Eğitimciler

Serra Güçlü

Serra Güçlü, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü mezunu olup 2004 – 2020 yılları arasında reklam ajanslarında tasarımcı olarak çalışmıştır.

Şebnem Ekşib’den aldığı 3 yıllık Vedik Astroloji eğitimini 2018 yılında başarıyla tamamlayarak o tarihten itibaren profesyonel danışmanlık vermekte olan Serra Güçlü aynı zamanda yoga eğitmenidir. 2022/2023 ders döneminden itibaren Vedik Akademide eğitmen olarak çalışmaktadır.

Funda Karavit Sağışman

Funda Karavit Sağışman, 1976 İstanbul doğumluyum. İstanbul Üniversitesi Turizm Otelcilik mezunuyum .Astrolojiye olan merakım her geçen gün arttı ve bir gün astrolojiyle profosyonel olarak ilgilenmeye karar verdim. Ve sadesati dönemimde kendimle yüzleşmeye başladığım bir dönem astroloji eğitimi almaya karar verdim ve Eğitimleri Astrolog Öner Döşer’in Astroloji Okulu’nda almaya başladım.
Üç yıl astroloji eğitimi aldıktan sonra uzmanlık olarak saat astrolojisi ve dünya astrolojisi eğitimlerimi tamamladım. ardından Şebnem Ekşib’ten Vedik astroloji eğitimini 3 yıl içinde tamamlayarak uzmanlaştım. Bunun yanı sıra 2 yıl etkin insan akademisinden yoga eğitmenlik eğitimi ve çocuk yogası eğitimi alarak bu konuda da uzmanlık aldım , sonrasında Dinçer Güner ve Naz Bayatlıdan horary ve seçimsel astroloji eğitimi olarak sorum geldi ekibinde devam ettim ve şimdi vedik akademide vedik horary dalında uzamanlık eğitimi ile çalışmalarım devam ediyor olacak…

İlker Aslan

İlker Aslan, Eskişehir’de başladığı eğitim yolculuğunu Anadolu Üniversitesi Basın-Yayın bölümü ile sürdürdü. Bu sırada, yaratıcılığını beslemek ve geliştirmek için ulusal gazete – dergilerde, internet sitelerinde yazılar yazdı; radyo ve tv’de müzik direktörlüğü, sunuculuk ve dj’lik yaparak medya tecrübesi edindi. Yaşamın derinliği ve renkleri onun hep merak alanı oldu. İlerleyen hayat akışında Marmara Üniversitesi, Reklamcılık ve Tanıtım bölümünde yüksek lisans eğitimi ile reklam sektörüne geçti. Devam eden yıllarda farklı ajanslarda strateji, dijital pazarlama ve yaratıcı çalışmalar konusunda global ve yerel çapta birçok markayla çalıştı. 2015 yılından bu yana kendi reklam şirketi ile çalışmalarını sürdürüyor.

Tüm bu süreçte, kendi kişisel gelişim yolculuğuna çıkmaya karar verip farklı prensiplerle ilerlerken yolu Vedik astrolojisiye kesişti. Astrolojiye olan ilgi sürecini, eğitim yolculuğunu, gelişimini rehber ve mentor olarak seçtiği Şebnem Ekşib ile tamamladı. Kendi yaşamında olan değişimler, savrulmalar ve sürekli değişen farkındalığıyla, farklı disiplinlerde edindiği tecrübesi bir araya gelerek şimdi astroloji ile insanlara katkı oluyor.