Vedik Astroloji Mayıs 2019 Gezegen Hareketleri

Mayıs ayına Yeni Ay ile başlıyoruz. Vedik (Hint) Astrolojiye göre Koç burcunun 20 derecesinde gerçekleşecek Yeni Ay, 4 Mayıs’ta başlayacak ve 5 Mayısta tamamlanacak. Yeni ay döngüleri Güneş ve Ay’ın aynı burçta hizalandıkları döngülerdir ki Mayıs Yeni Ay’ı Güneş ve Ay’ın yanında Uranüs de onlara eşlik edecek. Ayın hemen başlangıcı, hızlı şaşırtıcı ve ilginç gelişmelere şahitlik edebilir.

Mayıs ilk haftası başlayan konular 18 Mayıs civarında tamamlanacak. 18 Mayıs da Vişekha yıldızının 4.padasında sert bir dolunay var, Vedik Astrolojiye göre Akrep dolunayı yaşayacağız. İnançlar, hedefler, kafayı taktığınız alanlar ortaya dökülürken, hedeflediğiniz her ne ise ona ulaşmak adına destek alabileceksiniz.

Bu Ay Yılın En Uğurlu Gününü Kaçırmayın!

Mayıs ayının en güzel etkisi ise her yıl senede bir kez denk gelen ve her sene yaklaşık bu dönemlerde gerçekleşen Akshaya Tritiya denilen çok özel gün olacak. 2019 yılının Akshaya tritiya günü 7 Mayıs’a denk geliyor. Hindistan da şenlik ve festivallerle kutlanan bugünün en büyük özelliği o gün başlanan şeylerin özel bir uğurlu ile korunduğuna inanılmasıdır. 7 Mayıs gününü kaçırmayın ve başlatacağınız konularda o gün adım atmayı unutmayın ve bugünün binlerce yıldır inanılan uğurundan siz de faydalanın. Yılın en uğurlu günü yazımdan ayrıntıları okuyabilirsiniz.

Önemli Bir Açılım Gökyüzünde Karmik Evrensel Üçgen Oluşacak !

Mayıs ayı ruhsal açıdan hayli güçlü etkiler verecek ve gökyüzü önemli açılımlara kapı aralarken, farkındalıklar, daha net görme ve aydınlanma kadar, şanslı etkiler de sunuyor.

7 Mayıs sonrası 13 Mayıs’ta gerçekleşecek Karmik Evrensel Üçgen hayli önemli ve zor denk gelen güzel bir enerjiye işaret etmekte.

Karmik evrensel üçgenin oluşması için gökyüzünde üçgen açının yanında nakshatraların desteği de gereklidir. 13 mayısta Merkür, Ay ve Satürn arasında evrensel karmik üçgen oluşuyor. Dualar dilekler, niyetler ve ritüeller için bulunmaz fırsattır. Şüphesiz yaratıcının bahşettiği her gün değerlidir ama bazı günlerin açılım ve enerjileri bize özel etkiler armağan eder, bu nedenle bu ay 7 Mayıs ve ardından 13 Mayıs iyi değerlendirilmeli…Konuyla ilgili zamanı gelince ayrıntıları vereceğim, sosyal medya hesaplarımdan okuyabilir, Youtube kanalımdan izleyebilirsiniz…

Vedik Astroloji Mayıs 2019 Gezegen seyirlerine göz atacak olursak;

3 Mayıs da Merkür Koç burcunda!

Detaylarla beni oyalama, sonucu söyle diyecek…

Mayıs ayı hızlı düşünüp, hızlı harekete geçme arzusunu geliştiren gezegen hareketleri ile epey koşturmalı geçirilmeye aday. Bu koşuyu Merkür hemen ay başında geçeceği Koç burcu seyri ile başlatırken, arkasında onu sırayla Mars ve Venüs de takip edecek. Özellikle Koç burçları için bu ay enteresan gelişmeler ve sonuç almaya dönük hareketler söz konusu olabilir.

Ticari alanlar, iletişim konuları, projeler, yavaşlayan iş ve konularını hızlanması söz konusu. Merkür Koç’da konuşmalarında, ifade alanında aklından geçirdiği şeylerde sabırlı değildir. Özellikle 11 Mayıs’a kadar konaklayacağı takımyıldız (Nakshatra) spritüel açıdan da büyük sezgiler ve hisler verecek. Sadece dünyevi konular veya iletişimde açık ve hızlı bir tempoya geçmeyeceğiz, evrensel kanallarla olan irtibatlarda artıyor…

7 Mayıs da Mars artık İkizler burcunda…

Hızlı Kararlar Alma Zamanı!

Mars iki aya yakındır devam ettirdiği Boğa yolculuğunda seyrini İkizlere çeviriyor. Hızlı kararlar alma zamanları başlıyor. Özellikle hava elementlerine baskın şekilde sahip olan İkizler, Terazi ve Kova burçları hayli hızlı bir tempo sizi bekliyor. Yavaş ilerleyen ne varsa koşmaya başlayacak. Detaylara dikkat edilmesi gereken bir dönem olacak. Bu ay ikizlerde yolculuğuna devam edecek olan Mars, Haziran’ın da büyük bölümünü bu alanda geçireceği için tempolar yükselirken, bekleyen kararlar için cesur adımlar gelebilir. Bu cesur adımlar ve hızlanan tempodan spor veya fiziksel aktiviteyi kast etmiyorum. Zira Mars İkizler yolculuğunda bize zihinsel olarak depar attıracak. Kafamızda maratona çıkmış gibi koşuşan fikirler, aynı anda birçok şeyi bir arada yapma durumu, iletişimde hızlanma söz konusu olacak.

Teknolojik işlerle uğraşanlar, yazılım veya bilgisayar programlaması yapanlar,

Özellikle Yükselen Başak, Balık ve Yay olanlar iş hayatlarında büyük bir rekabet içinde ve hızlı bir tempoda koşturabilirsiniz.

Diğer yandan Koç, İkizler, Terazi, Kova, Akrep burçları da genel olarak hayatlarında tempolu bir süreç yaşayacaklar…

Venüs Koç Burcunda!

11 Mayıs’ta Venüs Koç burcuna geçiyor ve Koç burçlarını ay boyunca desteklemeye başlıyor. Venüs konforumuzdan sorumlu gezegen olması dışında güzellik ve estetikten sorumludur ve Koç burçları için güzellik, fiziksel olarak dikkat çekme, estetik konularda adım atma anlamında destekleyecekler. Ayın burç etkileri yazımda diğer burçlara olan etkilerinden bahsedeceğim merak etmeyin😉

Genel olarak Venüs Koç etkisi ile birlikte ilişkilerde acele kararlar, hızlı adımlar gelebilir. Düşünmeden adım atmaya meraklı olan Koç burcu Venüs desteğini de yanına alınca, flörte dönük olma hali ve aşkta heyecan ihtiyacı artacak.

Burçlar diyarının yaramaz ve avcı ruhlu çocuğu Koç ile Venüs kombinasyonu, aşkta arayışların artmasına, keyfine önem vererek, heyecanla duygusal ihtiyaçlara yönelmeye neden olabilir. Özellikle Yay ve Aslan ve Koç burçları bu etkiden daha fazla nasiplenebilirsiniz. Ancak Venüs Koç yolculuğu sırasında hevesler çabuk gider, acele ile verilen kararlar sonradan o kadar da mutlu değilim galiba durumuna hızlı döner… Özellikle ilişkilerde ani gelişen durumlar, ani şekilde bitebilir 😊 Bu noktada özelikle Venüs ile Uranüs’ün aynı derecede hizalanacağı 18 Mayıs civarı sanat camiasında gündem ani şekilde gelişebilir… Diğer yandan kadın politikacılar, bilinen bir kadın siyasi kişiyle ilgili haberler söz konusu olabilir. Bireysel hayatlarımızda ise dolunay enerjisi ile birleşecek bu etki ilişkiler adına hayli hareketli dönemler yaşanmasına neden olabilir.

Ülkemiz Gündemi Açısından Mayıs 2019

Bir süredir Gandanta etkisinde Retro hareketinde olan Jüpiter Retro’ya devam ediyor ama 10 Mayıs’ta Gandanta’dan çıkıyor… Jüpiter Mundane ülke haritamızda 10. evi yani hükümeti gösteren alanı yönetmekte. Bu etki yönetimsel karışıklık açısından daha olumlu bir etki olmakla birlikte, Mayıs ilk haftası gerçekleşecek Yeni Ay ile Uranüs hizalanıyor ve parlamentoyu, meclisi gösteren alanda Yeni ay fazı oluşuyor. Bakanlık değişimleri, mecliste ani gelişmeler yaşanabileceği gibi, bu süreç 5 Mayıs civarı başlayıp, 18 Mayıs civarı tamamlanacak. Ülke gündeminde 11.ev hayli aktif çalışacak ki burası meclis ve parlamento ve millet vekilleri açısından gündemin yoğun olacağına işaret etmekte. Diğer yandan ülke yükselenine oturacak olan Mars, yine ülke haritasında Ay ve Lagna ile kavuşacak, Ay Mundane (Ülke haritaları) de halkı gösterir ki halkın tepkisel olacağı bir ay geçirebiliriz. Halk ayaklanmalarına veya gelişen durumlara daha tepkisel yaklaşımlara meydan verebilecek etkiler nedeniyle sağ duyudan ayrılmamak çok ama çok önemli! Diğer yandan ülkemiz haritasında piyasaları ve sıcak parayı gösteren bir alanı yöneten Ay’ın üzerinden seyir edecek Mars piyasaların çok hareketli olmasına, enflasyonun yüksek seyretmesine neden olabilir. Özellikle Mayıs ilk haftası, 18 Mayıs civarı ve Mayıs son haftası ekonomik göstergeler, döviz artışı ve dengesiz kurlar açısından risk teşkil etmekte.

Mayıs 2019 Vedik Astroloji Burçlara Göre Etkiler Neler?

Koç Yükselen / Ay Burcu Koç    

Aşk Ve İlişkilerde Şanslı Bir Ay Olacak

Burcunuzda ayın büyük bölümünü geçirecek Merkür ve Venüs ile iletişim, ticari konularda hızlı gelişmeler yaşarken, aşk ve ilişkilerde heyecanlı ve aktif bir ay geçirebilirsiniz. Dikkat çekeceğiniz, ilgi göreceğiniz bir ay olacak. Aşk ve ilişkilerde flörtler, hayatınıza aniden birinin girmesi, beklenmedik bir aşk ilişkisi veya hikayesi yaşanması söz konusu. Estetik ve benzeri konularda atmak istediğiniz bir adım varsa Mayıs ayı bu konuda daha cesur olabilirsiniz. Yeni ay (4 Mayıs civarını etkin kılacak) burcunuzda gerçekleşiyor. Yeni başlangıçlar, yeni oluşumlar, kararlarınızı hayata geçirip adım atma, girişim yapma adına hayli hızlı gelişmeler yaşanabilir. 18 Mayıs civarına dikkat etmekte fayda olacak. Duygusal ve zihinsel olarak dolunay sizi yorabilir ve önemli dönüşümler yaşayabilirsiniz. Maddi konular ve parasal alanlarda ayın ilk yarısı daha destekli ve aktif enerjileriniz olacak ki Mayıs son on günlük dönemi hariç sizin için gelişmelere açık ve değişim etkilerinizin kuvvetli olduğu bir ay söz konusu olacak.

Mayıs 2019 Burç Yorumlarımı Youtube kanalımdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Boğa Yükselen / Ay Burcu Boğa

Parasal alanlarda ayın ilk yarısı dengeli olmalısınız

Mayıs ayının ikinci yarısı daha rahat edeceğiniz enerjiler söz konusu olacak. Venüs ve Merkür’ün etkileşimi bu ay maddi alanlar, finansal konularda ayın ilk yarısına dikkat etmeniz gerektiğini vurguluyor. Gelir gider dengelerinize önem verin. Duygusal konularda biraz daha içinize dönme, duygusal ihtiyaçlarınızı karşı tarafa belli edememe hali yaşanabilir. Platonik ilişkiler veya ilişkilerle ilgili karışık duygusal içinden geçmeniz söz konusu. Mayıs ayında duygusal hayatınızla ilgili radikal kararlar almamaya bakın. Yurtdışı ile ilgili işleriniz varsa hareketli bir ay geçirebilirsiniz. 15 Mayısla birlikte güneşin burcunuza geçmesiyle (Vedik Astroloji de) kendinizi daha net ortaya koyma ve ilerleme olanağınız olacak. Bu ay ilişkiler ve iş alanlarınızda ayın ikinci yarısı daha destekli etkilerden geçeceksiniz.

Mayıs 2019 Burç Yorumlarımı Youtube kanalımdan ayrıca izleyebilirsiniz.

İkizler Yükselen / Ay Burcu İkizler

Sosyal etkinliklerin yoğun olduğu bir ay olacak

Sosyal alanlar, çevrenizle ilişkiler adına hareketli bir ay geçirebilirsiniz. Yanlız kalmayacak, sürekli görüşmeler, kontaklar, sosyal alanlarda daha yoğun olma halinden geçeceksiniz. Hedefleriniz, beklentileriniz, planlarınız ve bir süredir organize olmaya çalıştığınız ama koşulları denk getiremediğiniz konularda oldukça hızlı gelişmeler içinden geçebilirsiniz. Düzenli olmaya bakın ve acele ile hareket etmeyin. Sabırlı olmaya dönük bir aydan geçmiyorsunuz, acele kararlarda dikkatli olmakta fayda var. Mayıs ilk haftası başlayan bir plan, yeşermeye çalıştırdığınız bir proje veya işinizi 18-19 Mayıs dolunay döngüsü ile tamamlama ve sonuca ulaştırmanız söz konusu. İlişkiler adına ise yoğun bir tempo var. Birlikte olduğunuz kişiyle yalnız olmaktan ziyade sürekli bir aktive içinde olma hali baskın olabilir. Mayıs ayı partnerinizle sosyal konulara ve görüşmelere dönük olmak için destekleyici etkiler bulunmakta. Bekarsanız arkadaş çevreniz vasıtasıyla biri ile tanışma ve etkilenmeniz söz konusu.

Mayıs 2019 Burç Yorumlarımı Youtube kanalımdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Yengeç Yükselen / Ay Burcu Yengeç

Kariyer ve iş alanlarınız öne çıkacak…

Çalışıyorsanız, iş konularında çok yoğun bir ay geçirebilirsiniz. Kariyer evinizde toplanacak gezegenler ani bir terfi, iş konusunda beklenmedik güzel gelişmeler veya teklif, yeni bir başlangıcı getirebilir. Çalışmıyorsanız ve iş arayışınız varsa bu ay gelişmelere, aniden beliren bir iş teklifine açıksınız. Devam eden işiniz de iş alanlarınızdaki sorunlar fazla vurgulu olabilir ki işteki kriz yönetimlerine bilhassa ay ortasında önem vermekte fayda var.   İş ve kariyer alanlarınızdaki yoğunlaşma özellikle ayın ilk yarısı daha aktif olacak. Bu süreçte temponuz artıyor, bir çok olana yetişmek durumunda kalabilirsiniz, ikinci yarısı ise kriz yönetimine, üstlerinizle olan diyaloglara dikkat edin.  Marsın giderler alanında ilerleyeceği Mayıs boyunca maddi konulara ve gelir gider dengelerinize önem vermeni yerinde olur. Yurtdışı seyahatleri veya genel olarak yolculuklarda tedbirli olmakta da fayda olacak. Dolunay sürecinde ise ilişkiler ve aşk hayatınızla bağlantılı önemli gelişmeler yaşanabilir.

Mayıs 2019 Burç Yorumlarımı Youtube kanalımdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Aslan Yükselen / Ay Burcu Aslan

Ani ve hesapta olmayan yolculuk planları bu ay farklı yerlere gitme isteğinizin artması ile bir süredir ötelediğiniz seyahatler varsa gerçekleştirme imkanı sunacak size. Eğitim, akademik konular, yayıncılık, turizm işleri, danışmanlık veya hukuki konularda işleriniz varsa bu ay yoğun ama başarılı bir süreç geçirebilirsiniz. İlginç biçimde beklenmedik kişilerden veya yerlerden gelen destekleri genel yaşam düzeninizde iş veya kişisel alanlarınızda almanız söz konusu. Bilhassa ayın ilk yarısı sürpriz gelişmelere açıksınız. Dolunay süreci olan 18-19 Mayıs civarında aile ve ev konuları daha vurgulu olabilir. Kariyerinizde bir tamamlama, bir konuda sonuca ulaşma, hedeflediğiniz bir alanda önemli bir başarı veya fırsat yakalamanız söz konusu. Dolunay döngüsü ev ve yuva alanlarınızda sizin için önemli bir konuda karara varmanıza, gayrimenkullerle ilgili bir konuda önemli bir gelişme yaşamanıza neden olabilir.

Mayıs 2019 Burç Yorumlarımı Youtube kanalımdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Başak Yükselen / Ay Burcu Başak

Ani kararlar vermeye açık bir ay geçireceksiniz.

Dönüşüm etkileriniz hayli yoğun olurken, hayatınızda değiştirmek istediğiniz, size yük gelen, uzun süredir sabrettiğiniz konu veya kişilerle ilgili radikal kararlar almanız söz konusu. Maddi alanlar, parasal işler, bu konularda atmak istediğiniz adımlarla ilgili girişimleriniz ayın ilk on günlük döneminde yoğun olarak odaklandığınız konular olabilir. Bu ay ilişkilerde bir süredir üzerinde düşündüğünüz bir durumu, biriyle ilgili bir kararınızı aktif hale getirmek, adım atmak söz konusu olacak. Diğer yandan kariyer ve iş konularında hayli hareketli bir süreç yaşayacaksınız. Mars’ın iş alanlarınıza yerleşmesi ile mücadele içinde rekabete açık bir tempoya geçeceksiniz. Rekabet ettiğiniz işle bağlantılı kişilerle büyük bir mücadeleniz olabilir. Dolunay süreci olan 18 Mayıs civarında ise yakın çevreniz, arkadaşlarınızla bağlantılı konular gündeminize gelebileceği gibi, önemli bir girişiminizde son noktayı koyabilirsiniz.

Mayıs 2019 Burç Yorumlarımı Youtube kanalımdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Terazi Yükselen / Ay Burcu Terazi

Duygusal Konularda Beklenmedik Gelişmeler Olabilir…

Bu ay ortaklı konular, iş ortaklıklarınız, proje işleri veya çalışmalarınız adına hayli tempolu bir dönem sizi bekliyor. Yurtdışı görüşmeleriniz varsa, kontaklar, müşteri ilişkilerinde aktif bir ay geçireceksiniz. Teklifler, iş görüşmeleri artabilir. Diğer yandan özellikle ayın ilk yarısı duygusal hayatınız, eş veya partnerle bağlantılı konular sizin için öncelikli olabilir. Ayın ilk haftası ilişkilerle ilgili ani gelişmeler, başlangıçlar, yeni bir durum yaşayabilirsiniz. Bekarsanız biri ile tanışma, aniden birinden çok hoşlandığınızı fark etme gibi farklı etkilerden geçebilirsiniz. İlişkilerle ilgili başlayan konular 18 Mayıs civarında dolunay ile tamamlanacak. Duygusal açıdan ayın ikinci yarısı daha sakin bir duruma geçeceksiniz. Ancak ilk yarı hayli hareketli.

Mayıs 2019 Burç Yorumlarımı Youtube kanalımdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Akrep Yükselen / Ay Burcu Akrep

Bu ay sağlığa ve çalışma koşullarınıza dikkat !

Mayıs başı aktif olacak yeni ay döngüsü sağlık konusunda kendinize dikkat etmeniz gerektiğini vurguluyor. Diğer yandan iş ve mesleki konular, günlük hayatınızda kişisel beklentileriniz adına yoğun bir tempoda ani gelişmelere açık bir süreçten geçeceksiniz. Düşmanlara ve rakiplerinize dikkat edin. Çevrenizdeki kişilerle ilgili anlamanız görmeniz gereken konularla yüzleşebilirsiniz. Güçlendiğiniz ama güçlenirken zor deneyimlerden geçtiğiniz bir süreç olabilir. Mayıs ayının ilk yarısı duygusal ve zihinsel olarak kendinizi zorlamayın, şartlar sizi yorabilir ancak ikinci yarı ile birlikte özellikle dolunay dönemiyle 18 mayıs civarıyla birlikte ele alacağınız şeylerde netleşme, bir noktanın hayatınızda aydınlanması, farkındalıklarınızın artması söz konusu olacak. Maddi konularda mücadeleci bir ay geçirebilirsiniz. Alacaklarınız varsa bu alanlarda uğraşmak ve elde edeceklerinizi uğraşarak elde etmeniz söz konusu. Duygusal alanlarda ise yeni kararlar almanız söz konusu, ilişkide kişisel beklentilerinizin ne ölçüde tatmin olduğunu sorgulama döneminden geçeceksiniz.

Mayıs 2019 Burç Yorumlarımı Youtube kanalımdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Yay Yükselen / Ay Burcu Yay

İlişkiler Ve Aşk Adına Hayli Hareketli Bir Ay Sizi Bekliyor…

Öncelikle Venüs ve Merkür aşk ve ilişki alanınızda birliktelikler, aşka bakışınız, aşk hayatınızla ilgili konularda ilginç gelişmeler verebilir. Her şeyden önce dikkatiniz duygusal hayatınız, ilişkiniz varsa hoşlandığınız kişi üzerine yoğunlaşabilir. Diğer yandan çocuklar, çocuklarınızla ilgili konular da bu ay özellikle ilk yarı odaklanacağınız konular arasında olacak. Çocuk sahibi olmayı planlıyorsanız, Mayıs ayı gebelik şansınızı arttırabilir. Yeni Ay döngüsü olan 4-5 Mayıs civarında ilişkilerde hareketleneceksiniz. Öncelikle daha flörtçü ve ilişkinizde beklentilerinizin yüksek olduğu ve kendi ihtiyaçlarınızın öne geçmesini istediğiniz bir süreç geçireceksiniz. Sizi bu anlamda besleyen bir ilişkiniz yoksa ilişkinizde radikal kararlar alabilirsiniz. Duygusal ve zihinsel olarak kendi ihtiyaçlarınıza dönük olduğunuz ayın ilk yarısı hem günlük hayatınızda hem de duygusal beklentilerinizde yoğun bir süreç olacak. Ayın ikinci yarısı ise biraz depresif etkilerden geçebilirsiniz ancak hisler ve sezgiler anlamında yoğun bir dönem var. İlginç ve haberci rüyalar, sezgilerinizin yükselmesi sizi farklı farkındalıklar içinde tutabilir.

Mayıs 2019 Burç Yorumlarımı Youtube kanalımdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Oğlak Yükselen / Ay Burcu Oğlak

Ev ve aile konuları ile ebeveynler önceliğiniz olabilir…

Ailevi konular, ev alanlarınız, evle ilgili karar vermeniz gereken bir durumda gelişmeler yaşamanız olası. Ebeveynler, aile üyeleriyle ve onların hayatlarıyla bağlantılı konularda aktif bir ay geçirirken, ailede liderlik etmeniz, özellikle ayın ilk yarısı bir konuda karar verme durumunda kalmanız, ile üyelerinin çözemedikleri bir konuda yön bulmalarına yardımcı olmanız söz konusu. Evinizle ilgili yapmayı planladığınız bir değişiklik, tadilat veya dekorasyon için hızlı bir biçimde harekete geçebilir, evinizde hem daha fazla zaman geçirebilir hem de değişiklikler yapabilirsiniz. Kariyer ve iş alanlarınız da bu ay sizin için önemli olacak. İş konusunda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayın ilk haftası alacağınız bir teklif, bir iş görüşmesi ayın sonuna doğru 18 ile 20 Mayıs arasında sonuçlanabilir.

Mayıs 2019 Burç Yorumlarımı Youtube kanalımdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Kova Yükselen / Ay Burcu Kova

Girişimlerinizin Meyvelerini Toplayacaksınız…

Yakın çevreniz, kardeşler, arkadaşlarla ilgili konulara yoğunlaşarak başlayabilirsiniz ayın ilk haftasına. Çevrenizden destek alacağınız bir ay yaşarken, bir fikriniz, halletmeniz gereken bir konunuzla ilgili beklenmedik sürpriz bir gelişme veya yardım söz konusu olabilir. Girişimleriniz adına cesur adımlar atma potansiyeliniz var. Uzun süredir koşulları oluşturamadığınız için başlatamadığınız bir konu ani şekilde aktif olabilir. Hızlı kararların alınacağı ve hızlı ilerleyeceğiniz bir ay geçireceksiniz. Bu ay çocuklarınızla ilişkinizde dengeyi iyi bulmanız, dengeli hareket etmeniz gerekiyor. Çocuk alanınıza yerleşen Mars ile uyuyan sorunlar, gerginlikler su yüzüne çıkabilir. Beklentilerinizi yüksek tutmayın. Ve onlarla iletişiminizde daha sakin ve yapıcı olmaya çalışın. Bu etki aşk hayatınızda da sizi gergin ve sabırsız kılabilir. Aşk ve ilişkilerde bu ay hızlı gelişmeler yaşarken, etkiler ani kopmalara, yeni arayışlara geçmenize eğilim verecek ve sorunlara çözümsel değil, daha mücadeleci yaklaşımlar sergilemenize neden olabilecek.

Mayıs 2019 Burç Yorumlarımı Youtube kanalımdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Balık Yükselen / Ay Burcu Balık

Maddi alanlarda genişleme ve rahatlama olabilir…

Maddi konular ve finansal alanlarda ilginç gelişmeler içinden geçeceksiniz. Mayısın ilk haftası etkin olacak Yeni Ay süreci sizi parasal işlerinizle ilgili hızlı ve ani gelişmeler içinden geçirebilir. Özellikle kendi kazançlarınız adına yeni fırsatlar yakalama, teklifler alma adına hayli güzel etkilerden geçeceksiniz. Bolluk ve bereket enerjinizin arttığı, parasal konularda fırsatlara dönük bir ay sizi olacak. Bu ay duygusal ihtiyaçlarınızdan ziyade maddi konular, dünyevi beklentileriniz, istekleriniz daha vurgulu olacak. Ayın son on günlük dönemini etkisine alacak Dolunay süreci eğitim, yurtdışı alanları, kişisel gelişim konuları, babanız veya bir erkek figürü ile ilgili konularda gelişmelerin tamamlanması ve bir süreci düzenleyebilmeniz etkileriniz tetikleyecek. Diğer yandan ayın ikinci yarısı ani bir yolculuk kararı alabilirsiniz.

Mayıs 2019 Burç Yorumlarımı Youtube kanalımdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz, kopyalanamaz. ©2019 Vedik Akademi by Şebnem Ekşib

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *