2022/2023 Vedik Astroloji Eğitimi

https://www.sebnemeksib.com.tr/wp-content/uploads/2022/06/5460-scaled.jpg

2022/2023 Eğitim yılı döneminden itibaren Vedik Astroloji eğitimlerimiz başlangıç ve bitiş süreçleri üç yıl yerine 2 yıl üzerinden olacaktır.

1.Yıl = Hazırlık (İsteğe bağlı) + Temel + Orta Seviye

2.Yıl = İleri Seviye

Yoğun bir program uygulayacağız ve derslerin bazı bölümlerine daha önce Vedik Astroloji derslerimizi başarı ile tamamlamış Vedik Akademi Eğitmenleri de  girebilecekler. Hazırlık sınıfında eğitmen Serra Güçlü’dür.

*   Hazırlık Sınıfı (Başlangıç 25 Ağustos Perşembe Günü/ Program 6 derstir.) (1,5 ay) (Hazırlık sınıfına katılmak öğrencinin inisiyatifindedir, ders programı bölümünden hazırlık programını incelemenizi tavsiye ederiz)

*   Temel Seviye Giriş Sınıfı (Başlangıç 6 Ekim Perşembe Günü / Program 20 derstir) (5 ay)

*   Orta Seviye (23 Şubattan itibaren geçiş yapılacak / Program 16 derstir) (4 ay)

Öğrencinin Katılım belgesi almaya hak kazanması için temel ve orta seviye derslerini tamamlaması gerekmektedir.

ÜCRET: 

Hazırlık Sınıfı toplam ücreti (6 ders) 1500 TL+ %18 Kdv = 1.770 TL ‘dir. (Tek Ödemedir.)

Bu yıl Vedik Astroloji eğitim ücreti Aylık 1000 TL + %18 Kdv = 1.180 TL ‘dir. (Temel ve Orta Seviye toplam 9 ay dır.)

Not: Hazırlık Sınıfındaki konuları biliyorsanız, hazırlığı almadan direk Temel Seviyeden başlayabilirsiniz, ancak Temel seviyede hazırlık sınıfının dersleri tekrar anlatılmayacak, biliyorsunuz kabul edilecektir. Hazırlık sınıfı ders programını inceleyerek bilgi düzeyinize göre karar verebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri:

  1. 15 Ağustos 2022’ye kadar 1.yıl döneminin tamamını erken ve peşin ödemede %15 indirim. İNDİRİMLİ PEŞİN ÖDEME SEÇENEĞİNDE CAYMA HAKKI YOKTUR. 
  2. Ödemenin tamamının iki taksitte yapılması durumunda %10 indirim söz konusudur. İNDİRİMLİ ÖDEMELERDE CAYMA HAKKI YOKTUR. 
  3. Aylık ödemeler şeklinde. (Hazırlık sınıfı nın ücreti kdv dahil 1.770 TL olarak tek ödeme şeklindedir. Temel ve Orta Seviyeler Aylık, kdv dahil 1.180 TL’dir.)

* Vedik Astroloji eğitimlerimiz online Perculus Eğitim Platformu üzerindendir. Canlı derslerimiz haftada bir gün akşam 20.30 ile 23.00 arasında gerçekleşmektedir. Her dersin tekrarını 15 gün boyunca sistem üzerinden izleyebilirsiniz. Süresi dolan dersler sistemden kaldırılır.

*  Ders kayıtları tarafımızdan iletilmez. Ders tekrarlarını izleyip not tutarak çalışabilirsiniz. Kaynak kitap olarak Şebnem Ekşib Vedik Astroloji kitabını almanız önemlidir.

Eğitim sözleşmemiz uyarınca online derslerimiz öğrenciler tarafından kayıt edilmemelidir.

Tutulan ders notları başkalarıyla paylaşılmamalıdır.

BAŞVURU VE KAYIT İÇİN:
VEDİK AKADEMİ ÖĞRENCİ İŞLERİ SORUMLUSU

İPEK KUNT: 0530 593 71 31