YAZILARIM

HİNT ASTROLOJİ DERSLERİ BAŞLIYOR!

Hint Astrolojisi (Vedik Astroloji) Eğitimi Başlıyor!

Hint Astrolojisi kendine has teknikleri ile temeli binlerce yıl önceye dayanan kadim ve mistik bir astroloji türüdür. Vedalar esasına dayanan bu astroloji türü ile yaklaşık 17 yıldır iç içe yaşamaktayım. 2015 yılında Astroloji Okulu Yayınları bünyesinde Türkiye’de bugüne kadar yazılmış en kapsamlı Türkçe Hint Astrolojisi kitabını yayınlayarak, ülkemizde Hint Astrolojisini öğrenmek isteyenler adına önemli bir açığı tamamlamış oldum. (Vedik Astroloji-Kaderin Şifrelerini Çözme Sanatı/ Şebnem Ekşib)

2012 yılından bu yana eğitimler vererek zengin içerikli bu sistemi  öğretmeye çalışmaktayım. Her sene başlangıç sınıfları açıyorum ve ilk yıl temel seviye bilgilerini öğrencilere aktararak sistemin temel başlangıcını veriyorum.

2016/2017 Eğitim dönemimiz her yıl olduğu gibi bu sene de İstanbul da bulunan Astroloji Okulunda 29 Eylül Perşembe günü saat 14.30 da başlayacak. Katılmak isteyen Astroloji sevdalıları Astroloji Okulu Öğrenci İşleri Sorumlusu Yasemin Bayer ile iletişime geçebilirsiniz.

Yasemin Bayer Tel: 0532 284 89 79

Dersler, Başlangıç sınıfı için hafta da bir gün (Perşembe günleri 14.30 ile 17.30 arasındadır) Başlangıç sınıfı Ekim-Haziran arası 8 ay sürecektir.  Ders yılı sonunda öğrencilere katılım belgesi verilmektedir.

İleri Teknik sınıfı dersleri ise bu yıl geçen sene olduğu gibi Cuma günleri yapılacaktır. Bu sınıfa başlangıç seviyesine katılmış ve bu seviyeyi tamamlamış öğrenciler devam edebilirler.

 

 

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *