Koç Yükselen / Ay Burcu Koç    

Şans etkilerinizin güçlü olduğu bir ay geçireceksiniz. Başkalarından gelebilecek yardımlar, destekler, beklenmedik bir alandan aniden çıkabilecek parasal bir destek adına ilginç gelişmelerin olduğu bir ay söz konusu.

Gizli bir hedefiniz, kimseyle paylaşmadığınız bir planınızla ilgili ilginç tesadüflerle gelen destekler sizi rahatlatabilir. Duygusal konularda ise temkinli olmakta fayda var. Duygusal gelgitler yaşayabilirsiniz. Kıskançlıklar ve şüpheler nedeniyle partnerinizle ilişkinizi dengeli yönetmekte fayda var. 6 Ocak tutulması eğitim, yurtdışı gibi konularda hareketli bir süreç yaşamanıza neden olabilir.

21 Ocak tutulması civarında ise iş ve kariyer alanlarınızda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. 20 ve 21 Ocak tarihlerinde iş ve duygusal hayatınızda temkinli olmakta fayda var, düşünmeden hareket etmeyin.

Ocak ayının genel etkilerini Vedik Astroloji 2019 Ocak Yorumlarım yazımdan okuyabilirsiniz.

Boğa Yükselen / Ay Burcu Boğa

Ortaklı işler, iş ortaklıkları, yeni projeler, proje çalışmaları, teklifler, anlaşmalar ve sözleşme süreçleriyle ilgili işleriniz varsa, beklediğiniz bir teklif veya görüşme yaşıyorsanız hızlı bir tempoda ilerleyebilir, önemli fırsatlar elde edebilirsiniz. Ayın ilk yarısı bu alanlarda hem aktif hem de şanslı olacaksınız.

Evlilik ve ilişkilerde duygusal tepkilerinizi kontrol etmek ve iyi yönetmek şartı ile gelişmelere açık olacağınız bir ay söz konusu. İlişkinizde bir süredir sizi rahatsız eden 3. Bir şahısla ilgili fevri çıkışlar yapmanız bilhassa ayın sonuna doğru partnerinizle bu konuda ters düşmeniz söz konusu ki bu ayın ikinci yarısı kıskançlık temelli tartışmalarda akılcı yaklaşmaya bakın.

21 Ocak civarında yurtdışı kontaklarınız, uzak bir yerdeki iş bağlantılarınız adına ani ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

Ocak ayının genel etkilerini Vedik Astroloji 2019 Ocak Yorumlarım yazımdan okuyabilirsiniz.

İkizler Yükselen / Ay Burcu İkizler

İş ve kariyer alanlarınızda özellikle ayın ilk 20 günlük döneminde oldukça hareketli bir süreç yaşayacaksınız. İş teklifleri, yeni fırsatlar adına Ocak ayının ilk yarısı ağırlıklı olmak üzere şanslı bir süreç geçirebilirsiniz. Beklenmedik gelişmeler ve iş fırsatları açısından bu ay gökyüzü sizi sık sık şaşırtabilir.

20 Ocak’a kadar olan döngüde aktif günler geçireceksiniz. bir süredir duran veya yavaş giden birden fazla konu ile aynı anda uğraşmanız gerekebilir ki özellikle ayın ilk yarısı hem kariyer alanlarında hem de özel hayatınızda planlı olursanız uzun süre faydasını göreceğiniz güzel sonuçlar alabilirsiniz.

6 Ocak tutulması ilişkiler, evlilik, eşinizle ilgili konular, ortaklı alanlarınız, iş ortaklıklarınız adına bir süredir devam eden zorlandığınız bir konuyu tamamlamanıza, bitirmenize neden olabilir. 21 Ocak tutulması ise maddi konular, değerleriniz adına sizi yeni gelişmelere açık kılacak. Parasal konularda ocak ayının son çeyreği güzel gelişmeler olabilir ancak risk almadan hareket etmeye bakın.

Ocak ayının genel etkilerini Vedik Astroloji 2019 Ocak Yorumlarım yazımdan okuyabilirsiniz.

Yengeç Yükselen / Ay Burcu Yengeç

Ayın ilk yarısı size bağlı çalışanlar, birlikte iş yaptığınız kişiler, meslektaşlarınızdan yana gelişmelere açık olacaksınız. Beklenmedik destekler gelebileceği gibi ummadığınız kişilerle ilgili yeni bilgiler, öğrenmeniz gereken gerçekler su yüzüne çıkabilir.

Ayın ilk yarısı sağlık konularında dikkatli olun. Beden ve ruh sağlığınıza önem verip, bağışıklık sisteminizi korumalısınız. Hastane veya doktor işleri sağlık kontrolleri ile uğraşabilirsiniz. 20 Ocak’a kadar olan dönemde ilişkiler, aşk hayatınız veya varsa çocuğunuzla ilgili konular odak noktanız olacak.

Duygusal ilişkilerinizde beklenmedik gelişmeler olurken, aşk adına bu ay şanslı etkiler içindesiniz. Benzer şekilde çocuğunuz varsa onunla ilgili güzel gelişmeler de yaşanabilir.

İş ve kariyerde ortada olacağınız, fark edileceğiniz, dikkat çekeceğiniz etkiler söz konusu. Bu enerji kıskançlıklar rekabet ettiğiniz kişilerle de uğraşmanıza neden olabilir ki özelikle yakın çevreniz ve iş ilişkilerinizde temkinli olmalı herkese güvenmeden paylaşımlar yapmalısınız.

Ocak ayının genel etkilerini Vedik Astroloji 2019 Ocak Yorumlarım yazımdan okuyabilirsiniz.

Aslan Yükselen / Ay Burcu Aslan

Ev ve gayrimenkul alanları, ev değişiklikleri, gayrimenkullerle ilgili alanlarda bu ay genel olarak hareketli bir süreç geçireceksiniz. Aile ve yakın çevrenizden destekler alacaksınız. 6 Ocak tutulması ilişkiler ve çocuklarla ilgili tamamlamanız gereken bir durumu sonuçlandırmanıza destek verecek.

Dikkat çekeceğiniz bir ay söz konusu ki özellikle ayın ilk yarısı fark edilmeniz, ortada olmanız söz konusu. Bu ayın sizin için öne geçen teması değişimler yaşamanız üzerine. İlişkiler, ailevi konular, ev ve yuva alanlarınız, gayrimenkullerle ilgili iş ve konular adına hayli hareketli bir ay geçirebilirsiniz.

Emlak veya evle ilgili bağlantılı bir işiniz varsa beklenmedik gelişmeler yaşamanız, fırsatların önünüze gelmesi söz konusu. 21 Ocak tutulmasıyla bilhassa 19,20 ve 21 Ocak tarihlerinde duygusal ilişkilerde daha sakin ve akılcı olmaya çalışın. Sağlıkla ilgili konulara da bilhassa ayın son on günü dikkat etmekte fayda var.

Ocak ayının genel etkilerini Vedik Astroloji 2019 Ocak Yorumlarım yazımdan okuyabilirsiniz.

Başak Yükselen / Ay Burcu Başak

İkili ilişkileriniz, eşiniz veya iş ortağınız, yakın çevrenizden gelebilecek desteklerle önemli birçok konuyu hayatınızda oturtma, yeni bir başlangıç yapma dönemi geçireceksiniz. Bu başlangıçları yaparken yakınlarınızdan destek almaya dönük olduğunuz bir ay söz konusu.

İşle ilgili bir süredir beklediğiniz bir haber gelebilir, ayrıca üzerinde düşündüğünüz bir konuda daha cesur adım atma, cesaretle olayların üzerine gitme eğilimlerinizde artıyor. Ayın ilk yarısı ve 6 Ocak tutulmasıyla birlikte ailevi konular, ev ve gayrimenkul alanları, anneniz veya anne tarafından akrabalarla ilgili konular odak noktanız olacak. İkili ilişkiler, partner veya eşinizle ilişkilerinizde hızlı gelişmeler yaşanabilir. Duygusal ilişkilerinizde sabırsızca, acele ile adım atmayın. İş ve kariyer konularında ise özellikle ayın son çeyreği detaylarda kaybolmadan, planlı şekilde hareket etmenizde fayda var.

Ocak ayının genel etkilerini Vedik Astroloji 2019 Ocak Yorumlarım yazımdan okuyabilirsiniz.

Terazi Yükselen / Ay Burcu Terazi

Parasal konular, maddi alanlarda bu ay şanslı olduğunuz etkilerden geçeceksiniz. Maddi alanlarda fırsatlar ve ummadığınız olanaklar gelebilir. İlginç bir teklif, beklenmedik bir para girişi sizi rahatlatabilir. Eğer satış veya pazarlama bağlantılı bir işiniz, uğraşınız varsa ayın ilk yarısı başarılı bir dönem geçireceksiniz. Finansal alanlar, tanıtım ve benzeri işlerde temponuz yüksek olacak. Ayın ilk yarısı yakın çevreniz, kardeşler, yakın arkadaşlar, kuzenler gibi ilk etapta kontak kurduğunuz kişilerle ilgili gelişmelere açık olacaksınız. Bu insanlarla ilişkilerinizde dikkat etmekte fayda var.

Diğer yandan girişimler, kısa seyahatler, iş koşturmaları, iletişimle ilgili konularda 15 Ocak’a kadar hayli yoğun bir temponuz olabilir. Uzun süredir beklediğiniz, üzerine çalıştığınız bir konuyla ilgili de artık sonuç almaya başlayacaksınız. 21 Ocak tutulması ise kariyer ve iş alanlarında öne çıkmanıza, beklenmedik gelişmeler yaşamanıza olanak sağlayabilir. İlişkilerde ise bu ay ummadığınız gelişmeler yaşayabilir, duygusal olarak daha tutkulu ve aşka dönük hissedebilirsiniz.

Ocak ayının genel etkilerini Vedik Astroloji 2019 Ocak Yorumlarım yazımdan okuyabilirsiniz.

Akrep Yükselen / Ay Burcu Akrep

Bu ay şans sizinle, burcunuzda bulunan Venüs ve Jüpiter’in Mars ile yapacağı etkileşim sizi girişimleriniz, aşk ve ilişkileriniz, çocuklarınızla ilgili çözmeniz gereken alanlar, çocuk sahibi olmakla ilgili atacağınız bir adımda destekleyecek. İlişkiler adına hızlı gelişmeler içinde olacaksınız. Hareket etmek isteyeceğiniz, hızlı gelişmeler içinde kendinizi bulacağınız bir Ocak ayı var önünüzde. Ayın ilk yarısı gerçekleşecek Güneş tutulması ile parasal konular, maddi alanlar, finansal girişimlerinizle ilgili daha fazla yoğunluk söz konusu olurken, genel olarak ilişkiler ve aşk adına da hızlı günler geçireceksiniz.

Ocak sonuna doğru yaşanacak Ay tutulması ise 20 Ocak’tan itibaren yakın çevrenizle daha fazla haşır neşir olmanıza, kardeşler, yakın arkadaşlarla ilgili önemli kararlarınızı hayata geçirmenize destek verebilir. Beklettiğiniz girişimleriniz, ilişkinizle ilgili vermek istediğiniz bir kararda daha cesur adımlar içinde olmanız söz konusu olacak. Tüm ay hızlı etkiler barındırırken, ayın ilk yarısı maddi konular, ikinci yarısı ise bekleyen konuların aktive olması adına yoğun olacak.

Ocak ayının genel etkilerini Vedik Astroloji 2019 Ocak Yorumlarım yazımdan okuyabilirsiniz.

Yay Yükselen / Ay Burcu Yay

Vedik Astrolojiye göre burcunuzda gerçekleşen 6 Ocak Güneş tutulması ile iş ve kariyer konuları, yönetim alanları, beklediğiniz bir terfi, duran bir işin hızlanması, yenilenme ve bir süredir engellerle karşılaştığınız bir konuda önünüzün açılması gibi durumlarda hızlı bir tempo sizi bekliyor. 5 ve 6 Ocak tarihlerinde önemli bir işinizi başlatmayın ve bu iki tarihte daha çok rutin konularla uğraşın. Diğer yandan duygusal olarak hareketli bir ay sizi bekliyor. Özellikle iş alanlarınızda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Duygusal alanlarda bu ay acele kararlar vermeyin, enerjiler daha çok iş ve kariyer konularında gelişmeler açık olduğunuzu, enerjinizi bu alanlara aktarmanızın daha doğru olacağına işaret etmekte. Bir süredir sizi yoran, sıkan bir ilişki, beraberliğiniz varsa, 6 Ocak civarı ile 20 Ocak civarı ani kararlar alabilir, size yük gelen kişi, ilişki veya işlerden kurtulmak isteyebilirsiniz. Maddi konularda ayın son çeyreği dikkatli hareket etmek ve risklere girmemek yerinde olur.

Ocak ayının genel etkilerini Vedik Astroloji 2019 Ocak Yorumlarım yazımdan okuyabilirsiniz.

Oğlak Yükselen / Ay Burcu Oğlak

Hedefler, yapmak istedikleriniz, sosyal alanlar, yeni bir çevre edinmek, sizi üzen, yoran arkadaşlardan uzaklaşmak anlamında radikal kararlar alabileceğiniz bir ay var önünüzde. Hedeflerinizi iyi belirleyin ve yapmak istediklerinizle ilgili neyi değiştirmeniz gerektiğini, zorlandığınız noktalarda neden aynı sonuçları aldığınızı iyi etüt edin, Venüs ve Jüpiter sizi fırsatlar, yenilikler, çevreniz değişmesi adına destekleyecekler.

Yakın çevrenizle, kardeşler veya yakın arkadaşlarınızla ilgili durum veya meseleler bu ay fazlasıyla önünüze gelebilir. Bir yandan çevrenizden destek alacak, önemli bir projeniz, işiniz, bir beklentinizle ilgili beklemediğiniz kontaklar yakalayabileceksiniz. 21 Ocak Ay Tutulması sırasında 20 Ocak civarı daha etkin olmak üzere önemli bir çıkış yapmanız, bir ortaya çıkmanız olası iken, belirsiz giden bir konuda aniden daha net bir şekil almaya başlayacak. Burcunuzla bağlantılı olan 21 Ocak tutulması ile daha görünür olurken, ilişkiler, partneriniz, eşinizle alakalı konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabileceksiniz.

Ocak 2019 sizin için fırsatlarla geliyor. Ayın ilk yarısı iş ve yakın çevreniz, hedefleriniz, arzularınıza dönük etkiler gelişmeler verirken, ayın ikinci yarısı ilişkiler ve aşk konusunda beklenmeyen durumlar yaşanabilir.

Ocak ayının genel etkilerini Vedik Astroloji 2019 Ocak Yorumlarım yazımdan okuyabilirsiniz.

Kova Yükselen / Ay Burcu Kova

Kariyer ve iş alanlarınızda önemli bir çıkış yaşayabileceğiniz bir ay var önünüzde. Özellikle yükselen burcu veya Ay burcu Kova olanlar Ocak ayı boyunca iş konularında önemli fırsatlar yakalama şansına sahipler. Ayın ilk yarısı iş fırsatları, teklifler, yeni açılımlar, bir süredir bekleyen sizin için önemli bir durumun birden harekete geçmesi söz konusu olacak. İş konularında aktif, yoğun ve birden fazla alana yetişmek durumunda olduğunuz hareketli bir ay geçireceksiniz. Bilhassa 21 Ocak Ay tutulmasına kadar olan dönem bu ay yoğun bir temponuz var.

Bir yandan da bir süredir kafanızı kurcalayan zor bir mesele, sizi yoran bir arkadaşlık ilişkisi adına kararlar alıp, daha mücadeleci bir tempoya geçebilirsiniz. Ocak ayının ilk on beş günlük dönemini iyi değerlendirin zira enerjiniz yüksek ve mücadeleyi kolay bırakmayan bir ruh halinde olacaksınız.

Ayın sonuna doğru 21 Ocak’ta gerçekleşecek Ay tutulması duygusal olarak içe dönmenize veya iç hesaplaşmalarınızın artmasına neden olabilir. Bu süreçte özellikle 19 Ocak ile 22 Ocak arasını kendinizi fiziksel ve ruhsal olarak zorlamadan geçirmeye bakın.

Ocak ayının genel etkilerini Vedik Astroloji 2019 Ocak Yorumlarım yazımdan okuyabilirsiniz.

Balık Yükselen / Ay Burcu Balık

Kariyer alanınızda ayın hemen başında gerçekleşecek Güneş tutulması bir dönemi kapatıp, son bir yıldır emek verdiğiniz bir konuda artık sonuç almaya doğru ilerlemenizi sağlayabilir. Kariyer ve iş alanları açısından aktif bir ay geçireceksiniz. Arkadaşlar, aile büyükleri, çevrenizden gelen destekler adına şanslı bir ay geçirirken, projeler, işlerle ilgili beklenmedik bir destek sizi sürpriz bir yere taşıyabilir.

Yurtdışı projeler, yabancılarla kontaklar, eğitim işleri, global konular veya her türlü kişisel gelişim alanında ele alacağınız bir iş veya proje varsa bu ay boyunca çok destekli olacaksınız. Seyahatler, yolculuklar açısından da beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. İlginç kontaklar, beklemediğiniz gelişmeler yaşarken, değişken şartlara çabuk uyum sağlayacaksınız. Burcunuzda ay boyunca konaklayacak olan Mars sizi hayli hareketli kılarken, iki iyicil gezegenden alacakları desteklerle şansınızı da yanınızda tutuyorlar.

Ocak ayının genel etkilerini Vedik Astroloji 2019 Ocak Yorumlarım yazımdan okuyabilirsiniz.

©Şebnem EKŞİB Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ve kopyalanamaz.

1 comment

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *