Şebnem Ekşib Kimdir?

Üniversite eğitiminin ardından uzun yıllar araştırdığı astroloji, önceleri hobi olarak onu iş hayatıyla birlikte takip ederken, doğu felsefesi ve öğretileri, meditasyon, yoga ve evrensel enerji sistemleriyle de ilgilendi.  Bu araştırmalar esnasında 1999 yılında Vedik (Hint) Astrolojisiyle tanışmasıyla, astrolojiyi farklı bir kulvardan incelemeye başladı.  Ardından Maharishi Maharesh Yogi Transandantal Meditasyon programı ve ileri tekniklerini uygulamaya başlayarak hayatında kendi deyimiyle yeni bir dönemi de başlatmış oldu.

2006 yılından bu yana tam zamanlı olarak çalışmaya başladığı Vedik Astroloji konusunda bugün ülkemizin önde gelen uzmanlarından biridir.

Şebnem Ekşib, Vedik astroloji dışında taşlar, renk analizleri, sayıların kader ve kişiliğimiz üzerine etkileri konularında çalışma ve araştırmaları ile de tanınır ve kozmik şifa terapistidir.  Taşlar ve taşların yıldız haritamız ile olan bağlantıları konusunda ki uzmanlık alanını şifalı taşlar ve özel tasarımlarla birleştirdiği www.vediktakitasarim.com sitesinde sunmakta, bu alanda da değerli bilgiler vermekte ve özel tasarımlarını sergilemektedir.

2012 yılından bu yana Vedik  Astroloji eğitimleri vermektedir. Vedik Akademi Türkiye Marka hakları sahibidir.

Cadde Life Aylık Dergisinde ve  Trendus dergilerinde astroloji üzerine yazılar yazmakta, kendi web sitesinde ve sosyal medya sayfalarında günlük aylık ve yıllık astroloji yorum ve makaleleri yayınlamakta, astroloji danışmanlığı vermektedir.

Mart, 2015 yılında çıkardığı Vedik Astroloji kitabı halen ülkemizde bugüne kadar yayınlanmış en kapsamlı Vedik Astroloji kaynak kitabı olmaya devam etmektir.  Vedik Astrolojiye önemli bir kaynak olan ikinci kitabı 2018 Eylül de Kaderin Gizemli Labirenti DAŞALAR çıkmıştır.

Şebnem Ekşib, evli ve bir çocuk annesidir.

Şebnem Ekşib web sitesi: www.sebnemeksib.com.tr

Şebnem Ekşib Takı Tasarım sitesi: www.vediktakitasarim.com 

Facebook: Şebnem Ekşib ile Hint Astrolojisi

Instagram: Şebnem Ekşib (@sebnemeksib)

1 comment

  1. Melike Özer 5 Kasım, 2017 at 06:49 Cevapla

    Merhaba şebnem hanim oldukça zor bir dönemden geçiyorum astrolojik haritamı yorumlamaniza çok ihtiyacım var.sizinle nasıl iletişime geçebilirim.

    Doğum bilgilerim 03.02.1985 Gece 03 .00

    Dogansehir/Malatya

Mesaj Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *