Şebnem Ekşib ile Numeroloji Eğitimi Başlıyor!!!

https://www.sebnemeksib.com.tr/wp-content/uploads/2022/06/sebnem-eksib1-scaled.jpg

Numeroloji evrenin sayısal kurgusunu çözmeye çalışırken bu kurgunun bizim kader planımızla, kendi ruh parçacıklarımızla nasıl örtüştüğünü bulmayı hedefleyen oldukça keyifli ve bilgelik dolu bir sistemi anlatır. Sayıların gizemi ve bizim üzerimizdeki etkileri üzerine yayınlanmış olan kitabım Sayıların ve Renklerin sırlı Dili bu alanı sevenler tarafından oldukça ilgi gördü ve sevildi.

Numeroloji’nin derinlikleri, sayıların gizemi ve hayatımızdaki yeri, bizi nasıl etkiledikleri üzerine size her yıl olduğu gibi bu yılda bilgi dolu bir ders programı hazırladım. Kendiniz, atalarınızdan getirdikleriniz, kişisel döngüleriniz, yıllık etkilerinizi sayıların enerjileri ile çözmek isteyen herkesi beklerim.

Derslerimiz 3 Ekim 2022 Pazartesi akşam saat 20.30 da başlıyor. Toplamda 8 ders haftada bir gün olarak Pazartesi akşamları 20.30 ile 22.30 arasında olacaktır. Her ders 2 saattir.

3 Ekim de başlayan dersler, 21 Kasım Pazartesi sona erecektir. 

Dersler Percelus Eğitim Platformu üzerinden yapılmaktadır. Kaçırdığınız veya tekrar izlemek istediğiniz dersleri sistemden yeniden izleme şansınız vardır ama size ders sonunda herhangi bir kayıt gönderilmez.

Kaynak kitap olarak Şebnem Ekşib’in Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili kitabını almanızı tavsiye ederiz.

Kitabı D&R online ve yerel kitapçılardan, Penguen kitap evinden ve online satış yapan diğer kitap marketlerinden rahatlıkla bulabilirsiniz. 

DERS PROGRAMI VE DİĞER AYRINTILAR:

Eğitmen: Şebnem Ekşib

İçerik:

Numeroloji Giriş

Sayıların Renklerle bağlantısı

Harflerin sayılarla ilişkisi

Sayıların anlamı

Kader sayısı

İsim sayısı

Kader ve isim sayıları analizleri ve özel hesaplamalar

Sayılar ve ata etkileri

Kader döngülerimizin hesaplanması

Yıl Sayıları

İçinden geçtiğimiz AY’ın sayıları

Örnek Çözümler 

Ders Ücreti :

2000 TL + %18 KDV : 2.360 TL

Başvuru ve kayıt: 0530 289 43 39