Rune Sembolleri Eğitimim 2023

https://www.sebnemeksib.com.tr/wp-content/uploads/2022/06/5300-scaled.jpg

RUNE SEMBOLLERİNİ ÇÖZÜMLEME EĞİTİMİ

Rune’lar kadim dönemlerden bugüne ulaşan şifa, korunma, kehanet alanında binlerce yıldır kullanılan özel frekans ve enerjileri ile güçlü titreşimler yayan özel sembollerdir.

Rune Sembolleri bu topraklarda yeniden uyanmak istiyor. Avrupa’da kadim dönemlerde yaygın olarak kullanılması bir yana esasen şamanik etkileri kuvvetli olan bir yapıdadırlar.

Bu semboller başta şifa ve korunmada güçlü titreşimlere sahiptirler. Kişisel enerjinizi, auranızı, mekanınızı, hayvanlarınızı koruma özellikleri yüksektir. Ayrıca kendilerine has dilleri ile size önemli kehanetlerde de bulunabilirler. Beş yılı aşkın bir süredir üzerinde keyifle çalıştığım bu alanda yazdığım RUNE SEMBOLLERİNİN UYANIŞI isimli detaylı bir kitap bulunmaktadır.

Rune sembollerini öğrenmeniz sadece bu kadim sembollerin lisanını anlamanıza değil aynı zamanda tılsımların gücünü fark etmenize, şifa alanında çalışmanıza ve kendinizi ve sevdiklerinizi sembollerin gücü ile nasıl koruyabileceğinizi fark etmenizi sağlayacak.

RUNE SEMBOLLERİNİ ÇÖZÜMLEME EĞİTİMİM İÇERİĞİ

Rune sembolleri tarihçesi

24 Rune sembolünün içeriği, element yapıları

Sembolleri kullanma yöntemleri

Şifa ve korunma özelliklerini nasıl kullanırsınız. Rune sembolleri ile şifa yapma teknikleri 

Rune sembolleri ile tılsım oluşturma teknikleri 

Rune sembolleri ile uygulayabileceğiniz ritüel çalışmaları 

EĞİTİM SÜRESİ:

6 Hafta sürecek olan Rune Sembolleri Eğitimi 8 Mayıs 2023 Pazartesi günü başlayacak 12 Haziran 2023 Pazartesi bitecektir.

Dersler Online olarak Percelus eğitim sistemi üzerinden verilmektedir.

Pazartesi akşamları 21.00 ile 23.00 arasında iki saat sürmektedir.

Eğitim bitiminden itibaren 15 gün süreyle derslerin tekrarını izleyebilirsiniz. Bu süre içinde dersleri istediğiniz kadar tekrar izleme şansınız vardır. 

Eğitimden önce ahşap Rune sembollerinin satışı yapılacaktır. Derslere katılırken Şebnem Ekşib’in Rune Sembollerinin Uyanışı kitabını ve ahşap rune sembolleri kesesini almış olmanız tavsiye edilir. 

Eğitim sonunda Vedik Akademi Rune Sembolleri Eğitimi Katılım belgesi verilecektir. 

Eğitmen Şebnem Ekşib

Eğitim Ücreti: 4700 TL+ %18Kdv dir.

Kayıt için: Vedik Akademi Öğrenci İşleri:  İpek Kunt’a whatsapp dan ulaşarak kayıt yaptırabilirsiniz. 0530 593 71 31