DuyurularEğitimlerim

Kaderin Gizemli Labirenti Daşalar

Kaderin Gizemli Labirenti Daşalar…

Vedik Astroloji kader dediğimiz gizemli yolculuğu anlatırken, yaşamın tüm renklerini ve ruhumuzun yaptığı yolculukları anlamlandırmaya çalışır. Unutmayalım ki her hayat içinde ilerlemeye çalıştığımız bir labirent gibidir. Çıkış kapısını kendi çabamızla bulmamız gereken bu çetrefilli hayat labirentlerinden geçerken Vedik Astroloji bize hangi yolun daha kolay olacağını gösterebilen özel bir şifre çözme sanatıdır.

Bu sistem içinde hayata başlangıcımızdan çıkışımıza kadar süren karmaşık yolculukta, geçmemiz gereken labirentleri de Daşa’lar ile çözeriz.

Daşa’lar Vedik Astrolojinin hayatın anlam ve şifrelerini çözmeye yolundaki en güçlü argümanlarından biridir. Daşa’lar kendi yolunuzu bulmakta sizi aydınlatan yegane unsurların başında gelirken, hangi dönemlerden geçtiğinizi, sizi nelerin beklediğini, kaderin hangi ağına takıldığınızı fısıldayan öğretmeniniz gibidir.

Sadece Vedik Astroloji teknikleri arasında yer alan bu özel gösterge ile içinden geçtiğimiz zamanın gücünü, Daşa sürecinde hayatın size nasıl davrandığını, ne kadar destek alacağınızı, hangi engeller karşılaşacağınızı, içinden geçtiğiniz döngüde neyi öğrenmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz.

2015 yılında yayınlanan ilk kitabım Vedik Astroloji Kaderin Şifrelerini Çözme Sanatı’ndan sonra ikinci kitabım

Vedik Astroloji’nin belki de en güçlü yönlerinden biri olan Daşa’ları ve çalışma prensiplerini anlattığım yeni kitabım;

Kaderin Gizemli Labirenti Daşalar  23 Eylül’de Astroloji ve özellikle Vedik Astroloji sevenler, öğrenmek isteyenler, bu alanda kaynak sıkıntısı çekenlerle buluşuyor.

DAŞALAR

23 Eylül Pazar günü Merkür Otel Altunizade’de düzenlenecek Astroloji Okulu Sezona Merhaba etkinliğinde Daşa’lar kitabım okuyucu ile buluşacak.

Etkinlik sırasında birbirinden değerli Astrolog konuklarla beraber olma şansını yakalayacak, özel astroloji konferanslarından ücretsiz yararlanabileceksiniz.

23 Eylül Pazar günü Merkür Otel Altunizade saat 10.30 da başlayacak etkinlik, tüm gün devam ederken, saat 11.00 den itibaren Daşa’lar kitabımı imzalamaya başlayacağım.

23 Eylül 2018 Pazar günü Merkür Otel Altunizade’ye beklerim.

Etkinlik programını Astroloji Okulu web sitesinden veya aşağıda aktardığım linkten öğrenebilirsiniz;

http://astrolojiokulu.com/tr/portfolio/acilis-gunu/

Yolunuzun ışık ve bilgi ile aydınlanması dileklerimle…

Şebnem Ekşib

 

DAŞALAR

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *