DuyurularGenelGÜNCEL YAZILARIM

Takımyıldızları Yakından Tanımak İster Misiniz?

Beklenen Nakshatra – Takımyıldızlar Eğitimim Başlıyor!

Uzun süredir özellikle Batı Astrolojisi ile ilgilenen veya uzmanlaşmış kişilerden Vedik Astroloji de Nakshatra yani Takımyıldız sisteminin detaylarını öğrenmek istedikleriyle ilgili talep alıyordum. Diğer yandan Vedik Astroloji de çeşitli seminer ve eğitimler almış ama Nakshatra’lar konusunda daha detaylı bilgi almak isteyen astroloji severler sıklıkla bu konuda bir eğitim açıp açmayacağımı soruyordu.

15 Kasım Pazartesi akşam 20.30 da Nakshatra – Takımyıldızlar eğitimine başlıyorum.

Program 16 hafta (4 Modül)  sürecek. 14 Şubat 2022 de bitecek. Eğitim sonunda Vedik Akademi Katılım belgesi verilecektir.

EĞİTİM SÜRE VE DETAYLARI:

  • 15 Kasım 2021 Pazartesi başlangıç
  • 14 Şubat 2022 Pazartesi eğitim bitimidir.

Eğitim günümüz pazartesi olup, haftada bir gün 20.30 – 23.00 arasında derslerimiz olacaktır.

Eğitim ücreti (1 Modül)  700 TL +KDV dir. (1 modül 4 derse eşittir. Eğitim toplam 4 modül, 16 dersten oluşmaktadır.)

***Nakshatra / Takımyıldızlar derslerime katılabilmek için Batı Astrolojisinde veya Vedik Astrolojisinde temel seviye bir programı bitirmiş olmanız gerekmektedir. Dersler Vedik veya Batı astrolojisinde uzmanlaşmak isteyen herkese açıktır.

27 NAKSHATRA/ TAKIMYILDIZLARI ASTROLOJİNİN HANGİ ALANINDA KULLANILIR?

Nakshatra’lar Vedik Astrolojisinin adeta kalbidir. Günlük enerjilerin hesaplanması, kişilik tahlilleri, kader ve karma izlerinin tespiti, meslek seçimi, yetenekler, kişisel potansiyeller, sağlık etkileri üzerine hayli etkilidirler.

Ayrıca rektifikasyon dediğimiz doğum saatini bulma konusunda uzmanlaşmak veya bu konuda kendinizi geliştirmek istiyorsanız mutlaka Nakshatra’lara iyi şekilde hakim olmanız gerekir.

Gökyüzünün bu 27 özel yıldızını anlamak, kendinizi geliştirmek ve astrolojin farklı kulvarlarını da keşfetmek isteyenleri beklerim.

Kayıt için: aşağıdaki telefon numarasına whatsapp üzerinden, isim ve soyadınızı ve  takımyıldız eğitimine katıldığınızı iletmeniz gerekmektedir.

İpek Kunt: 0530 593 71 31

 

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *