DuyurularEğitimlerim

Şebnem Ekşib İle Vedik Astroloji Eğitimleri

Vedik Astroloji Eğitimlerim Başlıyor…

Işık Doğudan Yükselir. Bilgi Işıkla Yücelir, Kendi Bilgeliğinize Ulaşma Yoludur Vedik…

Jyotish yani Vedik Astroloji  (Hint Astroloji) evrenin ışığının bizim hayatımızdaki izdüşümlerini anlamlandırmaya çalışan, temeli binlerce yıl öncesine dayanan Doğu kökenli bir astroloji türüdür.

Tamamen özel tekniklere sahip olması bir yana, holistik yani bütünsel bir bakış açısına sahiptir. Evrendeki her şeyin birbiri ile bağlantılı olduğuna inanan bu sistem, hepimizin bütünün bir parçası olarak evrende yol aldığımızı da var sayar.

Hindistan’da “Jyotish” olarak adlandırılan Vedik Astroloji IŞIK demektir. Hayata geliş nedenimizi, kader ve karma yolculuğumuzu, neleri seçmiş ve seçmemiş olduğumuzu bulmaya çalışırken, uyguladığı özel teknikler ile kendi yol haritanızı bulmaya ve en önemlisi kendinizi fark etmenize ışık tutar.

Özel öngörü teknikleri ile geleceğiniz, gitmeniz gereken yollar ve hayat amacınızla ilgili büyük bir yol göstericidir. Bu bilge yol göstericinin teknik detaylarını öğrenerek kendi hayatınıza ışık tutmak istiyorsanız sizleri Vedik Astroloji Eğitimlerime bekliyorum.

19 yıldır devam eden Vedik Astroloji yolculuğumda Türkiye’de bu sistemin tanınması ve bilinmesi adına önderlik yapmaktan büyük memnuniyet duymaktayım. 2012 yılından bu yana eğitimler vererek, zengin içerikli bu sistemi öğretmeye çalışmaktayım. Yıllarla gelen bilgi birikimimle harmanladığım, marka ve telif hakları tarafıma ait olan özel bir ders programı ile İstanbul’da bulunan Astroloji Okulunda dersler vermekteyim.

Derslerimde ayrıca Türkiye’de bugüne kadar yayınlanmış en kapsamlı Vedik Astroloji kitabı olan “Kaderin Şifrelerini Çözme Sanatı Vedik Astroloji” kitabım kaynak olarak kullanılmaktadır. Vedik Astroloji’nin önemli bir bölümü olan Daşa’lar yani içinden geçtiğimiz özel zamanlar üzerine yazdığım DAŞA’lar kitabım ise Ekim 2018 de yeni sezonla birlikte ikinci kaynak kitap olarak Astroloji sevenlerle buluştu…

Her sene başlangıç sınıflarında yüz yüze dersler ve online dersler olmak üzere iki ayrı sınıf açıyorum. Derslerimde sadece Vedik Astroloji’nin temel prensipleri ve tekniklerini aktarmakla kalmayıp, ayrıca öğrencilerimle hayatın ve kaderin evrensel şifrelerini de çözmeye, birlikte özel bir yolculuk yapmaya çalışıyoruz.

Derslerim 2018/19 Eğitim Döneminde Ekim ilk haftası başlayacaktır.

Geçen sene başlayan Temel seviye yüz yüze ve online sınıflarım ise bu sene 2. Sezon da Orta seviye olarak devam edecek.

Eğitim içerikleri ayrıntılı şekilde Vedik Astroloji kitabımda ders programım olarak bulunmaktadır.

Şebnem Ekşib ile Vedik Astroloji Eğitimlerine katılmak için Astroloji Okulu Öğrenci İşlerinden Dilara Efeoğlu’na kayıt yaptırabilirsiniz.

Astroloji Okulu Öğrenci İşleri yetkilisi Dilara Efeoğlu’na ulaşmak için

0532 284 89 79 veya 0216 386 73 96  dan ulaşabilirsiniz.

Işığınız sizinle olsun.

Sevgilerimle…

Şebnem Ekşib

Vedik Astroloji Uzman ve Eğitmeni

1 comment

 1. FİKRET 4 Eylül, 2018 at 14:07 Cevapla

  Merhaba;
  Ben uzun yıllardır Vedik Astroloji ile ilgileniyorum. Şebnem hanım’ın kitabı da dahil olma üzere bir çok kaynak okudum. Bu konu ile ilgili program kullanıyorum. Hindistan yolculuğum da oldu. Ama açıkçası bir sertifika alma ihtiyacı hissetmedim. Ama Şebnem hanım olunca bir danışmak istedim sizlere.
  Bu sınıflara 2.seviyeden başlama ihtimali oluyor mu acaba? yoksa en başından katılmak mı gerekiyor?
  Ne bileyim, bir seviye tespit gibi sınav yapabiliyor mu Şebnem hanım?
  Bu konuda ve eğitim ücretleri konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *