Vedik Astroloji ile 16 Eylül Haftası Gökyüzü

Bu Hafta Ay küçülmeye başlıyor. Diyet programına başlama niyetindeyseniz veya atmam gereken kilolar var diyorsanız, beslenme programınızla ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri aktive etmek istiyorsanız bu hafta güzel etkiler var.

Dolunay sonrası  Ay küçülürken metabolizma yavaşlamaya başlıyor ve aynı zamanda bedenin küçülmesi için evren bize biraz daha fazla destek veriyor.

Genellikle diyete Pazartesi başlamaya dönük olma eğilimi vardır ancak unutmayın ki Pazartesi Ay günüdür ve disiplin ve mücadele gerektiren şeylerin başlangıcını daha çok Salı gününe almaya çalışmak daha iyi sonuç almamıza yardım eder.

Bu hafta Vedik Astroloji’sine göre Güneş burç değiştiriyor ve Başak burcuna geçiyor. Gezegenler burç değiştirirken bir süre arafta kalırlar. Burç değiştiren bir gezegen zayıflar, zorlanır ve sorumlu olduğu alanlarla ilgili boşluklar yaratır. Bir gezegenin burç değiştirme döngüsüne dikkat etmek ve ele alacaklarımızı buna göre değerlendirmek bu nedenle önemlidir. Pazartesi ve Salı günü Aslan burcundan Başak burcuna geçiş yapmaya niyetli olan Güneş, geçiş sırasında zorlayıcı derecelerden ilerliyor olacak.

Güneş bizim bağışıklık sistemimiz, sağlığımız, yaşam enerjimiz, eril taraflarımız, hayatımızdaki otorite sembolleri veya erkekler, kamu ve devletle ilgili kontaklarımız, kariyer ve iş bağlantılarımızı temsil eder. Dolayısı ile bu süreç içerisinde yani Pazartesi ve Salı günleri sağlığımıza dikkat etmemiz gerekiyor, bağışıklık sistemimize önem vermeliyiz, bedenimizi ve ruhumuzu olabildiğince yormadan bu iki günü yönetmeliyiz. Ayrıca Pazartesi ve Salı günleri devlet ve kamuyla ilgili halletmeniz gereken bir işiniz varsa bu işleri Çarşamba gününden itibaren ele almakta fayda var. Kariyer ve iş kontakları, iş görüşmeleri, önemli toplantılar, üst düzey görüşmeler, üst düzey kişilerle yapacağınız temaslar, görüşmeler, iş bağlantıları açısından yine Pazartesi ve Salı günleri hassasiyet içermekte.

17 Eylül Salı günü Ay Koç burcuna geçiyor ve Aşwini yıldızında konaklayacak ki üstüne Ay’ın Uranüs’le yakınlaşmasıyla birlikte hızlı ve tempolu bir gün bizleri bekliyor. Özellikle Koç burçları için fevri olma, tartışmaların içine daha hızlı girme, sinirlenme, bir şeyleri hızlı halletme eğilimi yüksek olacak.

Bu hafta hızlı halletmeniz gereken ve biraz da tempolu gitmeniz gereken işleri Salı ve Çarşamba’ya alabilirsiniz. Sabretmek, tahammüllü olmak için Salı günü etkileri pek uygun değil. Her şey sizin sabrınızı sınıyormuş duygusunda kalabilirsiniz. Pratik olma, şifayla ilgili işlere yönelme, sonuç alma açısından Salı günü yoğun etkiler var.

Çarşamba günü Vedik Astroloji’sine göre Ay halen Koç burcunda ilerliyor olacak ancak takım yıldızı değişiyor. Baharani  yıldızına geçiyor. Trafikte, sizi zorlayabilecek işlerde, hızlı halledilmesi gereken konularda bu kez dikkat etmek gerekiyor.

Diğer yandan 17 Eylül Salı gününden itibaren Satürn Retro hareketinden çıkıyor. Satürn’le ilgili bütün konular yani yaşça bizden büyük insanlarla olan ilişkilerimiz, sabretmemiz gereken noktalar, çalışma alanlarımızla ilgili konular, emek verdiğimiz ama bir süredir ilerlemeyen alanlarda rahatlamaya başlıyoruz. Özellikle Kova ve Oğlak burçları haritalarında etkin olan kişiler için rahatlama, biraz daha kendine gelme etkileri söz konusu. Ancak unutmayın ki Satürn bu hafta Retrodan çıksa da hala durağan pozisyonda olacağı için bahsettiğim noktaları henüz için çok etkin bir şekilde hissetmeyebilirsiniz ancak önümüzdeki haftadan itibaren Satürn ileri harekete geçme enerjisini daha net  şekilde gösterecek.

Dikkat etmemiz gereken noktalardan biri de bu hafta Perşembe günü tam öğlen saatlerinde 11:30 ile 15:30 arasında Ay koç burcundan çıkarak Boğa burcuna geçecek. Bu aralıkta hassas etkiler var. Perşembe günü belirttiğim saatler arasına önemli işlerinizi almamaya gayret edin. Özellikle zihinsel aktivite gerektiren konuları bu saatler arasında ele almamak gerekiyor. Zihinsel olarak kendimizi biraz daha karışık ve gergin hissetme potansiyelimiz söz konusu.

Ay’ın Boğa burcuna geçmesi ile Cuma gününden itibaren özellikle beslenme ve diyetle ilgili bir parça daha dikkatli olmamız gerekiyor. İştahımız artarken, karbonhidrat ve şekere dönük olma eğilimi de yükselecek. Ay küçülürken yazının başında da belirttiğim gibi diyete ve beslenmeye uygun şartlar daha akışkan olur ve beslenme düzeninizle ilgili atacağınız adımlardan daha iyi geri dönüşler alma ihtimaliniz bulunur ancak özellikle Cuma ve Cumartesi günleri artan şeker ve yeme ihtiyacı ile bu süreci sabote etmemek yerinde olur…

Cuma ve Cumartesi günleri dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi de inatlaşmalar çok artacak. Ay’ın Boğa burcuna geçmesiyle birlikte Mars ile sert bir kontağı başlıyor. Özellikle kadınlarla veya anneyle olan ilişkinizde daha sakin ve esnek olmaya çalışın. Bu günlerde inatlaşmalar çok artacak ki herkes kendi bildiğinin doğru olduğuna inandığı bir etkiden geçecek. Eğer sabit ilerlemesi gereken ve sabır gerektiren bir işiniz varsa, attığınız adımın sonuçları uzun vadeye yayılsın istiyorsanız Cuma ve Cumartesi günleri bunun için uygun etkiler var ama bunları yaparken ele aldıklarınıza kendi açınızda bakmayıp daha esnek olmaya çalışmanız lazım. İnatlaşmalar, restleşme etkileri hafta sonu yoğun olacak. Partneriniz, sevdiğiniz bir kişi, hayatı paylaştığınız biri Aslan veya Boğa burcu etkilerini yüksek taşıyorsa aman dikkat edin ve polemiklere girmeden iletişiminizi esnek tutmaya bakın.

Haftanın enerjilerinden daha rahat faydalanmak ve etkileri daha iyi kullanabilmek adına bu haftaya uygun kullanabileceğiniz renk ve taşlarından bahsedersek;

Hafta başında Güneş’in zorlu derecelerden geçecek olması mide çakrasında sıkışıklığa neden olabilir. Bu nedenle mide ve sindirim sitemiyle ilgili hassasiyetlerin artabileceği bir hafta geçireceğiz. Sarı rengi, sarı gıdaları hayatınıza biraz daha fazla alarak Çarşamba gününe kadar bu enerjileri çok daha rahat geçirmeniz söz konusu. Çarşamba’ya kadar olan kısımda biraz daha sarıyı vurgulu kullanabilirsiniz. Bunu yaparken kahverengi sarı, krem rengi sarı tonlarını yani toprak tonlarını kullanmanız sizin için ayrıca faydalı olabilir. Çarşamba günüden itibarense biraz daha mavi tonları, yeşil tonlarına dönmek faydalı olacaktır. Daha esnek ve daha üretken enerjileri aktive edip, sakinleşmemiz adına bize yeşil ve yeşilin tonları destek olacaktır.

Cuma’dan itibaren Ay’ın boğa geçmesiyle iştahın artma ihtimali yüksek olacağı için size turkuazı ve maviyi öneriyorum. Turkuaz iştahı dengelemek adına verimli bir renktir.

Taşlar açısında bu hafta size önerim ise Sodalit ve Ay Taşı.  Haftanın genel enerjilerini ve gezegen geçişlerini biraz daha rahat atlatabilmek adına Sodalit veya Ay Taşını çok rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Koç Yükselen / Ay Burcu Koç    

Haftanın ilk gününü Pazartesi sendromu açısından yüksek bir volümde yaşama potansiyeliz var. Zira Ay sizin tam arka noktalarınızda ve iç enerjinizi depresif tutan noktalarda gezecek ama spritüel anlamda, ruhsal açılımlar açısından yüksek etkiler var ama dünyevi alanda sakin olmanız gerekiyor. Pazartesi günü kalabalıklara pek girmeyin, daha çok rutin işlerle ilgilenmeye çalışın, eğer çalışmıyorsanız evinizde vakit geçirmeye gayret edin.

Salı gününden itibaren hızlanıyorsunuz. Ay burcunuza geçiyor, hızlı aynı zamanda  tempolu bir etkide olmanıza neden oluyor  fakat tahammül sınırınız olabilecek en minimal hale düşüyor. Daha tahammülsüz, daha sinirli, daha çabuk tepki veren bir hale dönüşebilirsiniz. Sabır ve özveri isteyen konularda Salı ile Perşembe arası sınırlarınız zorlanabilir. Perşembe 11.30 dan itibaren maddi konularda riskli adımlar atmayın, sözlerinize dikkat edin ve acele kararlar vermeyin. Bu etki Perşembe 11.30 ile 15.30 arasında aktif olacak.

Cuma’dan itibarense özellikle iştah, iştahla ilgili konular sizin için biraz daha önemli ki hafta sonuna beslenme düzeni açısından biraz daha dikkatli, her önünüze geleni yemeden, sindirim sisteminize dikkat ederek girmenizde fayda var.

Duygusal ilişkiler açısından Salı ve Çarşamba günlerine özellikle dikkat edin. Tahammül sınırınız düşük olacağı için özellikle partnerinizle, beraber olduğunuz insanla veya hayatınızda duygusal olarak bir bağ taşıdığınız kişilerle ilişkinizde çabuk sinirlenme, çabuk tepki verme potansiyeliniz artabilir.

***Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Boğa Yükselen / Ay Burcu Boğa

Haftanın ilk günü kariyer veya işle ilgili halletmeniz, bitirmeniz gereken toparlamak  için çok güzel etkiler var. Genel olarak günlük rutininizde hızlı olacak. Duygusal olarak biraz iniş çıkışlar olabilir.

Salı gününden itibaren sizde hızlanıyorsunuz ama içsel enerjilerinizin arttığı ve buraların dikkatli yönetilmesi gerektiği noktaları var. Çünkü Perşembe öğleye kadar olan kısım da sevgili Boğa burçları gerçekten sakin olmanız lazım, iç öfkeleriniz çok artabilir, uzun süredir sabrettiğiniz konularda kendinizin bile ummadığınız tepkiler verme potansiyeliniz hayli yüksek. Dolayısıyla haftanın bu kısmını duygusal açıdan, aşk ve ilişkilerde, dünyevi konular, maddi alanlar ve iletişim açısından dikkatli yönetmeniz lazım.

Perşembe öğlenden sonradan itibaren Ay burcunuza geçiyor ve rahatlıyorsunuz. Adım atmak istediğiniz konular, başlatmak istediğiniz noktaları Ay’ın burcunuza geçmesiyle daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta önemli bir işiniz varsa, halletmeniz gereken bir konu varsa bunları daha çok Cuma gününe almaya çalışın. Aşk, ilişkiler ve evle ilgili halletmeniz gereken konuları rahatlıkla Cuma ve Cumartesi günleri ele alabilirsiniz. İştahınıza, beslenme düzeninize dikkat edin. Haftanın ilk iki günü uyku düzeninize çok dikkat etmelisiniz. Bu dönemde kahve gibi uyarıcı şeylerden uzak durmanızda fayda var.

***Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

İkizler Yükselen / Ay Burcu İkizler

Haftanın ilk yarısı Çarşamba’ya kadar olan kısımda iş, kariyerle ilgili alanlarda tempo sizin adınıza yüksek olacak. İşle ilgili halletmeniz gereken bir şey varsa, sosyal alanlarda arkadaşlarınızla ilgili bir süredir biriktirdiğiniz yapmanız gereken bir durum söz konusu ise uzun süredir birikmiş işler varsa Salı ve Çarşamba günü bunları halletmeniz açısından çok güzel etkiler var. Ancak devlet ve kamuyla ilgili yapmanız gereken işlerde dikkatli olun. Patronunuzla, yöneticinizle konuşmanız gereken bir konu varsa acele etmeyin ya da adım atarken iyi düşünmeye gayret edin.

Bu hafta ev, aile işleri, bunlarla ilgili konular sizin hayatınızda aktif olacak. Evle ilgili düzenlemeler, dekorasyonla ilgili bir planınız varsa güzel enerjiler var haftanın neredeyse tamamını bu işleriniz için kullanabilirsiniz. Kendi duygusal iniş çıkışlarınız açısından Perşembe öğlenden sonradan itibaren özellikle Cuma ve Cumartesi günlerini sizin biraz daha dikkatli geçirmeniz gerekmekte. Özellikle Cuma’dan itibaren çok kalabalıklarda olmayın, sakin yerlerde bulunmaya özen gösterin, biraz kendinizle kalmaya çalışın, kişisel konularınıza dönmeye gayret edin, rekabet ettiğiniz kişiler, düşmanlarınızla ilgili dikkatli hareket etmeye çalışın. Özellikle hayatınızda, yaşamı paylaştığınız insanlar arasında Aslan ve Boğa burcu etkileri yüksek insanlar varsa sizin iletişim noktalarınızı iyi yönetmeniz gerekiyor. Onlarla tartışmalara girmemeniz, buraları daha sakin yönetmenizde fayda var.

***Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Yengeç Yükselen / Ay Burcu Yengeç

Haftaya güzel bir tempoda başlıyorsunuz. Duygusal olarak ve haftanın genel enerjileri açısında volümünüz yüksek olacak. Salı gününden itibaren Ay’ın burç değiştirmesiyle beraber özellikle çalışıyorsanız iş planları yapmak, hızlı bir şekilde sonuç almak, hızlı ilerlemek adına çok güzel etkiler var. Güneş’in sıkıntılı etkileşimi nedeniyle parasal konularda bu hafta özellikle Pazartesi’den Çarşamba’ya kadar olan günlerde dikkatli olmanızda fayda var. Maddi alanlarda sakin ilerlemeye çalışın. Başkalarından yatırımlarla veya parasal konularla ilgili fikir almanız, danışmanlık almanız gerekiyorsa burada da dikkat etmeniz gerekiyor çünkü yanlış yönlendirilme potansiyeliniz var. Bu tip adımları Çarşamba günüden sonra atmanızda yarar var.

Sözcüklerinize, konuşma şeklinize dikkat edin. Özellikle hayatınızdaki otorite sembolleriyle iletişim açsından sorun yaşama potansiyeliniz hayli yüksek. Perşembe gününden sonra hem maddi anlamda hem günlük etkiler açısından rahatlayacaksınız. Hafta sonuyla birlikte sosyal alanlarınız çok hareketleniyor, sosyal ilişkiler içinde olma, arkadaşlarınızla görüşme açısında çok destekli enerjiler sizleri bekliyor. Haftanın duygusal gerginliklere yatkın etkilerini hafta sonu sosyal ortamları tercih ederek atlatabilirsiniz.

***Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Aslan Yükselen / Ay Burcu Aslan

Tempolu bir hafta ama bedensel konulara ve sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Burcunuzun yöneticisi güneş yer değiştiriyor. Özellikle Pazartesi ve Salı günleri bu etkiler açısından dikkatli kullanın, hiçbir konuda acele etmeyin. Çalışıyorsanız yöneticinizle, iş arkadaşlarınızla, birlikte iş yürüttüğünüz insanlarla çok dikkatli iletişim içerisinde olun. Kavgalara girmemeye, tartışmaları büyütmemeye çalışın. Pazartesi ve Salı günleri boyunca uykunuza, beslenme düzenize, kendinizi yormadan işlerinizi yönetmeye önem vermeniz gerekmekte.

Perşembe öğlenden sonradan itibaren kariyer ve iş ve genel olarak dünyevi konularla ilgili, günlük rutinlerinizle ilgili çok güzel etkiler var. Ancak egonuza sahip çıkmanız bu hafta önemli. İletişimde veya bir sorunu halletmeye çalışırken hafta boyunca restleşmemeye, daha sakin ilerlemeye çalışın. Size gelen bir eleştiriyi kişisel algılamadan sakin karşılamalı, bir sohbeti veya konuşmayı kavgaya dönüştürmeden yönetmelisiniz. Özellikle başkalarıyla olan iletişim ve ilişkilerinizde hafta boyunca etkin olacak çabuk parlama eğilimine yenilmemeye bakın.

***Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Başak Yükselen / Ay Burcu Başak

Haftanın ilk günü eşiniz veya partnerinizle ilgili halletmeniz gereken şeyler varsa, ya da sevdiğinizle ilgili bir konuda sizin desteğiniz gerekiyorsa ikili ilişkilerinizin  gündeminizde olacağı durumların ağır basmasıyla haftaya başlayacaksınız.

Salı gününden Perşembe öğlenden sonraya kadar olan kısımda biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Bu hafta sizin için en kritik noktalardan bir tanesi hızlı gelişmeler olabilir, siz bir şey planlarsınız, yapmaya çalışırsınız o durum bambaşka bir şeye dönüşür. Bu bağlamda otorite sembolleri, onlardan alacağınız yardımlar açısından ve kamuyla ilgili işlerinizde dikkatli olmanız lazım. Eğer mümkünse bu tip konuları Çarşambadan itibaren ele almaya gayret edin.

Parasal konularda, maddi alanlarda yine acele kararlar vermemeniz gerekiyor. Bankacılıkla ilgili, kredilerle ilgili halletmeniz gereken bir takım işler varsa Salı ve Çarşamba günleri hızlı gelişmeler olacak. Perşembe akşam üstü saatleriyle birlikte Cuma ve Cumartesi günleri çok güzel etkiler var sizin adınıza. Daha keyifli hareket edeceksiniz, daha rahat olacaksınız, hayatınızda bir sürü noktayı daha rahat oturtma ve dengine getirme enerjileri yüksek alacak. Hafta başından itibaren kontrolsüz giden sizi yoran bir çok mevzu Cuma gününden itibaren sizin istediğiniz şekilde yol bulmaya başlayacak.

***Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Terazi Yükselen / Ay Burcu Terazi

Bu hafta Salı gününden itibaren rahatlıyorsunuz. İş konuları, aşk ilişkileri, ortaklı işler, proje çalışmaları, birlikte başkalarıyla yürüttüğünüz konuları Salı gününden itibaren değerlendirmeye alabilirsiniz ve dokunduğunuz, ele aldığınız işler çok hızlı gelişecek özellikle Perşembe’ye kadar olan kısımda.

Diğer yandan Güneş burç değiştireceği için ele aldığınız işler kamuyla, devletle ilgili veya otorite figürleriyle bağlantılıysa hafta ortasına kadar dikkat etmenizde, şartları zorlamadan haftayı yönetmenizde fayda var.

Diğer yandan Partnerinizle veya eşinizle ilgili de hızlı gelişmeler var. İşinizde yeni bir ortaklık planınız varsa bunu gerçekleştirme potansiyeliniz hayli yüksek olacak. Perşembe akşam üstü saatlerinden itibaren Cuma ve Cumartesi ağırlıklı olmak üzere sizin biraz daha duygusal alanlar, güncel konular ve iş ilişkilerinizde, kısacası her türlü dünyevi konuları yönetirken ve parasal alanlarda daha dikkatli olmanız gerekiyor. Pazar günü bu etkiler düzeliyor ve daha güzel enerjiler sizi bekliyor olacak.

***Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Akrep Yükselen / Ay Burcu Akrep

Haftanın ilk günü çocuklarla ilgili halletmeniz gereken bir iş varsa, bir süredir koşturmanız gereken bir nokta varsa çok güzel enerjiler var.

Çocuğunuz yoksa aşk ve ilişkilerle ilgili durumlara odaklanacaksınız. Diğer yandan Kişisel gelişimle ilgili bir şey yapmak istiyorsanız, bir hobinizi artık aktif hale getirmek istiyorsanız, bir kursa başlamak istiyorsanız Pazartesi günü destekli enerjilerden geçeceksiniz.

Salı günüyle birlikte günlük rutininiz inanılmaz artıyor. Hazırlıklı olun Salı ile Perşembe arası gerçekten çok tempolu bir enerji sizi bekliyor olacak. Ani gelişmeler olabilir. Beklemediğiniz şeylerle karşılaşabilirsiniz. Rekabet ettiğiniz kişiler, gizli veya açıktan rakip olan insanlar, bu özel hayatınızda da olabilir, bir arkadaşlığınızda da olabilir tüm bu alanlarda biraz daha dikkatli olmanız da fayda var.

Diğer yandan sağlığınıza dikkat edin. Özellikle düşmelere, kazalara, dikkatsizlikler sonucunda olabilecek şeylere dikkat edin. Cuma’dan itibaren ilişkiler, aşk bu alanlar tekrar hayatınızda aktif olacak. Hafta sonu eşinizle vakit geçirmek, birlikte bir plan yapmak için çok güzel etkiler var ancak inatlaşmamak koşuluyla.

*** Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Yay Yükselen / Ay Burcu Yay

Özellikle ailevi konular, ev, anne alanları haftanın ilk günlerinde hayatınızda aktif olacak konular arasında. Salı ve Çarşamba günleri aşk ve ilişkiler sizin biraz daha gündeminizde olabilir. Partnerinizle bir süredir çözemediğiniz bir durum varsa veya üstüne çok gitmediğiniz ama sabrettiğiniz bir nokta da hiç beklemediğiniz bir şekilde burası sizde bir patlamaya neden olabilir. İlişkilerde iletişime dikkat etmenizde bu hafta hayli fayda var.

Perşembe akşam saatlerinden itibaren biraz daha sizin sakin olmanız gerekiyor. İş ve mesleki konularda güzel enerjiler olacak ama sağlığınızla ilgili daha dikkatli olmanız lazım. Özellikle Perşembe akşamını ama daha çok Cuma ve Cumartesi’yi beden sağlığınıza dikkat ederek geçirin. Üşütmemeye gayret edin. Bu hafta özellikle yediğinize, içtiğinize dikkat edin. Sindirim sisteminizle ilgili hassasiyetlerin artacağı bir hafta olacak sizin için ki Perşembe gününden itibaren başkalarının ne söylediği, sizin ona ne tepki vermek istediğiniz yani dışarıdan gelip sizi sürekli tetikleyen noktalarla çok ilgilenmezseniz haftanın ikinci yarısını daha rahat geçirebilirsiniz.

*** Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Oğlak Yükselen / Ay Burcu Oğlak

Hızlı bir şekilde haftaya başlayacaksınız. İletişim, kontaklar, belki telefon trafiği, sürekli etrafınızdaki iletişim enerjisinin kuvvetiyle haftaya başlayacaksınız.

Salı gününden itibaren ev, aile alanları sizin için öne geçiyor. Ebeveynleriniz veya evinizle ilgili bir süredir planladığınız bir şeyler varsa bunları hızlı şekilde çözme, başlatmak için girişimde bulunma, adım atmak için çok güzel etkiler var. Ancak sağlıkla ilgili planlarınız varsa, küçük bir operasyon düşünüyorsanız, bir doktor kontrolünüz varsa ve acil bir durum söz konusu değilse mümkünse bunları daha çok Çarşamba gününden itibaren ele almanızda fayda var. Evle ilgili yapmak istediğiniz bir değişiklik adına hızlı gelişmeler olabilir ama bunları da daha çok sizin için Çarşamba’dan itibaren ele almak, düşündüğünüz, hayal ettiğiniz konularda hafta ortasından itibaren harekete geçmek yerinde olur. Bu hafta zihninizin rahatlaması, işlerinizin birbirine denk gelmesi genel olarak Perşembe öğlenden sonrayı bulacak.

Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Kova Yükselen / Ay Burcu Kova

Maddi konular, bankacılık işleri, biriyle konuşmanız gereken bir konu tüm bu alanlar ilgili etkiler haftanın ilk günü aktif olacak.

Salı gününden itibaren iletişim trafiğiniz artıyor, çok hızlanacaksınız, koşturmaların çok arttığı bu hafta boyunca Perşembe akşam saatlerine kadar bu tempoyu yönetmek adına planlı ve organize davranmaya önem verin.

Perşembe’ye kadar beklediğiniz veya beklettiğiniz, doğru zamanı ayarlamaya çalıştığınız bir konuda ani gelişmeler olabilir. Bir girişiminiz, planladığınız bir şey, uzun süredir beklediğiniz bir konuda aniden harekete geçerken, ön göremediğiniz değişikliklerle uğraşabilir ve sizin için önemli bir haberin bu hafta gelmesine şahitlik edebilirsiniz.

Diğer yandan Perşembe’den itibaren adım atmak istediğini konularda daha verimli etkiler sizleri bekliyor olacak. Ancak bu konu ticari bir iş ise bu hafta biraz daha dikkatli olmanızda fayda var. Ticari bir adımda, bir anlaşma veya benzer bir iş konusunda acele etmeyin, üstüne iyi düşünmeye çalışın. Ve cumadan itibaren harekete geçin.

*** Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Balık Yükselen / Ay Burcu Balık

Haftanın ilk günü duygusal olarak inişli çıkışlı olmakla beraber aktif ve volümünüzün yüksek olduğu bir gün sizi bekliyor. Maddi konular, parasal alanlar, bunlarla ilgili beklediğiniz birtakım gelişmeler için Salı ve Perşembe arası çok güzel etkiler var.

Özellikle ortaklı bir iş, bir yerden beklediğiniz bir teklif,  parasal girişimle ilgili sonuç beklentiniz varsa bu noktada şartların biraz daha oturması Cuma gününü bulacak. Eşiniz, partneriniz, hayatı paylaştığınız biri, ortağınız, sizin için yaşamı beraber paylaştığınız önemli biriyle ilgili haftanın ikinci yarısıyla beraber güzel etkiler var. Bu alanlarda hızlı gelişmeler olacak. Ticari konuda atmak istediğiniz bir adım varsa Çarşamba gününden sonra buradan çok besleneceğiniz, hızlı gelişmelerin olacağı güzel etkiler var. Duygusal konulardaysa acele etmeyin. Venüs tam karşı burcunuzda ama sizin biraz daha detaylandırmaya yönelik olduğunuz, romantizmden çok hayatın, duygusal ilişkilerinizin gerçekleriyle yüzleştiğiniz bir dönem geçiriyorsunuz. Duygusal konularda ayaklarınızın yere sağlam bastığı bir hafta geçireceksiniz. Ancak detayda kaybolmayın ve karşı tarafı çok eleştirmemeye çalışın.

***Burcunuzun ayrıntılarını Youtube kanalımda Haftalık yorumumdan ayrıca izleyebilirsiniz.

Yazının tüm hakları saklıdır. İzin almadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz, kopyalanamaz. ©2019 Vedik Akademi by Şebnem Ekşib

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *