Kader Sayısı

Evren tüm argümanları ile bizimle kontak içindedir. Hiçbir şey sebepsiz değil ve aslında tesadüf sandığımız, fark ettiğimiz veya etmediğimiz birçok karşılaşma yaratım kanunlarının bizde var olma hallerinden ibaret.

Her şey birbirine bağlı ve bir düzen içinde ilerlerken, doğduğumuz gün, doğum günümüzün sayıları, ismimiz, ata etkilerimizi oluşturan soyadımıza kadar bizi biz yapan her şey bir uyum ve denge için dinamiklerimizi, özel ve biricik olan yolculuğumuzu oluşturmakta.

Evrenle aramızdaki iletişimde çözdüğümüz her kontak, anlamlandırdığımız her kod aslında niye burada olduğumuzu, nereye gittiğimizi veya farkında olalım veya olmayalım bizde var olan özel tabelaları işaret etmekteler. Bu tabelaları izlediğimizde yaşam denen hikayenin esasen ulaşmak istediğimiz yerden ziyade, yolculuğun kendisini anlamak üzerine kurulu olduğunu fark ettiriyor bize.

Bir süredir Youtube kanalımda sayılarla başladığım bir video dizisi yayınlamaya başladım. Videolarımda sadece sayıları değil genel olarak bizi etkileyen frekansları  da anlatmaya çalışıyorum.

Astrolojide; sayılar, dereceler ve gezegenler bizimle sayılar vasıtasıyla konuşur. Astroloji değerlerinin hesaplarını analiz ederken gezegenlerin sembolleri kadar, sayı değerlerinin yani derecelerinin de bize ne anlattıklarını anlamak zorundayız.

Varlık biçimlenmemiz sayılarla iç içedir. Altın oran, pisagor sayı kavramları, kutsal sayı çemberi, fibonacci sayı dizisi ve daha birçokları bizim üzerimizde olduğu kadar var olan tüm düzen içinde etkindirler. Yani evrenin bir dili varsa bu matematiktir.

Her varlık bir frekans ayarına, titreşime sahiptir. Farklı boyutlarda bulunan bir şeyler uzaydan bizi seyrediyorsa muhtemelen bedenli halimizle değil, nasıl titreştiğimizle bizi ölçümlemekteler. Beden kütlemiz dünya boyutuna ait bir kabuk, oysa ruhun kodları çok daha derin ve evrensel biçimde çalışmakta. İşte bu kodları çözebilmek, anlayabilmek adına evrenin mükemmel sistemleri ile uyum içinde olmayı da öğrenmemiz gerekmekte.

Her şeyin bir frekansı vardır. Bağlı olduğunuz frekans ayarındaki titreşiminiz bozulduğunda ki stres, sürekli savaş halinde ve mücadele durumu ile hızlı bozulur, o zaman arzu ettiklerinizle aynı noktada olamayabilir ve bir anlamda düşersiniz. İşte bu yüzden de ruhsal öğretiler ve üstatlar istediğiniz şeye ulaşmak için önce dönüşümün kendinizde başlaması gerektiğini anlatır durur. Bu durum markette yüksek bir raftan bir şey istemek ama ona ulaşamama haline benzer. Bu durumda istediğiniz raftaki şeyle aynı seviyeye gelmeniz gerekir.

Sayıların üzerimizdeki önemli etkilerinden bir tanesi kader kodumuzu çözmemize yardım etmesiyle bağlantılıdır. Tasavvuf ilminde yüzlerce yıl bu nedenle üstatlar ebcet hesapları ve kod sistemi ile çalışmışlar. Sayı ilmi kadim bir gelenek ve ilim olarak tarihler boyunca bize hizmet etti.

En genel hali ile sayılar hayatımızda 3 ana basamakta çalışırlar.

İlki KADER Sayımız yani doğum tarihimiz ile bağlantılı olan sayıdır.

İkincisi kişilik sayımız yani ismimizin sayısal değeriyle bağlantılı olan kodumuz ve ikisinin toplamında oluşan yaşam alanlarımızla bağlantılı olan sayılarımız vardır ki bu sayılar da yaşadığımız veya çalıştığımız yerle olan titreşimimizi ölçmemizi sağlar. Bazı yerlerin bize iyi gelmemesi ama bazı yerlerde gelişmemiz, büyümemiz bununla bağlantılıdır.

Kişilik sayımızın tespiti ve yaşam alanlarımızla bağlantılı sayılar ayrıntılı ve özel bir çalışma gerektirmekte. Ancak kader sayınızı nasıl bulabileceğinizi ve size tekamül noktanız da ne katkısı olduğunu aktardığım videomu Youtube kanalımda izleyebilirsiniz.

Kader Sayısı Videosu

Diğer yandan daha önce yayınladığım Bolluk Bereket Sayıları videomda, evrensel frekansları, sayıların gücünü ve bereket blokajlarını düzenlemek için kullanabileceğiniz sayı kodlarını aktardım. Hala izlemediyseniz;

Bolluk Bereket Videosuna ulaşabilirsiniz.

Sayılar, frekanslar, renkler, taşlar ve hatta bitkilerin kendi iç dengelerimizde ne kadar etkili olduğunu ve onlarla ortaklaşa uyumlu şekilde nasıl çalışabileceğimizi anlatmaya devam edeceğim.

Youtube kanalıma abone olarak Vedik Astroloji ve yanı sıra evrensel enerjilerin bizimle iletişim şeklini anlattığım bilgilendirme videolarımı daha hızlı şekilde takip edebilirsiniz.

Sevgilerimle.

Şebnem Ekşib

Yazar, Eğitmen, Vedik Astrolog ve Numeroloji Uzmanı 

Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz, kopyalanamaz. ©2019 Vedik Akademi by Şebnem Ekşib

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *