DuyurularEğitimlerim

Hint Astrolojisi Eğitimim Başlıyor!

Hint Astrolojisi Eğitimim Başlıyor!

Hint Astrolojisi temeli Hindistan’a dayanan, Doğu kültüründe binlerce yıldır uygulanan çok eski ve kadim bir astroloji türüdür. Tamamen kendine has teknik yöntemleri kullanırken, insana ve hayata evrenle bir bütün içinde, kader ve karma temalarını da içine alarak bakar ve yaşamı inceler.

Kendine ait teknikleri özel öngörü sistemleri ile farklı ama oldukça derin bir sistemi anlatmaya çalışır ve içinde ışık barındırır. Bu nedenle belki de Hindistan’da bilinen ismi “Jyotish” yani ışıktır.

Hint Astrolojisi eğitimi alırken, batı astrolojisini daha önce öğrenmiş olabilirsiniz veya astroloji eğitimi hiç alamamış olabilirsiniz. Her iki durumda da rahatlıkla Hint Astrolojisi derslerime katılabilirsiniz.

Derslerim; birinci yıl başlangıç seviyesi (Toplam 8 ay; hafta da 3 saat, ayda 4 ders olarak devam eder)

İkinci yıl ileri teknikler (Toplam 8 ay; hafta da 3 saat, ayda 4 ders olarak devam eder)

Üçüncü yıl ustalık sınıfı olarak son bulur. Her yıl sonunda düzenli devam eden öğrenciye katılım belgesi verilir. Üçüncü yılın sonunda ustalık sınavını geçen öğrencilerime uzmanlık sertifikası vermekteyim.

Ders programım tamamen bana ait olan bir sistem dahilindedir. Derslerde Vedik Astroloji kitabım (Astroloji Okulu Yayınları 2015) kaynak olarak kullanılmaktadır. Vedik Astroloji kitabım bugüne kadar Türkiye’de çıkarılmış en kapsamlı Hint Astroloji kitabı olarak halen tek kaynaktır. Telifi bana ait olan Hint Astrolojisi derslerimin içeriğine kitabımdan da ulaşabilirsiniz.

Bu yıl 3 Kasım Perşembe günü saat 14.30 da Caddebostan Astroloji Okulunda başlangıç sınıfı derslerime başlıyorum. Bu kadim ve farklı astroloji türü ile yolunuzu buluşturmak istiyorsanız, 3 Kasım Perşembe günü Caddebostan Astroloji Okuluna sizleri de beklerim.

Dersler 3 Kasımdan itibaren her perşembe saat 14.30 ile 17.30 arasında uygulanacaktır.

Kayıt ve bilgi için :

Asistanım Hanze Taşyürek (0216 350 14 05)

Astroloji Okulu Yasemin Bayer  0216 386 73 96

 

Astroloji Eğitimlerim Hakkında Detaylı Bilgi için Tıklayınız…

1 comment

  1. aylin 31 Ekim, 2016 at 17:40 Cevapla

    Merhaba, hint astrolojisi ile epeydir ilgileniyorum ve diger astroloji cesitlerine gore daha cok ilgimi cekiyor…bu konuda ders almayi cok istiyorum ancak ankara da yasamaktayim…size daha oncede mail atmistim ama geri donus olmadi…sorum su ; baska illerde oturan bizim gibi ders almak isteyenler icin herhangi bir uygulamaniz var mi? Saygilarimla…aylin _ ankara

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *