Evrende her şey kendi içinde birbiri ile bağlantılı ve uyumludur. Doğal taşlar, renkler, sayılar her biri ayrı bir frekansta barındırdıkları özel şifreler ile bizim içsel enerjilerimizi oluşturan özel yapı taşları olarak evren birliğine hizmet ederler.

Doğal taşların, renklerin ve sayıların kişisel enerji alanlarımız üzerimizdeki etkilerini anlamak için bunu kişisel biçimde belirlememiz önemlidir. Bu tip enerjiler bir miktar burçlara veya genele uygun biçimde çalışmakla birlikte esas olarak hepimizin kendi frekanslarına özel hizmet ederler.

Vedik Astroloji değerli ve yarı değerli doğal taşların kişisel enerjimize olan etkilerini çok önemser. Bu astroloji türünün remedy dediğimiz iyileştirme yani bizde var olan zorlayıcı gezegen enerjilerinin düzeltilmesi, bozuk gezegen frekanslarının toparlanması temeli üzerinden belirlendiği özel bir alanı vardır. Buna gezegenlerin taşlarla tedavisi veya düzeltilmeye çalışılması denilebilir.

Bunun yanında hepimizin doğum tarihimiz  ile belirlenen özel bir kader sayımız bulunur. Bu sayının yanında adımız ve soyadımızla belirlenen yani kök mantramıza karşılık gelen ve bizde titreşen özel sayılar da vardır.

Yine enerji alanlarımızla bağlantılı çalışan renklerimiz vardır ki; bu renkler auramız yani kişisel enerji titreşim alanımız, bir anlamda öz enerjimize karşılık gelen ve yine kişisel çalışan özel renklerimizdir. Bu renkler kendi frekansımızı daha rahat ve akıcı kullanmamıza destek olurlar.

Tüm bu alanlar bizim kendi hayat yolculuğumuzda bize eşlik eden öz frekanslarımızdır. İşte bu frekanslarınızı çözümlemek isterseniz, kişiye özel olarak hazırladığım bir analiz yöntemi uygulamaktayım.

Bu analiz ile hayatınızda bir süredir tıkanık giden bir alana veya duruma destek olabileceğiniz gibi, kendi titreşim seviyenize uygun şekilde enerji alanınıza destek de almış, daha doğru biçimde hangi rengi, taşı veya sayıyı kullanmanız gerektiğini öğrenmiş olacaksınız.

KİŞİSEL TAŞ VE RENK ANALİZ İLE;

Kişisel (Haritanıza göre belirlenen) Taş Analizi,

Kader Sayınız, hayat amacınızı temsil eden hayat sayınız ve gölge alanlarınızı gösteren sayınızı ve bu sayıların hayatınızdaki yansımalarını,

Size özel Renk Analizi,

Size özel tıkanma eğilimi gösteren çakranızı öğrenmiş olacaksınız.

Ayrıca Taş ve Renk Analizi alanlara kısa bir süreliğine kişisel doğal taşı ile hazırlanmış bir bileklik de hediye etmekteyim.

Analiz yazılı olarak hazırlanmaktadır. Yaklaşık 3 sayfa civarıdır. Analiz size uyumlanmış doğal taş bilekliğinizle birlikte kargo ile gönderilmektedir. Arzu ederseniz analiz raporunuz mail ile de ayrıca iletilmektedir.

Ücreti : 300 TL + % 18 KDV  Toplam : 354 TL

Bilgi ve kayıt için 0216 350 14 05 veya 0542 823 57 28 den Belgin Hanımla görüşebilir, whatsapp dan bilgi alabilir veya belginarig@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Analiz için gerekli olan bilgiler:

Doğum tarihiniz; Gün, Ay, Yıl olarak bildirilmeli. Doğum saatiniz varsa Vedik Astroloji’ye göre Ay ve Yükselen burcunuzu da aktarıyorum.

Adınız ve soyadınız mutlaka iletilmeli ancak evli iseniz bekarlık soyadınız da ayrıca mutlaka iletilmeli. Ayrıca nüfusunuzda yazılı bir ek isminiz varsa yine bu da belirtilmeli.

*** Bu analiz astroloji haritası analizi değildir. Bu nedenle belirli bir doğum saatinizi bilmiyorsanız bu analiz ile doğum saati belirleme yapılmaz. Yükselen veya Ay burcunuz iletilmez. Yükselen veya Ay burcu aktarımı sadece doğum saati net olan kişilere verilmektedir.

Vedik Astroloji danışmanlık seanslarım içinse “Danışmanlık” bölümünde gerekli bilgiler bulunmaktadır.

Sevgilerimle

Şebnem Ekşib

Şebnem Ekşib Takı Tasarımları için : www.vediktakitasarim.com sitesine göz atabilirsiniz…

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *