Evrende her şey kendi içinde birbiri ile bağlantılı ve uyumludur. Sayılar, doğal taşlar, renkler,  her biri ayrı bir frekansta barındırdıkları özel şifreler ile bizim içsel enerjilerimizi oluşturan özel yapı taşları olarak evren birliğine hizmet ederler.

Sayılar ve renklerin kişisel enerji alanlarımız üzerimizdeki etkilerini anlamak için bunu kişisel biçimde belirlememiz önemlidir.

Hepimizin doğum tarihimiz  ile belirlenen özel bir KADER SAYIMIZ bulunur. Bu sayının yanında adımız ve soyadımızla belirlenen diğer sayı etkilerimize karşılık gelen ve bizde titreşen özel sayılar da vardır.

Sayılar en genel hali ile üç ana bölümde bizi etkiler. İlki kader sayısı ki bu sayı ana frekansımızı belirler. İkincisi adımız ve soyadına göre özel bir çalışma ile çıkardığım kişilik sayılarımız olarak aktarılabilen alandır. Kişilik sayılarımız bizim yeteneklerimizi, bizde kodlu olan derin frekansları açıklar. Ve bu sayıların bizim yaşam alanlarımıza olan yansımalarını gösteren yaşam alanı sayılarımız vardır. Yaşam alanı sayılarımızı bilmek yaşadığımız, çalıştığımız yer ile bizim öz enerjimizin ne denli dengeli olduğunu ölçümleme şansını bize sunar.

Yine enerji alanlarımızla bağlantılı çalışan renklerimiz vardır ve bu renkler auramız yani kişisel enerji titreşim alanımız, bir anlamda öz enerjimize karşılık gelen ve yine kişisel çalışan özel renklerimizdir. Bu renkler kendi frekansımızı daha rahat ve akıcı kullanmamıza destek olurlar.

Tüm bu noktalar kendi hayat yolculuğumuzda bize eşlik eden öz frekanslarımızdır. Tüm bu frekanslarınızı çözümlemek isterseniz, kişiye özel olarak hazırladığım analiz yöntemi ile özel bir sayı danışmanlığı alabilirsiniz.

Bu analiz ile hayatınızda bir süredir tıkanık giden bir alana veya duruma ışık tutmuş olabileceğiniz gibi, kendi titreşim seviyenize uygun şekilde enerji alanınıza destek de almış, daha doğru biçimde hangi rengi, sayıyı kullanmanız gerektiğini öğrenmiş olacaksınız.

KİŞİSEL SAYI VE RENK ANALİZ İLE;

Kader Sayınız, hayat amacınızı temsil eden hayat sayınız ve gölge alanlarınızı gösteren sayınızı ve bu sayıların hayatınızdaki yansımalarını, kişilik sayınızı bu sayıların size ve hayatınıza neler kattığını…

Size özel renk ve taş ve  yine size özel düzeltilme ihtiyacı gösteren çakranızı  da öğrenmiş olacaksınız.

Analiz yazılı olarak hazırlanmaktadır. Yaklaşık 5-6 sayfa civarıdır. Analiz size mail ile gönderilir.

Ücreti : 750 TL + % 18 KDV

Bilgi ve kayıt için 0530 593 71 31 den görüşebilir, whatsapp dan bilgi alabilir veya vedikakademi@gmail.com  adresine mail gönderebilirsiniz.

Analiz için gerekli olan bilgiler:

Doğum tarihiniz; Gün, Ay, Yıl olarak bildirilmeli. Doğum saatiniz varsa Vedik Astroloji’ye göre Ay ve Yükselen burcunuzu da aktarıyorum.

Adınız ve soyadınız mutlaka iletilmeli ancak evli iseniz bekarlık soyadınız da ayrıca mutlaka iletilmeli. Ayrıca nüfusunuzda yazılı bir ek isminiz varsa yine bu da belirtilmeli.

*** Bu analiz astroloji haritası analizi değildir. Bu nedenle belirli bir doğum saatinizi bilmiyorsanız bu analiz ile doğum saati belirleme yapılmaz. Yükselen veya Ay burcunuz iletilmez. Yükselen veya Ay burcu aktarımı sadece doğum saati net olan kişilere verilmektedir.

Sevgilerimle

Şebnem Ekşib

 

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *