollarınızı ani şekilde ayırma kararları içine dolunay sizi dahil edebilir. Ayrıca kendinizi ortaya koyma ve bir konuda daha belirgin olmak istiyorsanız dolunay bu hafta sizi destekleyecek.

Haftanın etkileri ve burcunuzla ilgili ayrıntılara Youtube kanalımdan ayrıca ulaşabilirsiniz…

Yengeç Yükselen / Ay Burcu Yengeç

Ev yuva alanlarınız öne çıkıyor…

Ev ve yuva alanlarınızla ilgili vermeniz gereken bir karar veya benzer bir durumla ilgili radikal kararlar, birden gelişen olaylarla ani bir şekilde hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Eviniz, aileniz, ebeveynlerinizle ilgili konularda gelişmeler içinde olacaksınız. Dikkatiniz bu konulara bu hafta dolunay ile daha fazla odaklanabilir. Taşınma, yeni bir yere gitme, şehir veya semt değiştirme, ev değiştirme gibi evinizle ilgili önemli bir kararda hareket etme veya bu konularda belirgin bir destek almanız da söz konusu. Dolunay döngüsünde kendi alanlarınıza, evinize, ailenize, kişisel alanlarınıza biraz daha dikkatinizi vermek, zaman ayırmak gerektiğini de vurgulamakta. Diğer yandan iş ve kariyer alanınızda ikamet eden Güneş ile dolunay sürecinde öne geçmeniz, kendinizi daha net ortaya koymanız söz konusu olacak. Tanıtım yapmak, pazarlamak, anlatmak, ortaya koymak istediğiniz bir durum, proje veya işiniz varsa bu hafta Perşembe hariç hayli etkin zamanlardan geçeceksiniz.

Haftanın etkileri ve burcunuzla ilgili ayrıntılara Youtube kanalımdan ayrıca ulaşabilirsiniz…

Aslan Yükselen / Ay Burcu Aslan

Sürpriz gelişmeler olabilir…

Bu haftanın etkileri ve dolunay yakın çevreniz arkadaşlarınız, kardeşleriniz, sizin için önemli kişilerle bağlantılarınız, bu kişilerle ilişkilerinizin daha vurgulu olabileceği bir süreci getirebilir. Diğer yandan girişimleriniz, yapmak istedikleriniz bir süredir planladıklarınızın beklenmedik biçimde önünüze gelmesi, sizin için önemli konularda fırsatlar yakalamayı destekleyen bir dolunay döngüsü yaşayacaksınız. Hızlı gelişmeler içinden geçebilirsiniz. Eğitim konularıyla uğraşıyorsanız, bu konuda planlarınız varsa, akademik çalışmalar, yazma, bir eser ortaya koyma planlarınız bulunuyorsa harekete geçmek için yine destekli olacaksınız. Beklenmedik seyahatler, aniden beliren kısa bir yolculuk söz konusu olabilir. Tempolu bir hafta içinden geçerken, planlarınızın hızlı bir biçimde aktif hale gelmesi söz konusu olacak.

Haftanın etkileri ve burcunuzla ilgili ayrıntılara Youtube kanalımdan ayrıca ulaşabilirsiniz…

Başak Yükselen / Ay Burcu Başak

Parasal konularda gelişmelere açık olacaksınız.

Başkalarından beklediğiniz paralarınız varsa, krediler, beklediğiniz ödemesi gelmiş borçlar vs gibi etkin bir hafta geçirebilirsiniz. Ailenizden veya eşinizden gelebilecek parasal destekler de yine söz konusu olabilir. Dolunay süreci sizi maddi alanlara fazlasıyla odaklayabilir. Maddi konularda dikkatli olmanız ve para işlerinizde riske girmeden hareket etmeniz doğru olacaktır. Bu hafta ilişkileriniz adına da hızlı gelişmeler yaşanabilir. Bir süredir sizi yoran, zorlayan bir ilişkiden, bir arkadaşlıktan aniden ayrılma, kopma kararı alabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili daha net beklentiler içine geçtiğiniz bir döneminiz başladı. Bu süreçte hafifleme ve kendi ihtiyaçlarınızı daha belirgin kılarak, fazla özveride bulunduğunuza inandığını konularda sınırlarınızı ortaya koyma eğilimleriniz artacak. Perşembe günüden itibaren kazalara ve aksiliklere dikkat etmek, Perşembe gününü daha çok rutin konularda geçirmek doğru olacaktır. Cuma öğleden sonradan itibaren rahatlayacaksınız.

Haftanın etkileri ve burcunuzla ilgili ayrıntılara Youtube kanalımdan ayrıca ulaşabilirsiniz…

Terazi Yükselen / Ay Burcu Terazi

Dolunay burcunuzda gerçekleşiyor.

İkili ilişkileriniz adına hareketli bir hafta olacak. Ayrıca iş ve benzeri alanlarda iş ortaklıkları, yeni projeler, yeni yapılanmalara başlayacağınız, bu konularda hızlı gelişmeler içinden geçeceğiniz bir döngüyü dolunay ile başlatmış olacaksınız. Duygusal alanlarda vurgulu olacak dolunay ile evlilik kararları alabilir veya ilişkinizde ki beklentinizi değiştirebilirsiniz. Süregelen ilişkinizde memnun olmadığınız alanları daha fazla vurgulamanız söz konusu. Yine evlilikte eşiniz veya partnerinizle bağlantılı daha önce görmediğiniz fark etmediğiniz bir durumu net şekilde görmeniz, anlamanız da olası. Bekarsanız, beklemediğiniz birinin size olan ilgisini fark edebilirsiniz. Dolunay süreci size özellikle ilişkilerde daha baskın, kendinizi önemseyeceğiniz bir dönem getirecek. Adım atmaktan, karar almaktan çekinmeyeceğiniz bir dönem yaşayabilirsiniz. Yurtdışı kontakları, yurtdışıyla ilgili iş veya eğitim planlarınız varsa yine dolunayla beraber bu hafta önemli gelişmeler yaşanabilir.

Haftanın etkileri ve burcunuzla ilgili ayrıntılara Youtube kanalımdan ayrıca ulaşabilirsiniz…

Akrep Yükselen / Ay Burcu Akrep

Maddi konularda tedbirli olun…

Gelir gider dengelerinizi iyi ayarlamanız gereken bir hafta geçireceksiniz. Gelirleriniz ile ilgili beklentileriniz ile sonuçlar birbirini tutmayabilir. Bu nedenle özellikle parasal konularda planlı ve dikkatli olmanız gereken bir hafta söz konusu olabilir. Duygusal dalgalanmaların yüksek olduğu bir hafta geçireceksiniz. İlişkiler, duygusal konular hafta ortasına kadar yoğunlaştığınız konular arasında olabilir ancak perşembeden itibaren mümkünse kalabalıklardan uzak durun, biraz daha kendinizle kalmak iyi gelebileceği gibi size stres ve sorun getiren insanlardan uzak durmak gerekebilir. Cumartesi’ye kadar sürecek bu döngüde kişisel alanlarınızda kendinizle kalarak daha rahat olabilirsiniz. Dolunay spritüel olarak sizi oldukça yüksek bir frekansta tutacak. Rüyalar, hissedişler aşırı artabilir. Hisleriniz sizi bile şaşırtabilir. Pisişik saldırılara karşı biraz daha tedbirli olun ve bu nedenle dolunay döngüsünün aktif olduğu Perşembe ve Cuma günlerini rahat ettiğiniz ortamlarda kişisel alanlarınızda geçirmeye çalışın.

Haftanın etkileri ve burcunuzla ilgili ayrıntılara Youtube kanalımdan ayrıca ulaşabilirsiniz…

Yay Yükselen / Ay Burcu Yay

Girişimleriniz hızlanıyor…

Yakın çevreniz, aileniz ve kontaklarınız adına yoğun bir tempo içinde haftaya başlıyorsunuz. İletişim açısından aktif bir hafta olacak, Perşembe gününe kadar telefon trafiği, görüşmeler, iş görüşmeleri ve toplantıları ve kontakları açısından hayli aktifsiniz. Perşembeden itibarense eğitim, akademik konular, kişisel gelişim gibi konularda uğraşılarınız varsa gelişmelere açık bir hafta geçireceksiniz. Yurtdışı planları, yurtdışı gezisi bu dönemde planlarınız dahilinde ise gelişmeler olabilir. Yayıncılık, yazma konularında planladığınız işler varsa destekli etkilerden geçeceksiniz. Bu hafta girişimleriniz, bir süredir planladıklarınız beklenmedik gelişmelere çok açık olduğunuz, sürprizlere dönük bir hafta var sizin için.

Haftanın etkileri ve burcunuzla ilgili ayrıntılara Youtube kanalımdan ayrıca ulaşabilirsiniz…

Oğlak Yükselen / Ay Burcu Oğlak

Ev ve kariyer konuları dolunay da öne çıkacak…

Ev ve aile konuları sizin için bu hafta öncelikli alanlarınız arasına geçebilir. Perşembe gününden itibaren daha net şekilde ev ve kariyer alanlarınız daha aktif olmaya başlarken, ev ve aileyle ilgili vermeniz gereken bir karar, atmanız gereken bir adım varsa hızlanacak. Bir süredir iş alanlarınızda belirsiz giden konular daha net ve kendinizi ortaya koyabileceğiniz bir sürece geçmenizi sağlayan dolunay enerjisi ile aktif olacak. Kararsızlıklarınız belirgin bir hale geliyor. İşinize ve iş konularına odaklanıp, dikkatinizi daha yoğun şekilde kariyerinizle ilgili hedeflerinize kaydırmanız gereken bir sürecin başındasınız. Dolunay iş değişiklikleri, işle ilgili hızlı kararlar adına tempolu geçecek. İşinizde var olan sıkıntılar daha vurgulu hale gelebilir, bu süreci dikkatli yönetin. Diğer yandan yeni iş teklifleri, yeni bir alana, firmaya başlama ve benzer konularda hareketli bir hafta olabilir. Başlangıçlara açık bir dönem var önünüzde. Kararsızlıklardan kurtulabilirseniz, kendinizi daha net ortaya koyma adına şansınız yükseliyor.

Haftanın etkileri ve burcunuzla ilgili ayrıntılara Youtube kanalımdan ayrıca ulaşabilirsiniz…

Kova Yükselen / Ay Burcu Kova

Yolculuklar artabilir…

Maddi konularda pazartesiden çarşambaya kadar olan dönemde dikkatli olun. Benzer şekilde biri ile yapmanız gereken bir konuşma, bir süredir söylemeyi planladığınız bir açıklama varsa çarşambaya kadar beklemek daha doğru olabilir. Çarşamba günü etkileri, ticari konular, girişimler ve parasal alanlarla ilgili destekli etkilerden geçeceğinize işaret etmekte. Ancak Perşembe ve Cuma günlerini yani dolunay döngüsünü biraz daha sakin ve akıllıca yönetmekte fayda var. Eğitim, sosyal medya veya benzer bir konuda pazarlama, tanıtım gibi planlarınız varsa bu hafta ortası ve cumartesi günleri enerjiler destekli. Kişisel alanlarınızın öne çıktığı bir hafta yaşarken, yakın çevrenizden gelecek destekler ile sizin için önemli bir konuda bir tamamlama, sonuç alma yaşayabilirsiniz.

Haftanın etkileri ve burcunuzla ilgili ayrıntılara Youtube kanalımdan ayrıca ulaşabilirsiniz…

Balık Yükselen / Ay Burcu Balık

Değişimlere uyumlanacaksınız…

Burcunuza Çarşamba gününden itibaren derecesini düzelterek yerleşen Venüs ile dikkat çekeceğiniz, ilgiyi üzerinize toplayacağınız bir dönem başlıyor. Maddi konularda keza para alanlarınız güneş desteği alıyor ki beklenmedik değişimlere açık bir döngünüz olsa da kişisel enerjinizin yüksek olması, kronik problemleri bile hızlı şekilde çözmenizi sağlayacak enerjiyi ve şansı size sağlayacak. Perşembe gününe kadar ikili ilişkiler, anlaşmalar, teklifler, yeni bir iş girişimi, partner veya eşinizle bağlantılı konular, bu alanlarda beklediğiniz bir haber veya sonucun size ulaşması adına hareketli zamanlar olacak. Perşembe’den itibaren dolunay döngüsünde duygusal hassasiyetleriniz artabilir, özellikle duygusal iniş çıkışlar adına dolunay döngüsünü iyi yönetmeniz gerekse de hafta sonundan itibaren iç dengelerinizi daha iyi kontrol edebileceksiniz. Bu hafta Perşembe günü ile Cuma öğlen yaklaşık 15 e kadar olan süreci biraz daha dikkatli geçirmeye çalışın.

Haftanın etkileri ve burcunuzla ilgili ayrıntılara Youtube kanalımdan ayrıca ulaşabilirsiniz…

Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz, kopyalanamaz. ©2019 Vedik Akademi by Şebnem Ekşib

1 comment

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *