Haziran 2019 Vedik Astroloji

Haziran sıcak gelişmelerin olacağı sıcak bir ay olarak dikkat çekmekte. Hemen ayın başında 3 Haziran da gerçekleşecek Yeni Ay Vedik Astrolojisine göre Boğa burcunun 18 derecesinde Rohini takımyıldızında oluşuyor. Yeni ay döngüleri ile başlayan aylar gelişmelere açık, hareketli zamanlara işaret eder ki esasen Yeni Ay başlangıçları tetiklerken, 17 Haziran Yay Dolunayı toz duman bir şekilde büyük bir dönüşümle gelen ve etkileri tüm yaza dağılacak olan ilginç bir dönemin ilk habercisi niteliğinde.

Haziran ve Temmuz ayları 2019 yılının en vurgulu zamanlarından ikisini oluşturacaklar. Temmuz ayında gerçekleşecek tutulmalar öncesi Haziran’da çok sakin bir aya işaret etmiyor.

Haziran ayının genel vurguları öncelikle iki yönde toplanmakta. Birincisi uluslararası ilişkilerimizde dar bir koridordan geçeceğimize dair gökyüzü gergin noktalara işaret etmekte. Dış ilişkiler, bizim dış ülkelerle kontaklarımız ve uluslararası her türlü ilişki ve anlaşma açısından yaz ayları ve özellikle Haziran çok gergin sinyaller vermekte. Özellikle ayın sonuyla birlikte iyi gibi giden gelişmeler aniden farklı bir yöne doğru kayma gösterebileceği gibi, fazlasıyla hareket vaat eden uluslararası ilişkilerimizi gösteren noktalar ay sonuyla birlikte gergin etkilerden geçecek.

Diğer bir nokta ise ekonomi açısından kırmızı ışık yakmakta. Son iki senedir tüm yazılarımda anlatmaya çalıştığım 2019 ile başlayan ekonomik zorlanma kapımıza artık iyice dayanmış görünmekte. Geçtiğimiz Mart ayı ile astrolojik unsurlar açısından hassasiyet başlamıştı ki bundan iki sene önce Mart 2019 dan itibaren dikkat diye yazdığım yazılar vardı. Mart 2019 ile derinleşmeye başlayan göstergeler, 10 Hazirandan itibaren iyice zorlayıcı bir noktaya doğru gidiyor. Haziran’ın ekonomik göstergeleri açısından 12 Haziranla birlikte inişli çıkışlı hareketli piyasa etkileri, borsa ve döviz piyasalarında ilginç dalgalanmalar verebilir.

12 Haziran’dan itibaren Mars ve Satürn karşılıklı hizalanmaya başlıyorlar. Bu hizalanma 1 ve 7.evlerle bağlantılı oluyor ki dış ilişkiler açısından 10 Haziran’la birlikte ve özelikle 17 Haziran civarında daha da vurgulu olacak şekilde gelişen sert olaylar olabilir.

10 Haziran da Jüpiter ve Neptün arasındaki gergin enerji ülkeler astrolojisinde ekonomik daralmaları tetikler. Dış ilişkilerde ki gerginlikleri hızlandıracak 12 Haziran’la başlayacak gerilim iç piyasalarda zorlu bir süreci domino taşı etkisi gibi kontrol etmesi zor bir hale getirebilir.

Bir süredir füze anlaşmaları ile bağlantılı Amerika ile aramızdaki gerginlik ve Amerika’nın İran ile girdiği sorunlu süreç yaz aylarında kısa vade çözülecek gibi durmuyor. Özellikle ayın ikinci yarısı bu anlamda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

Şimdi Vedik Astrolojisi ile bunun nedenlerine bakalım:

3 Haziran da gerçekleşecek Yeni Ay Amerika’nın Uranüs’ünün tam üzerinde gerçekleşiyor ve ayrıca Trump’ın haritasında benzer bicinde Yeni Ay yine Uranüs’ü ve Güneş’i ile kavuşumda… Bu kavuşumlar Amerika için 7.evinde yani uluslararası kararlar, anlaşmalar, adımlar, ilişkiler bölümünde olurken, Trump haritasında kariyer ve yönetim alanlarında gerçekleşiyor.  Anlamı: Amerika çok radikal, şaşırtıcı kararlar alıp, beklenmedik adımlar atabilir. Dik ve kafa tutan mesajlar vermeye eğilimli olan Trump garip açıklamalar ile yine dünyayı şaşırtabilir. Uzlaşması ve güvenilmesi kolay olmayan bir profil çizen Amerikan başkanı, yaz boyunca alacağı etkiler ile dünyayı şaşırtmaya devam edebilir duruyor.

Bu noktada küçük bir ekleme yapmak istiyorum, bir süredir devam eden Satürn-Ketu ve Pluto kavuşumları dünya ölçeğinde büyük dönüşümlerle açıklanır. Dünya siyasi ve ekonomik olarak büyük bir dönüşüm sürecine girmiş bulunuyor. Bu süreçte gücü elinde tutan ülkeler o gücü kaybetmemek adına beklenmeyen adımlar atma eğilimine geçtiler. Amerika, Rusya arasındaki esasen hiç bitmeyen soğuk savaşa şimdilerde Çin de eklendi. Ve önümüzdeki uzun vadede 2025’e kadar devam edecek bu tepişme ağırlıklı olarak ekonomiler ve güçlü olanın güçsüz gördüğüne karşı ekonomik yaptırımları üzerinden olacak.

3 Haziran Yeni Ay döngüsü ile uluslararası camiada Amerika çok sivri kararlar alabilir demiştim ve arkasından gelen 17 Haziran Dolunay’ı ile birlikte Trump ABD’yi ve dünyayı zorlayacak ve sonuçları uzun vadeye yayılacak garip adımlar atabilir.

Öte yandan 3 Haziran Yeni ay döngüsünde baş rol oyuncusu Güneş 3. Evimizin yöneticisi ki gizli kalmış birçok konu gündeme oturabilir ve medya veya sosyal medya aracılığı ile gizlenen bir durum ortaya dökülebilir. Bu etki bir taraftan da sınırlarımızla ilgili hareketli zamanlara da işaret etmekte. Ve arka planda Amerika tuhaf hamlelere müdahil olma eğiliminde olacak.

Öte yandan önümüzdeki temmuz ayının hemen başında yaşanacak sert bir tutulma serisi var. 2 ve 16 Temmuz tutulmaları kapıya dayanmışken, 2 Temmuz tutulmasının etkisini 17 Haziranda gerçekleşecek Dolunay ile yaşamaya başlayacağız ve Haziran son haftası tutulma enerjisini bize taşımaya başlayacak ki tutulma Türkiye haritasında yine uluslararası ilişkiler ve anlaşmaları gösteren bir alanda ve bu etki diğer ülkelerle ve özellikle Amerika ile olan ilişkilerimizde iplerin gerginleşebileceğine işaret etmekte.

Haziran ayı boyunca ülkemiz haritasında ilginç gezegen dokunuşları var.

Öncelikle Türkiye’nin Vedik Astrolojiye göre yükselen burcu İkizler ve burada seyrine 26 Haziran’a kadar devam edecek olan Mars, ülke haritasındaki Ay ile temas halinde, yetmiyor bir de Mars Satürn ile 13 haziranda hizalanıyor ve natal pluto ile yakın seyrediyor.

Toparlarsak:

Haziran ayında ana gündem uluslararası ilişkilerimiz, sınırlarımızda ani olaylar ve ekonomik olarak dışardan gelebilecek etkileşimlerin piyasalar üzerinde yapacağı dalgalanmalar olarak sıralanabilir.

17 Haziran’da gerçekleşecek Dolunay ile başlayan ağustos sonuna kadar sürecek gündem ve olaylar açısından çok sıcak bir yaz döneminin içinden geçeceğiz. 17 Haziran Dolunayı ve arkasından gelecek 2 temmuz güneş tutulması etkileri yazın tamamına etki ederken, haziran sonu Mars’ın ülke haritamıza yapacağı kontaklar toplumsal olaylar açısından da risklere işaret etmekte. Tüm bu karmaşa ile gireceğimiz 23 Haziran İstanbul seçimleri öncesinde başlayan gerginlikler ekonomik ve toplumsal olarak hem seçimleri hem de ülke huzurunu ciddi biçimde dalgalandırabilir, hatta seçimlerin yapılmasını bile riske atabilecek toplumsal olaylar yaşanabilir ki her zamankinden çok daha fazla sağ duyuya ihtiyacımız olan bir döneme giriyoruz. Haziran son haftayı toplum olarak sağ duyudan ayrılmadan ve sakin geçirmemiz önemli olacak.

Bireysel etkilere geçmeden önce son olarak Haziran sonu özellikle ülkemizin doğusunu, daha çok güney doğu bölgesini etkileyebilecek bir deprem ihtimalinin de olduğunu belirtmeliyim. Ve genel olarak Haziran ve Temmuz aylarında ortanın üzerinde bir deprem yaşama ihtimalini yükselten etkiler söz konusu.

Bireysel olarak etkilerin bize yansımalarına baktığımızda;

Yeni Ay Vedik Astroloji de Boğa burcunda oluşurken Boğa ve Akrep burçları için ayın ilk döngüsü hayli hareketli geçebilir.

12 Haziran ile etkisini belirginleştirecek Mars Satürn karşıtlığı İkizler ve Yay burçları için bu aralığa dikkat etmeleri gerektiğine işaret etmekte.

17 Haziran da dolunay var ve Vedik astrolojide Yay burcunda oluşacak bu dolunay ayın ikinci yarısı İkizler, Yay, Balık, Başak burçları (özellikle yükselen burçları bu alanda olanlar) adına tamamlanmalar, bitişler adına kuvvetli etkiler getirecek.

Haziran ayının en hareketli burçlarından biri İkizler olacak ki ayın ikinci yarısından itibaren İkizler, Kova ve Terazi burçları için önemli dönüşümler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

Venüs Yeni Ay sonrası Boğa burcuna geçiyor. Merkür ise İkizler burcunda. Estetik ve benzeri konularda Boğa, Akrep, Başak, Oğlak burçları Haziran ayında adım atabilirler ve özelikle Boğa, Akrep ve Oğlak burçları adına ilişkilerde hareketli bir dönem söz konusu olabilir.

Merkür ise iletişim, ticari konular ve eğitimde İkizler başta olmak üzere, Kova ve Terazi yani hava grubunu bu ay destekliyor.

Hedefler, önemli adımları planlamak ve girişimler açısından Yengeç ve Koç burçları Haziran ayında özellikle ikinci yarısında hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Kariyer açısından ise Aslan yükselenler, Aslan burçları, Kova yükselenler, Yay ve Balık burçları hareketli bir ay geçirebilirsiniz.

Mars 23 Haziran’a kadar İkizler burcunda ve ayın son haftası Yengeç burcuna geçmiş olacak. Haziran son haftadan itibaren Yengeç ve Oğlak burçları için hareketli bir dönem başlayacak. Ayın sonunda Oğlak burçları, ayın ilk yarısı ise Yay burçları ilişkilerinde gerginliklere açık olabilirler.

Burçlara Göre Haziran 2019 Etkileri

Koç Yükselen / Ay Burcu Koç    

Mücadeleci Ve Rekabet Eğiliminin Arttığı Bir Ay Olacak…

Rekabet ve mücadeleye açık bir ay geçireceksiniz. 12 Haziran civarında gerçekleşecek Mars Satürn karşıtlığı girişimleriniz, yapmak istedikleriniz ve kişisel hedefleriniz adına savaşmaya, arzularınızı gerçekleştirmek adına cesur adımlar atmaya sizi meyilli kılacak. Yakın çevreniz, kardeşler, yakın arkadaşlarınızla ilgili konularda hızla değişecek koşullar yakın çevrenizle iletişimde dikkatli olmanız gerektiğini de vurgulamakta. Bu ay özellikle 12 Haziran, 17 Haziran ve 25 Haziran civarında başlatacağınız konularda detaylara dikkat edin ve bütünü görmeden, emin olmadan girişimde bulunmayın. Ele alacaklarınızı iyi ölçümlemeniz gereken bir ay geçireceksiniz. Duygusal ilişkilerde daha sağlam adımlar atmak isteyeceksiniz. Yaşadığınız ilişkiye ne ölçüde güvendiğiniz, kendinizi ilişkilerde ne kadar güvende hissettiğiniz ay boyunca önemli olacak. İlişkilerinizde ayın ikinci yarısı hareketli bir dönem yaşayabilir, kararlar almaya daha yakın olabilirsiniz.

Burcunuzla ilgili ayrıntıları Youtube kanalımdan ayrıca takip edebilirsiniz.

Boğa Yükselen / Ay Burcu Boğa

Aşk ve İlişkilerde Şanslı Bir Ay Sizi Bekliyor…

Venüs burcunuza geçiyor ve 4 Haziran ile birlikte ilişkiler ve konfor ihtiyacınız vurgulu hale gelirken, karşı cinsin dikkati çekeceğiniz bir ay geçireceksiniz. İlişkiler ve flört alanlarınız hareketleniyor. Haziran ayı duygusal eklentilerinizin artacağı, odağınızın ilişkilere daha fazla yöneleceği bir ay olacak sizin için ve bu konudaki beklentileriniz artarken, kişisel ihtiyaçlarınız ve taleplerinizde yükselecek. Diğer yandan maddi konuların, maddi beklentilerinizin de yüksek olduğu bir ay geçireceksiniz.  Parasal konularda düşünerek hareket etmek gereken bir ay geçirirken özellikle 17 haziran civarındaki dolunay ile maddi alanlarınız, finansal işler, yatırımlar, konular sizin için vurgulu olmaya başlayacak.

Burcunuzla ilgili ayrıntıları Youtube kanalımdan ayrıca takip edebilirsiniz.

İkizler Yükselen / Ay Burcu İkizler

Yüzleşmeler ve Yeni Kararlarla İç İçe bir Ay Sizi bekliyor…

Özellikle yükselen burcu İkizler olanlar için bu ay hayli hareketli bir döngü içinden geçeceğiniz bir süreci deneyimleyeceksiniz. Burcunuzda biriken gezegenler hızlı kararlar alıp, mücadeleyi bırakmadan ele aldığınız konularda ilerlemenizi sağlayacak. Bir çok engelle boğuşmanız gerekse de daha inatçı ve savaşmaya hazır bir ruh hali ile hareket etme dürtünüz de yüksek olacak. Duygusal konularda, ilişkilerinizde dolunay etkisinin güçlü olacağı ay ortası 17 Haziran civarına dikkat edin. Fiziksel olarak enerjinizi iyi dengelemeniz gereken, ele işlerinizi yaparken gereğinden fazla efor harcamadan ilerlemeniz gereken enerjiler söz konusu olacak. Kişisel alanlarınız, kişisel beklentileriniz öne çıkarken gereksiz yükler almayın. Bu ay bir çok konuyu aynı an da ele almak gerekebilir ki planlı hareket etmek bu nedenle önemli olacak.

Burcunuzla ilgili ayrıntıları Youtube kanalımdan ayrıca takip edebilirsiniz.

Yengeç Yükselen / Ay Burcu Yengeç

Sosyal Alanlar ve Görüşmeler artıyor…

Arkadaşlarla ilişkiler, çevrenizden alacağınız destekler adına güzel bir ay söz konusu. Yeni insanlarla tanışabilir, sosyal konularda aktif bir ay geçirebilirsiniz. Diğer yandan iç dünyanız adına gerginlikler, hassasiyetlere dikkat edin. Hayatınızdaki dostlukları da bir anlamda sınayacağınız zamanlar olacak. Bu ay biraz daha gardınızı yüksek tutmalı, herkese hemen inanmadan, kendi iç sesinize güvenmelisiniz. İç öfkeleriniz artabilir, kızgınlıkla düşünmeden adım atmayın ve başkalarının sözü ile herhangi bir konuda hüküm yürütmeyin. Karar vermeden önce biraz düşünerek, o konuda ne hissettiğinizi de değerlendirmeye almakta fayda olacaktır. İş veya aşk hayatınızda dengede kalmak sizin için önemli olacak. Ay ortasından itibaren iş konularında gelişmelere açık olacaksınız.

Burcunuzla ilgili ayrıntıları Youtube kanalımdan ayrıca takip edebilirsiniz.

Aslan Yükselen / Ay Burcu Aslan

İş alanlarınızda Venüs desteği sizinle…

Ticari konular, iletişim alanları, yürüttüğünüz ve konularda görünür olmak adına şanslı etkilerden geçeceksiniz. Rakiplerinizle mücadele içinde olduğunuz bir ay geçirebilirsiniz. Sosyal alanlar, arkadaşlarla ilişkilerinizde yol ayrımları, bir süredir sizi yoran kişilerle ani kararlarla gelen kopmalar yaşayabilirsiniz. Diğer yandan Venüs iş ve kariyer alanınızda görünür olmanızı, dikkat çekmenizi sağlarken, özellikle kreatif konularda yaratıcı yönleriniz vurgulu olacak. İlişkiler ve duygusal konular 17 Haziran dolunayı ile hareketlenecek. Aşkta vermeniz gereken bir karar, görmeniz gereken bir durum varsa tüm bu konularla yüzleşmeniz gerekebilecek.

Burcunuzla ilgili ayrıntıları Youtube kanalımdan ayrıca takip edebilirsiniz.

Başak Yükselen / Ay Burcu Başak

Kariyerinizde Mücadele etmeniz gerekebilecek…

Kariyer alanınızda ay boyunca etkin olacak gezegen yerleşimleri iş, kariyer gibi toplumsal statünüzle bağlantılı konularda mücadele etkilerinizi arttırıyor. Hırslarınız bilenebilir, çok çalışma, uğraşma söz konusu olurken, özellikle işinizde çözüm odaklı yaklaşımlar vakit kaybetmeden çözüme odaklanma gerekliliği getirmekte. Diğer yandan eğitimler, yurtdışı konuları, yayıncılık alanları, kişisel gelişim, ihracat veya benzeri yurtdışı kontaklarıyla bağlantılı işleriniz varsa güzel gelişmeler olabilir. Seyahatler artıyor bu ay, dışa dönük olacaksınız. İlişkilerde güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Bir süredir sorunlu giden bir ilişki veya eşinizle tıkanan noktalar daha rahat şekilde çözüme ulaşabilir. Dolunay süreci 17 Haziran’la birlikte ev ve yuva alanlarınıza, ebeveynlerinize odaklanmanızı gerektirebilir. Evle ilgili vermeniz gereken bir kararınız varsa ayın son yarısı bu konularda netleşeceksiniz.

Burcunuzla ilgili ayrıntıları Youtube kanalımdan ayrıca takip edebilirsiniz.

Terazi Yükselen / Ay Burcu Terazi

Maddi konular ve Parasal Beklentileriniz Öne Çıkacak

Eşiniz veya ailenizden gelen kaynaklarınız, maddi gelirleriniz varsa veya aracı işler yapıyorsanız parasal konularda güzel gelişmeler olabilir. Bu ay genel olarak dikkatiniz finansal yatırımlar, işler ve maddi dengelerini adına artacak. Eğitim, akademik çalışmalar, yurtdışı konularında iş bağlantılarınız varsa görüşmeler artarken, ayın ikinci yarısı kariyerinizde temponuzda yükseliyor. Yakın çevreniz, kardeşiniz veya bir arkadaşınızla bağlantılı bir konuda bir durumun aydınlanması, netleşmesi ile fark etmeniz gereken bir durumu göreceksiniz. Bu ay dünyevi konular, iş alanlarınız, parasal konular sizin için daha önemli olabilir, dikkatiniz duygusal konulardan ziyade çok dünyevi konularda dengeleri oturtmak üzerine ilerleyebilir.

Burcunuzla ilgili ayrıntıları Youtube kanalımdan ayrıca takip edebilirsiniz.

Akrep Yükselen / Ay Burcu Akrep

Dikkatiniz Eşiniz veya Partnerinizde Olabilir

Eşiniz, partneriniz, birlikte hayatı paylaştığınız kişilerle ilgili alanlara daha fazla yoğunlaşabileceğiniz bir ay geçireceksiniz. Duygusal konular, eşinizle ilgili durumlara ayın ilk yarısı daha fazla odaklanmanız söz konusu. Bekarsanız hayatınıza biri girebilir veya süren ilişkinizde romantizm ve duygusal ihtiyaçlarınız artabilir. Ayın ikinci yarısı 17 Haziranla birlikte maddi alanlarda riske girmeyin ve gelir gider dengelerinizi iyi ayarlayın. Haziran ikinci bölümü dönüşüm etkileriniz artıyor ve bir konuda şartların değişmesiyle yeni gelişmeleri değerlendirmek, yeniden planlamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Burcunuzla ilgili ayrıntıları Youtube kanalımdan ayrıca takip edebilirsiniz.

Yay Yükselen / Ay Burcu Yay

Önemli Kararlar Verebilirsiniz…

Bir yandan ikili ilişkileriniz, eşinizle ilgili konular, partneriniz veya duygusal ilişkinizde vermeniz gereken bir kararla yüzleşmek durumunda olmanız gibi duygusal iniş çıkışlara açık bir ay geçirebileceksiniz. Özellikle ayın ilk yarısı duygusal beklentilerinizi yeniden gözden geçirdiğiniz bir dönem olacak. Ayın ikinci yarısı özelikle dolunay süreci olan 17 Haziran civarı sizin için önemli zira burcunuzda bir dolunay gerçekleşecek. Değiştirmek istediğiniz durumlar, iş veya aşk konuları, bir arkadaşınızın hoşunuza gitmeyen size olan tavrı gibi görmezden geldiklerinizle yüzleşmek durumda kalabilirsiniz. Kariyer ve iş alanlarında ortak işler, iş ortaklıkları adına bu ay aktif ve gelişmelere açık bir dönemden geçeceksiniz.

Burcunuzla ilgili ayrıntıları Youtube kanalımdan ayrıca takip edebilirsiniz.

Oğlak Yükselen / Ay Burcu Oğlak

Aşk ve İlişkilerde Gelişmeler Olabilir

Venüs’ün aşk ve ilişkilerde sizi desteklediği bir ay geçireceksiniz. Bekarsanız hayatınıza biri girebilir, bir ilişkiniz varsa birlikte keyifli vakit geçirme olanağınız olacak. Diğer yandan çocuklar, çocuklarla ilgili konular sizin için önemli olacak. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız bu konuda güzel sürprizler yaşanabilir. Mesleki konular, iş alanlarınızda rekabet etmek durumunda kalacağınız bir süreç geçirebilirsiniz. Ele aldığınız iş konularında daha sakin olmaya, çözüm odaklı yaklaşmaya ve çalışmayı, bir konuya odaklanmayı fazla abartmadan, kişisel alanlarınıza da önem vererek ve kendinize vakit ayırmayı unutmadan bu ay ki iş planlarınızı organize etmeye çalışın. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem geçiriyorsunuz. Özellikle bağışık sisteminize önem vermek yerinde olur.

Burcunuzla ilgili ayrıntıları Youtube kanalımdan ayrıca takip edebilirsiniz.

Kova Yükselen / Ay Burcu Kova

Yaşam alanlarınızda Değişiklikler Söz Konusu

Ev ve yaşam alanlarınız öne çıkıyor. Kendinizi bu ay evinizde, özel alanlarınızda daha rahat hissedebilirsiniz, bu nedenle evinizle ilgili tamamlamak, halletmek istediğiniz konulara yönelmek adına destekli olacaksınız. Aşk ve İlişkilerde hareketli bir süreç yaşayacaksınız ve aşkta agresif kararlar alabilir, ilişkilerinizde sabreden değil, birikmiş şeyleri artık dışa vuran bir tavrınız olabilir. Ay ortasında aktif olacak Dolunay süreci ile hedefleriniz, yapmak istedikleriniz bir arzunuzla ilgili tamamlama ve sonuca ulaşma etkileriniz artıyor. Değişimler yaşayabilirsiniz ve bu değişimler uzun süredir planladığınız ama yapamadığınız konularda sizi hızlandırma, yeni bir döneme geçmenizi sağlama potansiyeli taşımakta.

Burcunuzla ilgili ayrıntıları Youtube kanalımdan ayrıca takip edebilirsiniz.

Balık Yükselen / Ay Burcu Balık

Yakınlardan Destekler Gelebilir…

Yakın çevrenizin sizin için önemli olduğu, arkadaşlar veya kardeşler gibi size yakın olan kişilerle diyaloglarınızın, görüşmelerinizin arttığı bir dönem söz konusu olacak. Kariyeriniz adına değişim döngülerinizden geçiyorsunuz. Dolunay süreci olan 17 Haziran’la başlayan dönemle birlikte iş ve kariyer konularında gelişmeler olabilir. İş alanlarında teklifler, yeni bir iş veya ayrılma yenilenme süreci yaşayabilirsiniz. Duygusal alanlarda ise yakın çevreniz bağlantısı ile biri ile tanışabilirsiniz. İlişkilerde öz güveninizin arttığı ve cesur adımlar atabileceğiniz güzel bir dönem geçirebilirsiniz.

Burcunuzla ilgili ayrıntıları Youtube kanalımdan ayrıca takip edebilirsiniz.

Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz, kopyalanamaz. ©2019 Vedik Akademi by Şebnem Ekşib

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *