GÜNLÜK ASTROLOJİ YAZILARIM

HİNT ASTROLOJİ İLE GÜNLÜK ETKİLER

Hint Astrolojisine göre bugün Ay Boğa burcunda ve Krittika takımyıldızında ilerliyor. Ele aldıklarımızı kritik ederek ve eleştirel bir bakış açısı ile inceleyeceğimiz etkiler söz konusu. Ay’ın içinden geçtiği yıldız, yönetim konuları, idari alanlar, iş ve finans dünyası üzerinde etkili olurken, hızlı olmak isteyecek, yavaşlamaya, durmaya tahammül edemeyeceğiz.

Devam eden Merkür gerilemesi nedeniyle halen yeni başlangıçlar desteklenmese de alışkanlık bırakmak, kurtulmak istediklerinizden ve yüklerinizden sıyrılmak adına güzel etkiler var. Enerjiler sonlandırmalar ve nihai karara varmak adına daha destekli olacak.

Estetik konularda saç kesimleri, ilginç bir rengi veya modeli denemek arzusunda iseniz, bugün ki etkiler radikal değişimlere uygun enerjiler veriyor. Güzellik, sağlık ve beslenme, yiyecek sektörüyle ilgili konular öne çıkacağı için bu alanlarda daha rahat hareket etmek söz konusu.

Gün içinde uzak durup desteklenmeyen konular ise; diplomasi gerektiren iş ve alanlar, sosyalleşmek, arkadaşlarla ilgili etkinlikler veya kalabalık gruplarda olmak destek bulmuyor. Günlük planlarınızda daha çok bireyse iş ve konularınıza yönelin ve ekip çalışmalarını mümkünse bugüne almayın. Tamamlamanız veya bitirmeniz gerekenlere yönelirken, yeni ve önemli bir işi başlatmamaya çalışın.

Boğa burçları günün genel etkilerini daha yoğun yaşayacaklar. Bugün etkiler daha çok Boğa, Akrep ve Koç burçları için vurgulu olacak.

İkizler ve Terazi burçları günün enerjileri açısından hassas olacaklar arasındalar. İkizler ve Terazi burçları günü biraz daha temkinli geçirmeye bakın.

Aslan burçları kariyer ve iş konularında hızlı gelişmeler yaşayabilir. Özellikle Ay burcu veya yükselen Aslanlar için iş ve kariyer konularında yüksek volümlü bir gün olacak.

 

Yengeç ve Oğlak burçları duygusal olarak hareketliler. Sosyal alanlarda hareketli etkileri var. Balık burçları yakın çevrelerine odaklanabilirler. Başak ve Balık burçları hareketli etkilerde olacaklar ve monoton konu ve işlerden sıkılabilirler. 

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz. 

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *