Kitaplarım

https://www.sebnemeksib.com.tr/wp-content/uploads/2022/06/kitab-kapak1.png

Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili

 

“Binlerce yıl önce inşa edilmiş, kadim bilgiye hizmet edenleri yetiştiren Delf Mabedi’nin girişinde ‘Kendini Bil’ yazar. Kendini bil… Kendini bilirsen tüm bu yolculukta evreni de bilir, Rabbine ve onun sende olan ışığına ulaşırsın.”

Çok eski zamanlardan bu yana insanlar, içlerinde gizli olduğuna inandıkları güçleri açığa çıkarmanın yollarını aramış, bunu yaparken de evrenin sırlarını çözmeye ve onu anlamaya çalışmışlar… Bilge bir filozof olan Pisagor da bu insanlar arasında yerini almış ve evrenin ana işleyiş sisteminin matematik olduğunu keşfetmiştir. Diğer yandan Tesla, spesifik olarak 3, 6 ve 9 sayılarının üstünde durmuş ve bunların, evrenin kapılarını açan sayılar olduğunu belirtmiştir. Yani evrendeki her şeyin enerji, frekans ve titreşim denklemi ile oluştuğuna değinmiştir. Zaman içerisinde bu bilgiler ışığında yapılan araştırmalarla da evrenin bizimle sadece sayılar aracılığıyla konuşmadığını gözlemlemek mümkün olmuştur.

Bu kitabın her satırıyla sır kapılarını daha da aralarken sayıların yanı sıra renklerin de hayatımızda büyük rol oynadığını fark edeceksiniz. Neden bazı renkleri çok severken bazılarını kullanmaktan kaçıyoruz? Evlerimizde ve kıyafetlerimizde sıkça kullandığımız renkler, insanların bizimle ilgili algılarını şekillendirme gücüne sahipler mi? Ya da ismimizin harflerine denk gelen sayılar, bize gerçekten kim olduğumuzu söyleyebilirler mi?

Sizi, tüm bu soruların cevaplarını bulacağınız ve sonunda kendinizi bileceğiniz bir yolculuğa çıkmaya davet ediyoruz. Bu yolculukta, vücudun enerji merkezleri olan çakralardan kader sayılarına kadar birçok şeyi öğrenecek ve hayatınızı bunlar çerçevesinde iyileştirmek için gerekli adımları atmaya başlayacaksınız. Haydi gelin, daha fazla ertelemeden keşiflere başlayalım ve evren şimdiye kadar bize neler söylemiş, görelim.

DAŞALAR Kaderin Gizemli Labirenti

Bu kitap, Vedik Astroloji’nin keyifli, gizemli ve kadim yolculuğunda size ışık tutmak için yazıldı. Vedik Astroloji sistemi içinde çok önemli bir yeri olan gezegen dönemleri Daşa’lar, nasıl bir döngüden ve zaman aralığından geçmekte olduğumuzu fark edebilmeniz için size kılavuzluk edecek.

https://www.sebnemeksib.com.tr/wp-content/uploads/2022/06/dasalar-scaled.jpg
https://www.sebnemeksib.com.tr/wp-content/uploads/2022/06/vedik-astroloji-kitabi-scaled.jpg

Vedik Astroloji / Kaderin Şifrelerini Çözme Sanatı…

Vedik Astroloji alanında Türkiye’de bir ilk!

Kökeni binlerce yıl öncesine dayanan ve doğu bilgeliğinin önemli bir parçası olan Vedik Astroloji orijinal ismi ile “Jyotish” ışık anlamına gelir ve asıl gayesi de hayatlarımıza ışık tutmasıdır.

Şebnem Ekşib Vedik Astroloji kitabı ile dünya da benzeri olmayan bir kitap yazarken, Vedik Astroloji’ye gönül vermiş olanlara da ışık tutmak istemiştir.

Astroloji Okulu Yayınlarından çıkan Vedik Astroloji kitabı halen Türkiye’de en çok rağbet gören Vedik Astroloji kaynak kitaplarından biridir.

Derler ki;

Dinleyen insan ne söyleyeceğini bilir,

Okuyan insansa nasıl düşüneceğini…

Yolunuz her daim ışıkla aydınlansın.