GÜNCEL YAZILARIM

KADERİNİZİN ŞİFRELERİNİ ÇÖZELİM

Kaderinizin Şifrelerini Çözme Sanatı Vedik Astroloji Vasıtasıyla Danışmanlık Almak Size Ne Kazandırır?

Hint Astrolojisine göre “Yıldız Haritası” dediğimiz doğum haritanıza baktırmak veya Yıldız Haritası Analiz Seansı almak öncelikle kendinize verdiğiniz bir hediyedir.

Vedik astrolojiye göre hepimizin bir tekamül yolculuğu olduğuna inanırız. Bu yolculuk kendi potansiyellerinizi öğrenmek adına hayatınıza ışık tutacak bir yoldur. Hayat yolculuğunuza farklı açıdan bakarak karmanız, kadersel alanlarınız kadar değiştirebileceğiniz ve fark edeceğiniz alanlarınızı da bir bütün olarak inceleyerek, size bir yol haritası sunmaktayım. Bu yol haritası size düzeltmeniz gereken alanlarınızı gösterirken, önünüzdeki dönemlerde sizi nelerin beklediğini ve nerde, ne zaman, ne yapmanız gerektiği konusunda bir anlamda uyaran, destek alacağınız bir pusula gibidir.

Uyguladığım Analiz Türleri:

GENEL ANALİZ

Eğer yolunuz daha önce Hint Vedik Astroloji ile hiç buluşmadı ise öncelikle sizeGenel Analiz almanızı tavsiye ederim. Genel analiz içinde;

Kişiliğiniz, kader alanlarınız, sağlığınız, parasal etkileriniz, kariyeriniz, aşk ve ilişkileriniz, evlilik hayatınız, bekarsanız ne zaman evleneceğiniz, çocuk etkileriniz, önünüzdeki dönemlerde sizi nelerin beklediği, yani dönemsel öngörüleriniz (yaklaşık 4-5 yıllık), bir yıllık süreçte önünüzdeki dönemler gibi hayatınızın tüm alanlarını incelemekteyim. Genel analiz içinde ayrıca size özel taş çalışması da yapmaktayım. Hangi taşın size iyi geleceği ve belki de zor giden bir alanınıza destek verebileceğini de yine bu analiz türü ile öğrenebiliyorsunuz.

YILLIK ANALİZ ÇALIŞMASI

Bunun dışında her yıl doğum gününüz ile başlayan yıllık harita dönemleriniz vardır. Her yıl kendi doğum gününüzden, bir sonraki sene doğum gününüz gelene kadar geçireceğiniz bir yıllık döngüye Astrolojide “Yıllık Harita Analizi” diyoruz. Dilerseniz yıllık harita analizini bağımsız olarak da alabilirsiniz. Normalde genel analiz içinde verdiğim bu uygulama, eğer daha önce Genel Analiz çalışması yaptıysak, önünüzdeki döneme ışık tutması açısından oldukça faydalı bir analiz çalışmasıdır.

Yıllık Analiz Çalışmasına Ne İçerir?

Bir yıllık dönemde sizi nasıl etkilerin beklediğini, sağlık, kariyer, evlilik, aşk alanlarınızı baz alarak incelediğim yıllık düzeyde incelikli bir çalışmadır. Bu çalışmayı daha önce analiz yaptırmış kişilere özelikle tavsiye ederim.

İLİŞKİ ANALİZİ ÇALIŞMASI

İlişkinizi Vedik Astroloji yolu ile incelediğim bir analiz türüdür. Beraberliğinizin karmik bağlarını ve birlikteliğinizi her yönü ile ele aldığım, ilişkinizin hassas alanlarını, birbirinizi hangi alanlarda desteklediğinizi veya zorladığınızı belirlediğim, ilişkinin geleceğini öngördüğüm analiz türüdür.  Bu analizi yaptırmanız için sizin ve partnerinizin veya eşinizin doğum bilgilerinin tam olması gerekmekte. Yani; Doğum bilgilerinizi Gün, Ay, Yıl, doğum yeri ve saati ile kendiniz, eşiniz veya partneriniz, sevgiliniz için de bana bildirmeniz gerekmekte. Uyum analizlerinde sizin kadar karşı tarafında doğum bilgilerinin tam olması önemlidir.

ÇOCUK ANALİZLERİ

Sahip olduğunuz çocuğunuzun geleceğini öğrenmek, kişiliğini, potansiyellerini, eğitim etkilerini, kariyer enerjilerini bilmek, sağlık, ilişkileri hatta evlilik potansiyellerini, yurtdışı etkilerini ve yurtdışına gitme potansiyeli varsa, dünyanın hangi ülkelerinde daha rahat edeceği, hangi ülkelerde dikkatli olması gerektiğini bilmek istiyorsanız yaptırabileceğiniz bir analiz türüdür. Çocuğunuzun doğum bilgilerini tam olarak aktarmanız yeterlidir. (Gün, Ay, yıl, doğum yeri ve doğum saati)

ANALİZ SEANSLARINI NASIL YAPIYORUM?

Danışmanlık seanslarımı İstanbul Bağdat Caddesi Caddebostan da bulunan ofisimde uygulamaktayım. Yoğunluğum nedeniyle bu dönemde analizlerimi sadece yüz yüze uyguluyorum. Yazılı analiz veremiyorum, ancak şehir dışında ve yurtdışında yaşayanlar için Skype üzerinden görüntülü analiz uygulamaktayım.

Analiz seansım bir buçuk saat sürmektedir ve önceden doğum bilgilerinizi almaktayım, randevu ile çalışıyorum. Seans sırasında ses kaydı alabilir veya not tutabilirsiniz. Ses kaydı için cep telefonunuzu kullanabilir veya kayıt cihazı getirebilirsiniz.

Randevu için;   0216 350 14 05den (sabah 10 ile akşam 19 arasında) arayabilirsiniz. Randevu için asistanım Hanze Taşyürek size yardımcı olacaktır. 

Yolunuzun sevgi ve ışık ile aydınlanmasını dilerim.

Sevgilerimle.

ŞEBNEM EKŞİB

Astrolog ve Eğitmen

 

 

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *